Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 15 тема

  • 135 752
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Милано
  • Мнения: 943
Благодаря за новата тема,Алена bouquetКато си дойда в Бг и аз обмислям Вива в Пловдив,но ще изчакам и мнението на Mamaden.

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
а.l.e.n.a, коя процедура е подходяща за лице, за по възрастни жени, 50+? С малко по изразени бръчки, с леки пигменти петна, суха кожа.

Viva бих препоръчала  Peace

# 32
  • Мнения: 427
a.l.e.n.a.  би ли споделила, какви са негативните отзиви за HIFU на лице?Мислих да си правя при др Каляшева, все още има промоция 1250 лв. от 1600. В нашия град няма Viva и Legasi, а не мога да пътувам често за целия курс. Четох, че Хайфу се прави веднъж и е за две години.

# 33
  • Мнения: 69
Здравейте,може ли някой да ми каже  коя процедура влияе по добре при разширени пори и финни бръчици?Химичен пилинг или легаси?На 42 год съм.Благодаря предварително?

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
a.l.e.n.a.  би ли споделила, какви са негативните отзиви за HIFU на лице?Мислих да си правя при др Каляшева, все още има промоция 1250 лв. от 1600. В нашия град няма Viva и Legasi, а не мога да пътувам често за целия курс. Четох, че Хайфу се прави веднъж и е за две години.

Дали са една шапка пари в реномирани клиники и ефект никакъв.

# 35
  • Мнения: 132
Дами  Hug,

Аз ви чета редовно и с голям интерес и исках да благодаря изключително силно на всички вас, които споделяте опит и знания bouquet
Аз все още не съм правила процедури, но смятам, че е време да започна и след дълго проучване и много помощ от споделените мнения на момичетата тук съм се спряла на Venus Legacy за лице и шия. На 31 г. съм, светъл фототип, нямам изразени пробеми, освен мимически бръчици, но за съжаление имам тънка кожа. Целите ми са освежаване и  поддържане на кожата в оптимално състояние.
Първоначално, след консултация в Есте клиник, се бях насочила към серия  мезотерапия, но след четене и с оглед на тънката ми кожа, се преориентирам към Legacy.

Въпросът ми към тези от вас, които имат опит с процедурата е, колко процедури ви бяха необходими?
Аз се бях спряла на пакет от 3, но виждам и предложения за пакети от 6 процедури?

# 36
  • Мнения: 2 245
furchi , относно HIFU на мен докторката ми каза, че ефектът се развира към третия месец и трае около година. Цената за такъв период мен не ме устройваше.

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Здравейте, момичета, поздрави за темата!
Имам въпрос - ползвал ли е някой услугите на Хелена фейс? Рекламират се във Фейсбук, поставяне на филъри, мезотерапия. Работят с Хиалуроника2, цената е 250 лв., което е доста евтино...

Искам за себе си попълване на марионетни линии и оформяне на леко отпуснат лицев контур - долна челюст. И тъй като съм леко предубедена към хайфу, до ВИВА достъп нямам, не се предлага в нашия град, какво бихте препоръчали друго, освен филър? Въпреки, че май натам клоня..
Благодаря предварително! bouquet

# 38
  • Мнения: 176
Здравейте, досега не съм правила никакви разкрасителни процедури и колкото можах се образовах от темите, за което ви благодаря. Разбрах, че се  делят  на апаратни процедури и на манипулации чрез различни вещества като ботокс, хиалурон, мезотерапии и др. Обаче ми прави впечатление, че всеки се подлага на различни. Въпросът ми е как решавате с какво да започнете?

# 39
  • Мнения: 3 222
За HIFU разрових форуми на английски и една жена пишеше, че най-добрият вариант е да няма ефект. Пишеха много страшно пастрадали със стопени лица.

# 40
  • Мнения: 3 480
... е всеки се подлага на различни. Въпросът ми е как решавате с какво да започнете?

Зависи от финанси, проблемни зони, време и какво е налично до твоето населено място. Който има възможност започва с процедури, много често специалистите съветват какво да се направи.

# 41
  • Мнения: 176
Stardust, от София съм. Точно това ми е въпроса, бих дала пари за нещо, което си струва, та в този смисъл, финансите са относителни. Явно първо ще се консултирам със специалист и после ще коментирам с вас предложенията. Проблемните зони, не са малко, като цяло съм се занемарила, други неща ми бяха на главата.

# 42
  • Мнения: 3 480
Момичетата тук са много полезни всички и има доста от София.
Общо взето всеки ходи на няколко места и проучва и си преценя.
Успех!

# 43
  • София
  • Мнения: 11 942
Stardust, от София съм. Точно това ми е въпроса, бих дала пари за нещо, което си струва, та в този смисъл, финансите са относителни. Явно първо ще се консултирам със специалист и после ще коментирам с вас предложенията. Проблемните зони, не са малко, като цяло съм се занемарила, други неща ми бяха на главата.

Каква корекция е приоритет за теб?

# 44
  • Мнения: 335
Може ли да ми препоръчате къде в Пловдив мога да ходя на легаси?
Чета тук добри отзиви и искам да пробвам, но съм от Стара Загора и София ми идва далеч, ако се правят серия от процедури.

Общи условия

Активация на акаунт