Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 15 тема

  • 135 754
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 593
Нещо малко се обърках, много Venus процедури станаха, Viva, Freeze, Legasy....
Ако правилно съм разбрала Viva е по-скоро за лице. А Freeze и Legasy са добри и за тяло?Кое е по-добро от двете или Exilis за стягане на кожата според Вас?
Какво е HIFU?

HIFU - високо интензивен фокусиран ултразвук, някъде го пишат и "Хайфу (HIFU) - Неоперативен SMAS лифтинг". Има различни накрайници и работи на различна дълбочина. Счита се, че достига до SMAS слоя в кожата - 4.5 мм дълбочина. Доставя енергията през кожата без да уврежда тъканите, стига до тази дълбочина, нагрява колагеновите влакна, които съединяват лицевите мускули и кожата и те се свиват, като по този начин -меките тъкани на лицето се стягат и лифтират. Има термокоагулация. Не мога да кажа, обаче - дали се образува и нов колаген. Всичко написано е моя интерпретация - от четене в последната година. Бях се хвърлила да го правя, но получих доста негативни отзиви, а струва доста и затова се отказах. Не ми се рискува.

VIVA - фракселен лазер от ново поколение с нано технолия и умен скенер. За разлика от старите уреди - енергията пробожда кожата и се доставя в дълбочина, не просто отгоре. По кожата има "микроубождания" от енергия, не от игли. Съвпместяват се процесите аблация и коагулация. Разрушава се стария колаген, за да се стимулира организма да произведе нов. Има и коагулация. Освен стимулиране на колаген, се цели и премахване на пигментни петна, изглаждане на белези, разшиени пори ..

VENUS LEGASY, FREEZE  ..... тук няма аблация. Щадяща процедура. Има мултиполярна радиочестота за лифтинг, прибиране; пулсиращи магнитни полета за укрепване на кр. съдове и изграждане на нови; пулсира вакуум - в легасито само.

ЕКСИЛИС - монополярна радиочестота - стапяне на мазнини, стягане...

От изброените по-горе - всички съм правила без първата.
Благодаря, много полезна информация!

# 16
  • Мнения: 2 055
 Laughing
Аз пак искам да попитам: какви процедури бихте си направили, ако нямате проблем с парите?

Вива - щях да направя целия пакет от 3 процедури с Легаси и ХФ. След изв. период и HIFU. Бих направила по-голям пакет Легаси за тяло и по-честа поддръжка.


хаха, и аз така.


Обмислям Хидрафейшъл.
За по-ефективните процедури нямам достатъчно финанси.

Помисли за една процедура Хидрафейшъл и след това пакет Легаси, мисля че ще останеш доволна.

# 17
  • Мнения: 12 887
Змия, не знам колко струват ХФ и Легаси, когато не са в пакет, но ако са близки, като цени горещо препоръчвам да избереш Легаси. ХФ си е почистване, да с течности- пръскат се витамини, но Легаси действа в дълбочина и има чудесен ефект. Ако аз трябваше да избера при ограничен бюджет, щях да направя Легаси.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 942
Много благодаря и на двете. Има ли значение силата на слънцето за Легаси?

# 19
  • Мнения: 12 887
Не, няма, може и през лятото да се прави. Разрови се за пакети от поне три процедури Легаси, има понякога наистина добри оферти Hug

# 20
  • Мнения: 2 055
Змия, според мен по-добре и с Легасито да се приключи до към май месец. Знам, че ти е много хубава кожата и по-добре да си излишно предпазлива, от колкото да стане беля.
През летния сезон аз правя само почистване, хидратиращи процедури, плазмотерапия и т. н. Нищо повече.

# 21
  • Мнения: 510
Здравейте, от Варна съм. Искам да си направя бюста при д-е Калкова. Имате ли отзиви и впечатления, а също така и каква ли е цената?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 942
Змия, според мен по-добре и с Легасито да се приключи до към май месец. Знам, че ти е много хубава кожата и по-добре да си излишно предпазлива, от колкото да стане беля.
През летния сезон аз правя само почистване, хидратиращи процедури, плазмотерапия и т. н. Нищо повече.

Стана ми интересно откъде знаеш каква ми е кожата Grinning

Още един въпрос - трябва ли да изчакам да мине ефектът на ботокса или това не пречи?

# 23
  • София
  • Мнения: 390
Змия, според мен по-добре и с Легасито да се приключи до към май месец. Знам, че ти е много хубава кожата и по-добре да си излишно предпазлива, от колкото да стане беля.
През летния сезон аз правя само почистване, хидратиращи процедури, плазмотерапия и т. н. Нищо повече.

Стана ми интересно откъде знаеш каква ми е кожата Grinning

Още един въпрос - трябва ли да изчакам да мине ефектът на ботокса или това не пречи?



Моят лекар ме предупреди, че преди да си слагам Ботокс или ХК да на си права след това никакви процедури по лицето, не ми обясни защо, но според мен изчакай да мине ефекта на ботокса.

# 24
  • София
  • Мнения: 390
Змия, според мен по-добре и с Легасито да се приключи до към май месец. Знам, че ти е много хубава кожата и по-добре да си излишно предпазлива, от колкото да стане беля.
През летния сезон аз правя само почистване, хидратиращи процедури, плазмотерапия и т. н. Нищо повече.

Стана ми интересно откъде знаеш каква ми е кожата Grinning

Още един въпрос - трябва ли да изчакам да мине ефектът на ботокса или това не пречи?



Моят лекар ме предупреди, че преди да си слагам Ботокс или ХК да не си правя след това никакви процедури по лицето, не ми обясни защо, но според мен изчакай да мине ефекта на ботокса.


# 25
  • Мнения: 2 055

Стана ми интересно откъде знаеш каква ми е кожата Grinning

Още един въпрос - трябва ли да изчакам да мине ефектът на ботокса или това не пречи?

А, пускала си снимки Simple Smile, пък и тук в темата писа, че лекарката ти е казала, че ти е много хубава кожата.
За ботокса не съм сигурна, по-добре питай. Знам, че на филърите не пречи, но за ботокс не съм питала. При лазера, който правих, пишеше, че трябва да са минали 2 седмици от поставяне на ботокс и филър.

# 26
  • Мнения: 110
Хайде и аз да си изкажа плановете за лятното разголване Simple Smile
Но първо да споделя в резюме за дамите които не са следили предните теми - правих курс Легаси лице в Beauty Point. Сега съм на подръжка. Изключително доволна - светнала кожа, много по-плътна, по-равен тен, без бръчките около очите и много по-меки на челото. Понеже сега салона има промоция при предлащане на 2 Легаси - една Intraceuticals подарък, се възползвах за да си направя подръжка с Легаси и да видя в съчетание на хиалурона на Intraceuticals какво е положението. Отзив - много якооо! Веднага забелязах разлика, но на другия и на по-другия ден беше още по-яко. Постоянно ме питаха - изглеждаш много добре, какво си правила, наспа ли се най-накрая (факт е, че не съм  Laughing) Изглежда много по-опъната и определено по-хидратирана. Препоръчвам съчетанието на двете процедури или само Легаси като за начало. Определено следващата ми подръжка ще е пак двете. Планирам да направя 3-4 Intraceuticals за да подпомогна малко с витамини и хиалурон преди следващата ми Легаси (след 1,5 месеца). Правих и една дермапен (не е много приятно ама определено имаше стягащ ефект), но тъй като нямам кой знае какви проблеми по кожата (белези, петна, много отпусната кожа) решихме да направим втора след известно време.
Сега тялото - правила съм LPG и Легаси. По принцип имах отпуснат корем, въпреки че спортувам (самата ми кожа е по-отпусната) и имах бричове и целулитче. Определено има огромна разлика - кожата на корема е по-стегната, нямам бричове и целулит имам вече само на места и то само като стисна. Това го правих малко след лятото и сега съм на подръжка. Препоръчвам процедурите с две ръце. Аз първо направих няколко LPG и след това Легаси. Сега си взех комбо пакет Легаси и LPG, който е на добра цена (LPG излиза почти безплатно). Мисля да понаправя малко за ръцете и ще използвам LPG  за цяло тяло, защото масажът наистина е уникален Simple Smile, а и офертата си я бива Simple Smile)) Не че съм за самата оферта, позлвам услугите на салона от повече от година и ми харесва работата с терапевта, т.е. дори и да нямаше оферта пак бих го посетила  Heart Eyes
В отговор на въпросите по-горе:
Една булка питаше какво да си прави - бих й казала (не знам на каква възраст е) - малко LPG за стягане и една Intraceuticals преди сватбата Simple Smile). Ако е 35+ тогава може би няколко Легаси-та ще направят чудесата.  В момента в Beauty Point имат оферта за булки.
Ако не ме притесняваха финансиите бих си направила .....хмм... Thinking Не знам, предпочитам препоръка на терапевт  Rolling Eyes
Легаси може и през лятото - но, както всяка процедура през лятото, трябва да има фотозащита. Знаем, че дори  и след почистване на лице се слага фотозащита Simple Smile Аз лично се навих да си правя на лицето, след като видях една приятелка, която си прави Легаси в салона в който ходя аз, през лятото. За след ботокс и филъри Легаси - две седмици след ботокс може, а за филър - 2-3 седмици, ама аз бих изчакала 3 Simple Smile
Успех на всички, които започват да се подготвят за летните дупета Simple Smile  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 301
Кажете ми ,моля,LPG как най-оптимално се прилага. Четох много ,ама само се обърках. 10 процедури през какъв интеряал да направя? После поддръжката на колко време? И дали 30 или 45 минутен пакет да си взема?
На 32 съм и започнаха да ми се оформят бричове ,имам нужда и от заличаване на целуит.
А на коремната област прилага ли се ?
Насочила съм се към салон Престиж в София на Аспарух_-.
Ще съм благодарна на всякакви мнения😊

 

# 28
  • Мнения: 110
Кажете ми ,моля,LPG как най-оптимално се прилага. Четох много ,ама само се обърках. 10 процедури през какъв интеряал да направя? После поддръжката на колко време? И дали 30 или 45 минутен пакет да си взема?
На 32 съм и започнаха да ми се оформят бричове ,имам нужда и от заличаване на целуит.
А на коремната област прилага ли се ?
Насочила съм се към салон Престиж в София на Аспарух_-.
Ще съм благодарна на всякакви мнения😊

 

Според мен 45 минути е по-добре като вариант. Аз винаги съм харесвала масажа на цялото тяло, а не само на проблемните зони, но ако финансово не можеш да си го позволиш, можеш да минеш и само на 30 минути. Аз винаги съм ги правила два пъти в седмицата, но може и първите 3-4 процедури да ги направиш три пъти, тук мнение трябва да ти даде терапевта, който ще те работи. Поне при мен беше така. LPG се прилага и на корема, но ако си на вариант 30 минути, едва ли ще стигне времето ефективно да се работи там. Там, където ходя аз се работи или цяло тяло, или горна, или долна част. Терапефтката ми е споделяла, обаче, че винаги когато е работила цяло тяло, резултатите са били по-добри. А аз й имам доверие, защото знам че тя работи с тази машина от 10 години. Бая дупета и коремчета е видяла  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 301
Кажете ми ,моля,LPG как най-оптимално се прилага. Четох много ,ама само се обърках. 10 процедури през какъв интеряал да направя? После поддръжката на колко време? И дали 30 или 45 минутен пакет да си взема?
На 32 съм и започнаха да ми се оформят бричове ,имам нужда и от заличаване на целуит.
А на коремната област прилага ли се ?
Насочила съм се към салон Престиж в София на Аспарух_-.
Ще съм благодарна на всякакви мнения😊

 

Според мен 45 минути е по-добре като вариант. Аз винаги съм харесвала масажа на цялото тяло, а не само на проблемните зони, но ако финансово не можеш да си го позволиш, можеш да минеш и само на 30 минути. Аз винаги съм ги правила два пъти в седмицата, но може и първите 3-4 процедури да ги направиш три пъти, тук мнение трябва да ти даде терапевта, който ще те работи. Поне при мен беше така. LPG се прилага и на корема, но ако си на вариант 30 минути, едва ли ще стигне времето ефективно да се работи там. Там, където ходя аз се работи или цяло тяло, или горна, или долна част. Терапефтката ми е споделяла, обаче, че винаги когато е работила цяло тяло, резултатите са били по-добри. А аз й имам доверие, защото знам че тя работи с тази машина от 10 години. Бая дупета и коремчета е видяла  Laughing

Много ти благодря за отговора . Значи със сигурност 45 минути ще избера😊     а ако си в София ,сподели кой салон посещаваш  и на колко време се прави поддръжката

Общи условия

Активация на акаунт