✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / В очакване на Fİ,Çi,Pi - Тема 14

  • 62 256
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 707

Hug Hug Hug

Голям пончик е Мехмет и аз се смях с предаването
Фрагман втората седмица на март викат в туитърчо. Mr. Green
Серенай и Мехмет - Сет





Прощавайте ако съм ви обидила с нещо! Peace Hug

Дидка,  Grinning
Направо още не мога да асимилирам,че тия двамата снимат заедно  Praynig Wink ей ги на  Party Party Party
Дано ни покажат туй онуй в аванс  Peace





# 16
  • Мнения: 2 866
Момичета,привет! Hug Hug Hug Hug
Първо да ви поискам прошка, ако с нещо съм ви обидила. Praynig
Дидка Hug, до втората седмица на март не остана, дай Боже и тези дни да доживеем. Peace
Ники Hug не успях да гледам Беяз, имахме гости ooooh! много ме е яд, ама ще го изгледам на запис, какво да се прави. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 498
Серенай и Мехмет - Сет



Прощавайте ако съм ви обидила с нещо! Peace Hug
Еее,най-после видяхме Дуру и Денис,макар и в гръб.И синхрон имат вече Joy Joy -тя с кокче,той с опашле.  Laughing
Ники  Hug ,Шоуто на Беяз с Мехмет не го гледах,обаче видях снимки от него.Ако Денис смята да разхожда  тази проскубана и побеляваща брада в новото дизи отсега минавам на страната на Джан Манай.  Joy Joy
Много са готини  новият партньор на Серенай и старият на тази снимка за L'Officiel.Радва ме,че след Меджезира си партнира с такива актьори.  


И аз  Laughing ,ако съм обидила или засегнала някого в постовете си тук във форума, моля за прошка! Praynig И  прошка давам.

# 18
  • Мнения: 11 707
Асе Hug,Вики Hug
Цитат
Ако Денис смята да разхожда  тази проскубана и побеляваща брада в новото дизи отсега минавам на страната на Джан Манай.  35 35
rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Абсолютно натурален  smile3534 smile3534 smile3534

И колежката  Whistling


Лека нощ  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 00:57 от Niky Kotceva

# 19
  • Мнения: 11 707
Добра вечер  Laughing

Докато ги видим,пак лято ще да е  Whistling Whistling Whistling

# 20
  • Мнения: 175
Добро утро!   Заведения где проходят съемки сериала #fiçipi
+ фото со съемочной площадк                                   

# 21
  • Мнения: 11 707
Добро утро  Hug последно за февруари  Party



Хубав вторник  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 10:51 от Niky Kotceva

# 22
  • Мнения: 4 498

От Инст на Серенай. Joy Joy Написала е ,че дребчо е отишъл да види мама.  smile3503

  Heart Eyes Аслъ Енвер и рожденничката от онзи ден.  newsm53



От сета. Party https://www.instagram.com/p/BRDX3epltet/

Партньорът й има РД днес.  Heart Eyes Късмет,любов и по-грижлив към здравето си.

# 23
  • Мнения: 11 707
Вики,
Честит рожден ден на Нежо  Hug newsm59
Голям пич е,само да е жив и здрав  Wink

На мама Хекторчо голяма пухенка Party ама май тати го е завел  Heart Eyes и на него му липсва мама  Blush

Хайде дано да е скоро Peace Peace Peace


Викито е споменала Аслъ,та се сетих за ей това от тези дни Stop
 http://www.aksam.com.tr/magazin/muratin-tasindigi-eve-yerlestiler/haber-599862
Нашите се преместили да живеят в къща в Еникьой,която са освободили  Мурат Боз и Аслъто.... Thinking
За една година....засега  newsm47 голЕми ремонти течели hahaha брях  Praynig Wink Wink
Бозови Grinning щели да живеят в Куручешме.

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 16:37 от Niky Kotceva

# 24
  • Мнения: 20 795
Привет  wavey wavey

Ето я и Беррак  Grinning

Браво на момичетата  Grinning В страхотна форма са  newsm10

Да му е честит рождения ден на Нежо  newsm59

# 25
  • Мнения: 4 498
Привет  wavey wavey

Ето я и Беррак  Grinning

Браво на момичетата  Grinning В страхотна форма са  newsm10

Да му е честит рождения ден на Нежо  newsm59
Joy Joy
Вени  Laughing ,една балерина стига за дизито ,други грации няма в книгата. Joy Joy  Берак нали ще е интелектуалка-абмициозна журналистка,според нашата легенда? Wink  Laughing


 smile3506 Вени ,и другия път да почерпиш ,имала си щастлив повод  Wink ,казват момичетата.

Лентата ми се задръстила от лайкове за пухавелко и мама от бивши колега на Серенай. hahaha hahaha
Опъвам и аз един чаршаф с колегите от филма  Crazy Crazy Мерве Чагиран и Зерин Текиндор.
И Тати Фарук , Беренче Heart Eyes ,Буракчо и Дефне Каялар. Joy



И още ... Crazy



Ники  Wink ,това специално за теб.  newsm62  Твоят новодомец лайкнал домочадието. Joy Joy hahaha

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 18:11 от vikktory

# 26
  • Мнения: 20 795
Вики  Hug Hug
Една, две, важното е, че ще има истински танци  Laughing Laughing Laughing Laughing
Отдолу до Керем се мъдри и Наз Йийт, също от екипа на ПО и член на момичешката компания  Peace

# 27
  • Мнения: 11 707
Вай бе и Берракче показва форма  Party Party Party
Явно не се люшка със севгилито в хамака в хола hahaha а ходи на фитнес  Wink Wink Wink
Скрит текст:
Вени Hug танци и песни,ние така сме поръчали  Wink Party Party

Ах бе,Вики Joy Joy Joy Joy Joy


Хм,аз малко като брокер на недвижими имоти звуча днес newsm47ама това трябва да го видите  smile3502
https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-tuzlada-muht … e-279146756/detay
Имотът на Серезови  Wink Wink Wink в Тузла  се продава-дала съм координати  Party само $ 7,500,000  Crazy
Има интересни неща,които поне аз не знаех Whistling отоплението е на газ,има 6 бани,11 стаи,  не е обзаведено нищо в момента  Thinking
Този външен бар изобщо не го ползваха в ПО ooooh! а много приятно местенце за през лятото на басейна Grinning явно са намалили периметъра на поддържане от Яман  hahaha и този подземен гараж  newsm78 май ни го показаха като склад /за мухлясялите дрехи на Копер генчовете  Wink/
И кухнята ми е непозната ,или има и 2-ра Stop
Ееее,какъв живот кипеше тука newsm53 smile3503
Бейлидже ще имат нови комшии  smile3534 smile3534 smile3534


Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 21:20 от Niky Kotceva

# 28
  • Мнения: 11 707

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит рожден ден и на мама Умран  bdbaloni

# 29
  • Мнения: 2 866
Добро утро! Hug Heart Eyes Честита баба Марта! Живи и здрави да сте момичета, и нека усмивките никога не слизат от лицата ви!

Ники Hug викаш да изкарваме спестените милиони и да купуваме. Laughing Laughing Laughing
Кухнята най вероятно е в на Яман къщичката, то там нищо не ни показаха, нито втория етаж, нито долните стаи, само малката стаичка на Яман Копер. Peace
Честито на мама Юмран! newsm59 Жива и здрава да е и все така неотлъчно до детето си.
Аз днес си чакам повдигане на завесата на сериала на Сери. Crossing Arms
Чакам с нетърпение да гледам нашата балерина, сигурна съм, че яко е работила за да ни убеди, че е балерина. Peace
Благодаря на всички за всичко споделено! Слънчев ден ви желая с едно истинско слънце.

Парижанките  Whistling Whistling Whistling От инста на Хазарчето. Peace

Коментарите на двете сестрички.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 18:04 от assianita

Общи условия

Активация на акаунт