✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / В очакване на Fİ,Çi,Pi - Тема 14

  • 62 426
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 707
Туй не може при другият пост да е  Naughty Laughing animal037 animal037 animal037 animal037 animal037
Бонбониииии Party Party Party от Инст-а на мама  Heart Eyes
Тест-Орфе с Хектор  love001 love001 love001 събрахме се... Party

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 17:54 от Niky Kotceva

# 691
  • Мнения: 4 523

Хайде сега Stop заради кого скъса тикета Дуруто  Party Wink
а-Дениз  Heart Eyes
б-Джан  ooooh!
в-Гьокхан  Whistling

Peace в- Гьоксел.
 Joy Joy Joy
Тя хубаво скъса билета и си промени намерението,но това е емоционална реакция ,първосигнална,за която след време ще съжалява вероятно,тъй като е амбициозна и мечтата й е да бъде прима на голяма сцена.Дори и да се върне при Дениз, постепенно чувството за неудовлетвореност ще я накара да съжалява и да се настрои срещу него...
От др страна,Джан не случайно  постави този казус с нюйорската възможност на Дениз и Дуру.

Както са написали падругите"един куфар,хиляди въпроси". Peace
Дениз имаше възможност да избира  Peace и не избра Дуру и връзката им.  Дуру усеща  колебливото му отношение и не без основание го упрекна  в разговора пред Университета ,че той винаги е поставял преди нея други неща-музиката си,учениците си.Даже и Гьоксел се ползва често с по-голямо внимание от Дуру.Танцът им в залата беше показателен-рошльо влезе,извика учителя и той набързо приключи интимния момент с любимата си...  И изобщо ,образът на Дениз все още ми е питанка.  newsm78 Не мога да преценя дали е повече идеалист или егоист, гледайки през призмата на връзката му с Дуру,предвид реакции ,постъпки ,решения,свързани с нея . На този етап неговата любов ми се струва повече декларативна, красиви думи,обещания и т.н,но когато се стигне до действие не е много убедителен,други неща са му приоритет.


Ще разберем кой повече държи на връзката им в следващата серия,освен ако в духа на типичната тр сапунка по пътя обратно не се случи нещо неочаквано с Дуру. Wink Дано не става така ,де. Joy Joy

Рисунка от фен на Дуриз  ,с лайк от Мемо.  Laughing Laughing








П.П.  Grinning Ники  Hug ,тази снимка на Орфе и Хектор ме подсети за един коментар към предната снимка на Хектор в Инста й. Wink

# 692
  • Мнения: 11 707
Кой кого  Twisted Evil


Заплитат се нещата  ooooh! Джан плете паяжина около Дуру,там попада и разбира се и Дениз  Stop и оттам и връзката им  Sick
Озлем мисли,че е хванала пък вече Джан Манай за....шлифера  Whistling Whistling Whistling
Ама пък и нея я хванаха,пак същия с шлифера,галиба... Party Wink
На него му удариха обаче едни  поне 50 мл...приятелски огън  newsm47
Да дават поне 8-ма вече ,викам,а  Grinning Grinning Grinning

Вики
Хареса ми една девочка как се е изразила за Дуру ...мята се като пинг понг от единия към другия smile3502
Но  Naughty най-накрая няма да бъде с нито един от двамата  Crossing Arms Cry поне по книгата  newsm78 ама по сценария дали  Thinking

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 19:06 от Niky Kotceva

# 693
  • Мнения: X
И изобщо ,образът на Дениз все още ми е питанка.  newsm78 Не мога да преценя дали е повече идеалист или егоист,
Скрит текст:
гледайки през призмата на връзката му с Дуру,предвид реакции ,постъпки ,решения,свързани с нея . На този етап неговата любов ми се струва повече декларативна, красиви думи,обещания и т.н,но когато се стигне до действие не е много убедителен,други неща са му приоритет.

 Peace Peace  Артист, човекът, нищо друго не може да му е приоритет  Peace Grinning Grinning и на нея също...
В този смисъл, хубаво беше интрото на трети епизод, казва всичко за белязания, позования да е творец...
"То /Изкуството/ е ревниво, иска да си само негов, и колкото повече му даваш, толкова по- ненаситно е..."

Вики  Hug Hug
Ники  Hug Hug

кратко интервю с Мехмет Гюнсюр за Хабертюрк, преведено от рускините.  Peace  Party

https://vk.com/ficipi?w=wall-82230597_8961

Интересно ми стана, че работещите жени в Италия, имали почивен ден в четвъртък  Rolling Eyes Grinning



Да му е честит рождения ден  newsm59

# 694
  • Мнения: 25
Добра вечер!

Да не забравяме, че днес рожден ден има още един партньор на Серенай - Kaan Urgancıoğlu.
Такива млади и готини бяха в ‘’Limon Agasi’’ ! Да е жив и здрав!

Много искам отново да ги видя заедно...

# 695
  • Мнения: X
Добра вечер!

Да не забравяме, че днес рожден ден има още един партньор на Серенай - Kaan Urgancıoğlu.
Такива млади и готини бяха в ‘’Limon Agasi’’ ! Да е жив и здрав!

Много искам отново да ги видя заедно...

Не съм ги гледала заедно, освен в това кратко филмче, правено 2009 година.  Grinning

Мисля, че ще си паснат и сега  Peace

https://youtu.be/zps0b5pkF0w

 Peace

# 696
  • Мнения: 4 523


Тази вечер май  щеше да има връчване на наградите Златна палма. Rolling Eyes
Лудият фен на Серенай, Толга Чоджук беше писал мин седмица ,че в понеделник ще ходи в Истанбул ,защото Серенай ще има специална изява.


Народът в Тт пощуря по този стоп кадър. Joy Joy Излиза ми в лентата на всеки 5 мин.

Аз пък си чопнах коментара на Хюсо,на който му се привиждат Лоурел и Харди. hahaha hahaha





И изобщо ,образът на Дениз все още ми е питанка.  newsm78 Не мога да преценя дали е повече идеалист или егоист,
Скрит текст:
гледайки през призмата на връзката му с Дуру,предвид реакции ,постъпки ,решения,свързани с нея . На този етап неговата любов ми се струва повече декларативна, красиви думи,обещания и т.н,но когато се стигне до действие не е много убедителен,други неща са му приоритет.

 Peace Peace  Артист, човекът, нищо друго не може да му е приоритет  Peace Grinning Grinning и на нея също...
В този смисъл, хубаво беше интрото на трети епизод, казва всичко за белязания, позования да е творец...
"То /Изкуството/ е ревниво, иска да си само негов, и колкото повече му даваш, толкова по- ненаситно е..."

Вики  Hug Hug
Ники  Hug Hug

Скрит текст:
кратко интервю с Мехмет Гюнсюр за Хабертюрк, преведено от рускините.  Peace  Party

https://vk.com/ficipi?w=wall-82230597_8961

Интересно ми стана, че работещите жени в Италия, имали почивен ден в четвъртък  Rolling Eyes Grinning
smile3521 smile3521  Joy Joy Joy
Това винаги е водещо при хората на изкуството.Но не винаги е задължително да изчерпва образа на твореца.Надявам се,а и от индициите ,които ни подадоха ми се струва,че не са само на такава плоскост изградени образите им.
През тази призма Дениз дори е привилегирован,за разлика от Дуру.За него напредването на възрастта не еспирачка,докато активния професионален живот на балерината е кратък.Освен това,към тази категория творци изкуството е най-безмилостно.Тренировки,жесток режим ,диети и то ...за някакви 10-тина години щастие и успех на сцената.

# 697
  • Мнения: 11 707

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ох,като се сетя за едни други снимки на моите арабески  ooooh! Grinning Grinning тия са направо ларж  Wink Peace


Тази вечер май  щеше да има връчване на наградите Златна палма. Rolling Eyes
Лудият фен на Серенай, Толга Чоджук беше писал мин седмица ,че в понеделник ще ходи в Истанбул ,защото Серенай ще има специална изява.
Скрит текст:

Народът в Тт пощуря по този стоп кадър. Joy Joy Излиза ми в лентата на всеки 5 мин.

Аз пък си чопнах коментара на Хюсо,на който му се привиждат Лоурел и Харди. hahaha hahaha





И изобщо ,образът на Дениз все още ми е питанка.  newsm78 Не мога да преценя дали е повече идеалист или егоист,
Скрит текст:
гледайки през призмата на връзката му с Дуру,предвид реакции ,постъпки ,решения,свързани с нея . На този етап неговата любов ми се струва повече декларативна, красиви думи,обещания и т.н,но когато се стигне до действие не е много убедителен,други неща са му приоритет.

 Peace Peace  Артист, човекът, нищо друго не може да му е приоритет  Peace Grinning Grinning и на нея също...
В този смисъл, хубаво беше интрото на трети епизод, казва всичко за белязания, позования да е творец...
"То /Изкуството/ е ревниво, иска да си само негов, и колкото повече му даваш, толкова по- ненаситно е..."

Вики  Hug Hug
Ники  Hug Hug

Скрит текст:
кратко интервю с Мехмет Гюнсюр за Хабертюрк, преведено от рускините.  Peace  Party

https://vk.com/ficipi?w=wall-82230597_8961

Интересно ми стана, че работещите жени в Италия, имали почивен ден в четвъртък  Rolling Eyes Grinning
smile3521 smile3521  Joy Joy Joy
Това винаги е водещо при хората на изкуството.Но не винаги е задължително да изчерпва образа на твореца.Надявам се,а и от индициите ,които ни подадоха ми се струва,че не са само на такава плоскост изградени образите им.
През тази призма Дениз дори е привилегирован,за разлика от Дуру.За него напредването на възрастта не еспирачка,докато активния професионален живот на балерината е кратък.Освен това,към тази категория творци изкуството е най-безмилостно.Тренировки,жесток режим ,диети и то ...за някакви 10-тина години щастие и успех на сцената.
Вики Grinning Peace
Ей я тръгнала е наща с голямата раница за наградите  Heart Eyes
Добра вечер!

Да не забравяме, че днес рожден ден има още един партньор на Серенай - Kaan Urgancıoğlu.
Такива млади и готини бяха в ‘’Limon Agasi’’ ! Да е жив и здрав!

Много искам отново да ги видя заедно...
Бабче Hug
Добре,че ме подсети  Grinning
Скрит текст:
bouquet Да му е честит бърдея и на Каан bouquet Да изиграе със Серито някоя хубава история  Praynig Толкова го харесвам неговият Емко в Карата Whistling така,както сега във Фи Озан с Джан  Wink

Цитат
кратко интервю с Мехмет Гюнсюр за Хабертюрк, преведено от рускините.  Peace  Party

https://vk.com/ficipi?w=wall-82230597_8961

Интересно ми стана, че работещите жени в Италия, имали почивен ден в четвъртък  Rolling Eyes Very Happy

luli40  Hug
Страхотен е нали  Peace
Така говори и в други негови интервюта Stop че неволно се усмихвам като го чета  Party
Ето,ако съм в петък в Рим,знам,че ще ям риба  hahaha


Последна редакция: пн, 08 май 2017, 21:30 от Niky Kotceva

# 698
  • Мнения: 25
Гледам награждаването тук:

http://www.tgrteu.com/canliyayin/tgrteu.html

Лу, благодаря, че ми припомни това филмче, бях го забравила...

# 699
  • Мнения: 11 707
Добър ден Grinning
Прекрасна Серенай през професионалният поглед на MUHSİN AKGÜN

        




Онур още не казва нищо за снощи  newsm09



Последна редакция: вт, 09 май 2017, 11:12 от Niky Kotceva

# 700
  • Мнения: 4 523

Колективно гледане на танца и първа серия.  Wink


2017 ALTIN PALMİYE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU






Онур още не казва нищо за снощи  newsm09


Ники  Hug ,нито Толга,нито Онур. smile3505
 Серенай пак пропусна церемонията.Сигурно работят здраво.
А ето част  от наградените с палмички.  smile3503 http://www.ayakligazete.com/2017-altin-palmiye-odulleri-sahiplerini-buldu/

http://www.ranini.tv/haber/24296/1/altin-palmiye-odulleri-sahiplerini-buldu

# 701
  • Мнения: 11 707
Ай,нашата работливка  Hug не й е присъщо да не си взема лично наградите  Grinning
Кой ли й е взел палмичката  Thinking



Тоя Джан...я е спрял...нейсе Wink Дуруто същата вечер  Whistling

А дано Дениз не е искал да я буди  Party

# 702
  • Мнения: 175
Добро утро! Благодаря ви момичета за информацията bouquet Хубав и слънчев ден Hug

# 703
  • Мнения: 11 707
Здравейте Grinning
Криси Hug


 newsm03 newsm03 newsm03

# 704
  • Мнения: 11 707
Добро утро Grinning


Новата реклама на севгилито за Гаранти банк Peace


За нея ли имаше вето  Joy Joy Joy Joy Joy

Хубав четвъртък  Hug


Фи има и други измерения  ooooh! Whistling Whistling

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 09:21 от Niky Kotceva

Общи условия

Активация на акаунт