Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте скъпи момичета  Hug
Преди месец претърпях ранен спонтанен аборт, в 6 г.с., който беше диагностициран като химическа бременност, вероятно просто нещата не се развиваха добре, защото правих три кръвни теста и ЧХГ спадаше, след това ми дойде М. Лекарят каза, че всичко е наред, не се налагаше кюртаж, защото се бях изчистила сама.
Въпросът ми е, има ли майчета, забременяли веднага след ранен спонтанен аборт, истина ли е, че в тази ситуация се забременява по-лесно? Мнението и на 2-мата лекаря, които посетих бяха, че няма проблем опитите да се подновят, стига да има овулация през следващият месец, а такава определено имаше, усетих я и се възползвахме от момента, а и като цяло през целият месец бебеправим през ден.
Бих се радвала, ако някоя от вас има опит да сподели  bouquet

# 1
  • Мнения: 306
Здравейте скъпи момичета  Hug
Преди месец претърпях ранен спонтанен аборт, в 6 г.с., който беше диагностициран като химическа бременност, вероятно просто нещата не се развиваха добре, защото правих три кръвни теста и ЧХГ спадаше, след това ми дойде М. Лекарят каза, че всичко е наред, не се налагаше кюртаж, защото се бях изчистила сама.
Въпросът ми е, има ли майчета, забременяли веднага след ранен спонтанен аборт, истина ли е, че в тази ситуация се забременява по-лесно? Мнението и на 2-мата лекаря, които посетих бяха, че няма проблем опитите да се подновят, стига да има овулация през следващият месец, а такава определено имаше, усетих я и се възползвахме от момента, а и като цяло през целият месец бебеправим през ден.
Бих се радвала, ако някоя от вас има опит да сподели  bouquet

При нас при сходна ситуация, докторът каза да изчакаме три месеца и след това да възобновимопитите. Така и направихме и на втория месец имахме вече радостната новина. Правихме го всяка вечер по един път.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 281
Аз на твое място на 5-ти и 10-ти ден след овулацията бих отишла на добър лекар, на 5-ти ще ти проверят дебелината на лигавицата ( и респ. ще предположат или изключат хормонален дисбаланс, ще ти разрешат да бебеправите), а на 10-12-ти ден ще проверят за полип (той най-често се вижда само по средата на месечния цикъл и е една от вероятните причини за ранна загуба на бременността).

# 3
  • Мнения: 316
Здравейте.
Искам да кажа че е възможно забременяването след спонтанен аборт веднага.  Миналата година направих април месец в 7ма седмица  и се пазихме до юли когато възобновихме опитите и хванах буквално веднага. Но за жалост  се случи отново но този път в 6та седмица  и засега съм решила да изчакам поне 6 месеца и тогава да започна наново.  Така че от моя опит се хваща веднага

# 4
  • Мнения: 70
Здравейте . Аз също съм със спонтанен аборт , но не започнахме веднага със опитите , мина се 1 година и повече и от скоро започнахме с тях , но за сега без резултат . Успех на всички  Wink

# 5
  • Мнения: 306
Здравейте . Аз също съм със спонтанен аборт , но не започнахме веднага със опитите , мина се 1 година и повече и от скоро започнахме с тях , но за сега без резултат . Успех на всички  Wink

Успех и на теб и скоро да се похвалиш с две чертички.
Simple Smile

# 6
  • Мнения: 60
Аз също съм с мисед ,септември 2016,пазих се месец след нормален цикъл,сега пак съм бременна,но...явно ще е кухо яйце.

# 7
  • Мнения: 70
Дано всичко е наред . Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт