Спане с новородено

  • 2 572
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Като се появи бебко тати настоява да сме заедно. А аз се съмнявам че ще издържи а и се притесняван че спалнята е малка. Дали ще стига въздуха за малкото зайче newsm78

# 16
  • Мнения: 3 069
При таткото разбира се Simple Smile

# 17
  • Мнения: 46 518
Не приемам за нормално спането на съпрузи в отделни стаи или легла, по никакъв повод!

Заедно спяхме, София беше на адаптирано и той ставаше нощем да я храни.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 860
Не приемам за нормално спането на съпрузи в отделни стаи или легла, по никакъв повод!

Заедно спяхме, София беше на адаптирано и той ставаше нощем да я храни.
Аз също мисля,че не е редно отделянето на съпрузи.Вечерно време всички сме уморени,и тати,като е бил на работа,и аз.Докато спяхме в една стая с децата се редувахме някак от само себеси с мъжа ми да ставаме.

# 19
  • Мнения: 1 866
Първите 2 месеца спахме всички в една стая, бебето естествено в собственото си легло. Беше уморително и таткото ми помагаше, въпреки че кърмех (например ставаше да смени памперса, а аз после кърмех). На 3-я месец дъщеря ми започна да спи в собствената си стая и нощите започнаха да стават все по-дълги и по-дълги. На края на 3-я месец тази тема за безсънните нощи при нас вече беше минало.  

# 20
  • Мнения: 3 042
Когато се роди малкият мъжът ми спеше при нас в началото, но после каза, че не може да се наспива и се премести в другата стая. Когато малкият започна да не се храни през ноща и се будеше рядко и за кратко, таткото пак се върна при нас.

# 21
  • Мнения: 2 085
Тати спи при нас.Но когато е много напечено, се премества в друга стая
И при нас е така!А бебо и до днес си спи при нас на спалнята

# 22
  • Мнения: 532
Аз още преди да се роди малката му бях казала да спи в другата стая,но той упорито отказа.След 1 седмица безсънни нощи и по цял ден на работа се нави  и така спахме разделени близо 2 месеца.Бебчето си спеше при мен на спалнята и ми беше много удобно да го наблюдавам и да го кърмя нощем.Освен това лесно го успокоявах като чувстваше близостта ми.После малката сама се отказа от нощното хранене и полека лека взе да си спи по цяла нощ.Тогава си го взехме таткото пак при нас и вече отдавна си спим всички заедно.

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Гласувах с "в друга стая", въпреки, че когато Нели се роди- татко й работеше само нощни смени, така че спеше през деня и не сме му пречили.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Спахме си тримцата в спалнята.Аз съм много доволна от нашия тати-ставаше винаги с мен,когато бебчето се будеше да папка.Аз го храних,той го оригваше и пак лягахме...да и той беше на работа-но и аз все пак се уморявах през деня...

# 25
  • Мнения: 5 790
Не съм се местила, но пък и Вики не се будеше повече от 1 път на нощ.

# 26
  • Мнения: 6 472
Спяхме си заедно. Не се е местил в друга стая и нощно време ме отменяше понякога. Аз си работех от в къщи почти от самото начало, така че се налагаше да си разпределяме задълженията.

# 27
  • Мнения: 229
Спахме си заедно, кошарата до нашето легло за да ми е удобно. Таткото беше толкова уморен, че нищо не чуваше, заспиваше веднага щом легне. Но ако се наложеше, можех да разчитам на него и той да става през ноща. Нали и затова е татко, да помага.

# 28
  • Мнения: 7 474
Нито едното , майка ми спеше с бебето в хола , а аз при тати. Така около 1 мес. и после бебо при нас в своето легло.

# 29
  • Мнения: 354
Всички спяхме заедно в спалнята.  В началото тати ставаше да  донесе вода за миене  или да поноси бебето , когато плаче. После скъпия започна да спи непробудно. И хъркаше даже.

Общи условия

Активация на акаунт