Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 66 875
  • 711
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Честита рожденичка, Рая Никол!  Hug
Да си прекарат младежите весело!
Успешно преборване на болестите! Hug
Абе забелязах тези дни един мъж от блока отсреща. Няма пердета, няма щори, пък хич не се притеснява- и гол си стои.
Вкъщи си е де, ама ...А, симпатичен изглежда.
 Mr. Green  Mr. Green

# 496
  • Мнения: 14 654
След малко отивам на театър, нямам търпение, много ме разпуска. 

И аз, някакво мръснишко куклено шоу за възрастни, нямам търпение да видя що за идея е.

# 497
  • Мнения: 39 560
ММ намрази театъра. В нашия град идват само комедии- та къде комедии, къде траги-комедии и вече ме е отрязал.
Мър- ако искаш да не заспиваш пий Аспирин с вит Ц. Действа по- тонизиращо.
Сетих се да попитам, че сутринта не гледах- какво стана с драмата на Алечка с театралната билето-продавачка?

# 498
  • Мнения: 10 874
Момичета, знаете ли дали мога да пратя по Еконт консервирани храни? Знам, че е малко глупав въпроса ми, но сега се сещам, че не приемаха лекарства по едно време, знам ли ги за храните какви правила имат...
Дано не те подведа, но мисля, че не е проблем. Получавала съм сладки по Еконт, а аз самата съм изпращала шоколади на няколко пъти, не е имало никакви проблеми. Hug

# 499
  • Мнения: 18 018
Стейси, голям си образ, похвали ли се оплака, не разбрах  Wink Благодаря ви още веднъж за пожеланията  Heart Eyes  Вече запразняваме  Crazy

# 500
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Рая, да приемем, че съм наблюдателна
 hahaha

# 501
  • Мнения: 3 609
Мър, сериозно ли? Аз нещо не съм в ред, значи, в повечето случаи, когато отида на театър, направо се мъча с актьорите и аз ooooh! Не е като да не съм опитвала с едни от най-успешните постановки. Просто не мога да го харесам театъра и това е Confused То са едни напъни, едно чудо...Досега за толкова години да съм се забавлявала искрено 2-3 пъти на комедии, другото е мъка...Изненадващо за мен в последните години открих балета! Едно време ми беше безразличен, а сега започнах много да се възхищавам  и ми е красиво, и вълнуващо Heart Eyes Изобщо музика да има, танц...Театърът нещо ме изгуби Confused


И аз съм така, не мога да го харесам. От последните две уж комедийни постановки си излязох. Едната беше прехвалената "Секс, наркотици и рок енд рол", а другата "Ножица трепач". И двете пълен потрес. Не само, че не виждам нищо забавно в тях, но ми е и диаметрално противополжоно на култура. Според мен театъра е изкуство, чието време отдавна е отминало. Вече има филми, телвизия и ред други забавления.
С моя човек си направихме час и половина здрава разходка из квартала. Направо ме болят краката.

# 502
  • Мнения: 14 354
Добър вечер!

Благодаря ви за стиснатите палци, още съм на тръни, но ситуацията сякаш се успокоява. Надявам се скоро да отдъхнем  Hug

Рая, да ти е жива и здрава хубавицата!

Мари, нищо не стана. КЗП ми отговориха преди 2 седмици, че се свързали с нея и тя обещала да ми върне парите... Ма тя и на мен ми го обеща това и още чакам от умрял писмо. И продължавали да работят по случая. Аз ги запитах как се очаква да си получа парите, след като нито тя има мои координати, нито аз нейни, още чакам отговор и така.

Много обичам да ходя на театър. Не ми се е случвало скоро да отида на постановка, която да не ми хареса. А на една постановка толкова се разчувствах, че ако не ме беше срам щях да ревна с глас и да избягам.

# 503
  • Мнения: 5 374
Привет и от мен!
Честито пълнолетие на дъщерята на Рая! Да е здрава и разумна!

Днес в градината имаше наблюдение от студенти от Турция. Протече много странно и, честно казано, аз се притесних, защото съм външен човек, но директорката лично дойде да ми каже какви са тези хора. Та, явно децата имаха физическо, в общи линии никаква координация и всеки бяга като свободен електрон, едно дете разби устата на нашата прекрасница, госпожата изобщо не се трогна. Аз доста бих се притеснила ако при наблюдение децата са толкова неорганизирани, което показва степента на усвояване на материала и качествата на самия преподавател Rolling Eyes.
За закуска имаше нещо намазано на филия, крема сирене с нещо пушено, ми се струва Rolling Eyes, и Инка Shocked. Децата крещяха в захлас "Кава, кава", което ще рече - кафе. В общи линии тази седмица даваха повече филии, но аз реших, че за закуска ще нося и нещо от вкъщи, та, нашата фурия ако не иска крем нишасте, да яде домашна филийка (има опция на детето да се носи храна от вкъщи. В групата има такова дете.).
Иначе, малкото бандитче се чувства прекрасно там. Още с влизането го, посрещат момиченцата от групата, има батковци, които му показват животни и колички. А днес на наблюдението, една кака студентка му подава топка, докато ние скачахме и гонихме децата (да, и аз с тях, че нашата не иска Tired). А като излезнахме на двора, нашият Мечо получи толкова прегръдки и целувки от студентите, че накрая бягаше от тях, милият, бяга като мече. А колко снимки си правиха с него Flutter. Та, поне малкото се радва на голяма любов в градината.
Ние решихме окончателно, че ще сменяме жилището. В началото на март ще дадем предизвестие и след 3 месеца се изнасяме. Peace

# 504
  • Мнения: 4 864
Много обичам да ходя на театър. Не ми се е случвало скоро да отида на постановка, която да не ми хареса. А на една постановка толкова се разчувствах, че ако не ме беше срам щях да ревна с глас и да избягам.

Аз така се разчувствах на представлението на Камен Донев "за сватбите" на финала. Чак ме хвана срам. не мога да си спра сълзите..
Иначе обичам театър. Занимавам се със студентски театър от над 12 години. Но новите постановки по градските театри не ми харесват. За мен са чисти халтури. За жалост не одобрявам директора на театърът ни. Откакто той е директор нивото е толкова ниско, че дори не уважавам постановките им.

# 505
  • Мнения: 39 560
Лято, а колко ще загубите, ако напуснете веднага? Защото ако си намерите по- евтино жилище, то за този 3 месечен срок може да ви излезе и по- евтино, ако си платите обезщетението, и си спестите от по- ниските наеми на новото жилище. Дали се изразих разбираемо?
Възмущавам на градината! Инка!  Shocked

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Лятоnewsm78 тая градина ми звучи като тукашните детски кътове,по МОЛ-овете  Rolling Eyes. Как си комуникирате помежду си с персонала? На английски? А децата?
Ние може да сме болнави, ама апетит си имаме...все нещо предъвкваме  hahaha.
На театър  ще ходя тия дни и аз, с една приятелка,която живее в чужбина и на всяко идване в София, я водя или на театър, или на бг кино  Peace. Възхищавам им се на актьорите  Peace,толкова труд за мизерни пари  Tired.

# 507
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лили, гледах репортаж от вашето училище. Децата будни и усмихнати. Много добро впечатление ми направиха  Peace
Къде? Ако имаш линк, ще ми е интересно и аз да ги видя.

# 508
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 732
Не успях да видя рожденничката на Рая, но да здрава, щастлива и много късмет да има в живота си.

На всички момичета, които имат нужда от подкрепа, Praynig пожелавам ви сили и търпение. Дано всичко се нареди

# 509
  • До морето
  • Мнения: 7 128
То след дъжд качулка, ама да питам Мър, след като продължаваш да се чувстваш зле, защо ще ходиш на театър??? Хем себе си мъчиш, хем и на околните някой бацил ще пуснеш. Да не говорим, че в повечето театри не е много топло и обикновено краката ми са ледени след 2 часа седене. Съвсем ще се довършиш.

Аз съм голям фен на театъра, ходя винаги когато мога. Сега на 08.03 сме на Когато котката я няма, а в края на месеца сме на Грамофонът на Виктор Калев.

Скрит текст:
Докторът е д-р Младенов, преглежда в клиника Нова.

Общи условия

Активация на акаунт