Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 66 916
  • 711
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 391
Лятоnewsm78 тая градина ми звучи като тукашните детски кътове,по МОЛ-овете  Rolling Eyes. Как си комуникирате помежду си с персонала? На английски? А децата?

Тази госпожа, с която се засичаме вече 2 седмици, изобщо не си прави труда да говори бавно, белким хвана нещо, а мели като латерна. Не си говорим, тя се прави, че не ни забелязва Tired. Другата госпожа е много лъчезарна и усмихната, говори бавно и маха с ръце, докато не схвана какво иска да ми каже. За английски не са и чували. В долната група има една по-млада, която знае няколко думи на английски.
Мария, разбрах те, няма да ни върнат депозита, който е колкото цял наем и няма да ни излезне по-евтино. Peace

# 511
  • Мнения: 39 742
Сега на 08.03 сме на Когато котката я няма, .....
Е, след това представление ММ скоро няма да стъпи в театъра. На мен ми хареса, нали рядко го посещавам. Но ми дойдоха в повече гръмогласните Силвия  Лулчева и Елена Петрова. А бяхме на балкона.

# 512
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Мария, не е ли хубаво?

# 513
  • Мнения: 18 057
Ние пък много ходим и ми харесва. Голям смях беше Етажна гроздова, аз обичам само комедии Peace

# 514
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, мене точно това надвикване ме уморява ужасно Tired Знам - идеята е да те чуват и хората с билети за последния ред, обаче в повече ми идва джангъра. Особено ако има някоя по-истерична актриса, направо в мозъка ми бърка...Аз и филми на кино не обичам, когато гърми и трещи. Тия новите системи за сърауд звук, дето ми вибрират гащите от тях, са ужасни. На последния филм, който гледахме, хем Ла Ла Ленд - мюзикъл, песнички, няма пукотевица и екшън, пак имах чувството, че ми трепери седалката на места и бебето се разрита като лудо, и то се ошашка, горкото Laughing А мъж ми умира за яко озвучаване, искаше за вкъщи да купува някакви специални системи, ама се запънах и засега е мирясал, да видим докога.

# 515
  • Мнения: 4 188
И моите колони са в гаража, тва женските мозъци, дето все им се забива нещо, много ми е познато. От както откриха тия нови планети, дребната е решила, че иска да учи астрономия #Crazy. Обяснявам и, че в обсерваторията на Рожен, си качват провизиите с мулета, бачкат за 400 лв, въобщеее студ и глад, та не е за нея. Тя имала предвид НАСА, не Рожен, боже, боже #Crazy #Crazy, ще оживея ли, да довидя #Crazy Все я уча да се цели високо, но тва определено надхвърля очакванията ми.  Shocked

# 516
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята цяла седмица майстори някакъв проект за заговезни. И още не е готова. 11 часа вечерта е. Утре е първа смяна. Сети се.

# 517
  • Мнения: 4 188
Не знам с това учене по нощите как издържа цял ден. Ние сме втора смяна, но сутрин ходи на занималня.

# 518
  • Мнения: 18 057
Абе вие мач не гледате ли? Я викнете малко за нашите  Peace

# 519
  • Мнения: 39 742
Интересно е Марипоса, стига да си фен на театъра.
Когато бях студентка всяка седмица отивахме на театър и мога да кажа, че представленията тогава бяха много по- хубави. Сега с тези комедии ми идват в повече. А в нашия град само такива идват.
И моята щерка няколко дни под ред ми обяснява, че програмата за "утре" им е лесна и после се офлянква до след 23.00 часа. Оня ден беше проект за какво харесваш по английски език, вчера прави презентация на Александрийския фар, днес съчинение за любим спорт.
Рая, да взема да викна, ама да не се изложа, ако мача вече е приключил.
Лека ви пожелавам.

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Оплаквам се, че малката е болна. Баща и е във Варна, баба и на работа, аз също. Добре, че прабабата успя да се пенсионира, та да удари едно рамо

# 521
  • Мнения: 14 400
Добро утро!

Лина, да се оправя малката бързо  Hug

Лиляна, успех с операцията днес! Надявам се да мине леко и с благополучен финал  Hug

Когато котката я няма на мен ми беше много интересна, смях се от сърце. Гледахме я в летния театър, та не съм забелязала да се надвикват.

На кино не обичам да ходя, поради причините, описани от Белинда. Направо ми гръмва главата, а не е като да не обичам силна музика...

Аз ревах на "Гарвънът" с Калин Врачански и Теодора Духовникова. Много тежка тематика, която се оказа много близка до преживяно от мен, с много силна актьорка игра. Честно казано, ако знаех, че сюжетът е такъв вероятно щях да си го спестя.
За Камен Донев все не успявам да се доредя, докато разбера, че ще гостува в нашия град билетите свършват...

Искам да преживея петъка и смятам в събота и неделя да се изцедя физически на къщата. Имам нужда да си разтоваря психиката...

# 522
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Рая, да е здраво, щастливо и успешно порасналото ти момиче!
Как мина партито?

Сандо, много ти е любознателно девойчето!

Харесвам постановките на Морфов, макар че и той на моменти ми идва в повече с "осъвременяването" на Шекспир, примерно. Дразни ме и вкарването на някакви злободневни политически коментари в постановките.
Опера не понасям, виж някой хубав концерт, мюзикъл, с удоволствие. Толкова ми се ходи на "Вивалдиано" през март, звучи обещаващо, както и на "Котките".....

За уикенда и аз съм предвидила да поорежа лози, храсти. Няма да успея с всичко, но поне ще поставя начало.

Скрит текст:
Ужасно съм крива напоследък, не се понасям, едвам се събирам в кожата си. Но докато не се отстрани причината, така ще е ....



# 523
  • Мнения: 15 108
Добро утро!
Лиляна, стискаме палци. Лина, дано оздравее бързо малката, но сега ще има период на малко повече болести.
Аз обичам много театъра, обичам и опера, а за оперета умирам. За съжаление също съм се разочаровала от откровени тъпизми. И аз не харесах нито Ножица трепач, нито Секс, наркотици и рокендрол, а за напъните на Рачков и дума не искам да отварям. Това обаче не означава, че няма хубави постановки, напротив. Морфов не го разбирам, честно, но пък Донев ми харесва.

# 524
  • Мнения: 39 742
Добро утро!
Лиляна, стиснати палци и от мен. Лина, дано човечето бързо се оправи. Иначе плаче ли още в градината?
Алечка да подбера Айяла и да дойдем да ударим по едно рамо за къщата и градината?

Общи условия

Активация на акаунт