ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА 2016 - 2

  • 89 805
  • 719
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 220
Утре ще си оправям и лентичката. Grinning Какъв термин, кви пет лева? Grinning  Joy

# 121
  • Лондон
  • Мнения: 839
Ехеее,Тони,нямам думи !Хубаво е,че всичко е минало и сега предстоят хубави моменти  bouquet Честит син,родил се е едричък,абе мъж и половина!Да е жив и здрав HugЗа съжаление,така е в живота-едни се раждат,други си отиват Confused Ние тук се чудехме защо не пишеш и какво ли става с теб  newsm78 Ето каква била причината.Желая ти най-вече много здраве на децата bouquet

# 122
  • Мнения: 145
Мина ми през ум за млечница,но е само едно петно на езика.Устичката е чиста.
Ще попитам на 10-ти педиатъра. На консултация сме и ваксинация.

# 123
  • Мнения: 408
Тони, ти си силна жена! Минала си през много премеждия... Занапред само здраве и щастие да има в живота ти!

# 124
  • Мнения: 101
Здравейте, момичетааа .. откакто родих съм писала два пъти :/ сега се опитах да понасмогна с четенето, но не успях особено.
Моята Виолетка расте прекрасно, качи по 1,200г и 3см и за двата месеца. Сега е на 2м и 10дни, 5,600 и 58см. Обаче е много специална с тия адаптирани млека :/ Кърмих я 20дни и всичко пресъхна, в болницата от фризолака се запече, минах я на лактана био след като ми свърши кърмата, но почна да връща по много. От там на ХИП АР, от който пак запек. Комбинирах с, Комбиотик - зверски спазми и болки. При редуване си връщаше много. Минахме на фризо вом - уж най-после щастие.. не връщаше и се изхождаше нормално, докато не почнаха да й се появяват ситни пъпчици по тялото. Педито каза да минем на ХА формула, взех НАН ХА и пак запек. Сега сме на ХИП ХА Комбиотик, почва да я прокарва по малко, но си й се връща и реве от тия киселини. Не знам вече какво да правя, няма АР ХА формула..  Някой друг специален има ли? :/

# 125
  • Мнения: 288
Добър вечер, мами.
Ние имахме малко гости от родния ми град и съм много щастлива, уморена, но щастлива. Simple Smile
Тони, силно мамче си ти.  Peace
Надежда, на нас, когато имахме рефлукс, педито беше казала да комбинираме АМ. Т.е. НАН Комфортис с НАН АР, като дозировката е 2:1. Питай я да комбинираш с АР мляко, може да има успех.   PeaceПонеже при АР млеката идеята е да са по-гъсти, за да не може да се връща мляко, но може да причинят запек. Peace
Лека и спокойна вечер от нас.

# 126
  • Мнения: 101
Добър вечер, мами.
Ние имахме малко гости от родния ми град и съм много щастлива, уморена, но щастлива. Simple Smile
Тони, силно мамче си ти.  Peace
Надежда, на нас, когато имахме рефлукс, педито беше казала да комбинираме АМ. Т.е. НАН Комфортис с НАН АР, като дозировката е 2:1. Питай я да комбинираш с АР мляко, може да има успех.   PeaceПонеже при АР млеката идеята е да са по-гъсти, за да не може да се връща мляко, но може да причинят запек. Peace
Лека и спокойна вечер от нас.

Благодаря ти, но пробвахме и получаваше болки в стомаха, а и сега не мога да й дам АР формула заради обрива. Прави реакция към белтъка на кравето мляко :/

# 127
  • Лондон
  • Мнения: 839
Nadejda Andreeva,много неприятно с тея адаптирани млека  Confused Сменила си доста,което знам,че за бебе на такава възраст не е много препоръчително.Но не си имала избор.Защо не пробваш с козе адаптирано мляко,наистина е по-скъпо,но пък щом бебето прави реакция от белтъка в кравето newsm78
И да се оплача Laughing От вчера Миши е невъзмошен,постоянно плаче за носене на ръце,оставим ли го,буквално изпада в истерия -пищи,реве,само и само да го вземем на ръце.Какво е това чудо,незнам.Все едно някой ми смени детето.Отново четох за скоковете в растежа,та се надявам да е това

# 128
  • Мнения: 408
Мери, дано отмине бързо!

Аз съм много притеснена. Sad
сутринта ходихме на имунизацията за след 3 месеца, която е.
Педиатърката чу шум на сърчицето и след около час отиваме на преглед при кардиолог.
Дано всичко е наред.

 Praynig

# 129
  • Лондон
  • Мнения: 839
Стискам палци,gardge Peace Ей,тея лекари са способни да поболеят човек от притеснение Thinking Сиг съм,че няма да има проблем Hug

# 130
  • Мнения: 206
Gardje, стискам ви палци! Дано педиатърката се е заблудила и всичко е наред  Hug!

Тони 78, възхищавам ти се! Браво за естественото раждане, с което си се справила в такова състояние и с такова голямо бебче! Пожелавам ви отсега нататък всички вкъщи да сте здрави и много много щастливи  Heart Eyes!

Надежда, за съжаление не мога да съм много полезна за видовете АМ. Това, което предлага Мери за козе АМ ми звучи добре. Вашата педиатърка не може ли да те изпрати при някой детски гастроентеролог? Той със сигурност ще бъде по-полезен.

Момичета, ние почивните дни пътувахме малко по родните ни места - Пловдив и Пазарджик. На Йоана много й хареса. Пък мен ме радва, че приема много добре, с гукане и усмивка, всички - и познати, и непознати... На мама усмихнатото зайче!

И това тъпо време защо се развали сега така? Не знам кога да си организираме срещата заради него, май ще трябва да почакаме да спре да вали, а прогнозата не е никак добра. Все някога ще спре Simple Smile

Лека, хубава и по-слънчева седмица на всички!

# 131
  • Мнения: 101
Козето пак няма да помогне с тоя рефлукс.. след час отиваме на изследване за алергия към кравето мляко и ако няма си й взимам антирефлуксното, да не се мъчи детето.

gardje стискам палци всичко да е наред!

Гледам, че сте писали за готвенето. Аз си готвя вече, преди не смогвах, малката ми беше все в ръцете, даже си купих слинг, ама как да готвя с нея..  С ММ обядвахме навън на обедната му почивка, докато майка ми я пазеше за около час. Сега вече се справям ;
Simple Smile

# 132
  • Мнения: 183
Надржда, тези ситните пъпчици ги имаме и ние! Алергия е и на нас ни изписаха Аптамил  НА 1,  тошст хипоалергено мляко. Бебчо е с рефлукс още от както се е родил и почти винаги повръща по малко, но ме предупредиха още, като го родих в болницата. След като минахме от Хип на Аптамил, първият път ака с термометър, но от там на сетне всичко  с аканети се нормализира.
     Gardge, стискам ти палци!
      Mery и ние много се носим, дано е само петиод, че взе да натежава!
     Тони, браво момиче!

# 133
  • Мнения: 408
Момичета, благодаря за подкрепата!

Ходихме на кардиолог, направи ехокардиография. След 3 месеца пак сме на преглед. Докторът каза, че чакаме да го израсте.
Ох, дано! Praynig
Сърчицето ми се сви на топка и ми отиде в обувките чак!   Sad

# 134
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Момичета, благодаря за подкрепата!

Ходихме на кардиолог, направи ехокардиография. След 3 месеца пак сме на преглед. Докторът каза, че чакаме да го израсте.
Ох, дано! Praynig
Сърчицето ми се сви на топка и ми отиде в обувките чак!   Sad

Gardje, не се притеснявай - и аз съм била с такъв шум като малка, наистина се израства. По-натама вече ми нямаше нищо, а са ме гледали много пъти. Браво на педиатърката, че го е хванала.

Общи условия

Активация на акаунт