Критическата при някои мъже

  • 44 419
  • 403
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 959
Е, наблюдава се при изтрещелите, никой не казва, че е при всички хора.

А снимката хич не ти и трябва да я виждаш.

# 76
  • Мнения: 47 212
Така е, но едно време бяха повече. Всеки втори мъж, познат на родителите ми изтрещя. Затова очаквах сега подобна масовост Mr. Green но те пък на 30 откачиха, сега ще чакаме 50-те, живот и здраве Simple Smile

# 77
  • Мнения: 12 471
40 г мъже са толкова чичковци, колкото и 40 г лелки..))
Въпрос на "среда" е.

# 78
  • Мнения: 47 212
На 50+ като имат внучета какво са? Дядовци Simple Smile Значи на 40+ са си чичовци. Даже на 30+ са такива, 20+ - батковци.
Миналия месец като ходих на лекар на регистратурата едната служителка рече на другата "Чакай само да запиша това момиче", ама аз си знам, че съм към лелите, не е токова страшно да наричаме нещата с истинските им имена  Mr. Green

# 79
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Е, аз на 40 се сдобих с "La Dorada" (моята яхта) - да не би да съм изперкал? Или ме е ударила "критическата" защото жената до мен е на 27 (тогава беше на 24-25)? Който може - го може Simple Smile . Истината е че някои хора остаряват като катедрали, а други като цървули.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 358
Повечето тук сте виждали снимки на 'Excuse me'. И тя ли е лелка? Shocked

# 81
  • София
  • Мнения: 20 351
Изобщо не разбирам кому е нужно това зариване на глава в пясъка. Ами да, на 40 сме чичовци и лелки, какво да сме? Каки и батковци?
Айде с малко повече достойнство да си носим годините и да не се правим на каквито не сме (млади гаджета  Laughing), защото то точно това си е изперкването от темата. Не моторите, а твърденията, че се чувстваме и изглеждаме на по 20  Laughing

# 82
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Изобщо не разбирам кому е нужно това зариване на глава в пясъка. Ами да, на 40 сме чичовци и лелки, какво да сме? Каки и батковци?
Айде с малко повече достойнство да си носим годините и да не се правим на каквито не сме (млади гаджета  Laughing), защото то точно това си е изперкването от темата. Не моторите, а твърденията, че се чувстваме и изглеждаме на по 20  Laughing
+100
Много хубаво си го написала.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Тази година правя 40. Имам мотор от 12 години. Жена съм. Мъжът ми е по-млад от мен, няма да казвам с колко години, но не са малко. И той кара мотор, по стечение на обстоятелствата скоро го продаде и със сигурност ще се обзаведе  друг. Би ми било интересно да чуя мнения  в духа на темата Simple Smile


Е, като добро тате ще си купил първо един за сина .

Да,да ще купи,само през трупа ми Crossing Arms

Аз първия мотор си го купих самичка, без родителите ми да знаят, продадох си колата и го взех. Оттам нататък все сама съм ги сменяла без да питам никой от тях. Ако детето го влече няма да се налага никой да му го купува.

# 84
  • Мнения: 20 078
Предполагам сте гледали този страхотен филм, право в десетката е

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Изобщо не разбирам кому е нужно това зариване на глава в пясъка. Ами да, на 40 сме чичовци и лелки, какво да сме? Каки и батковци?


Хайде моля,моля да не се обиждаме.Моя мъж вчера ми каза,че дупето ми било 20 годишно Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 4 332
Всъщност, критическата възраст се свързва с промени в хормоналното равновесие. И с други промени. Всички сме чели и знаем какво е това хормон, за жените това са хормоните естроген и прогестерон, за мъжете виновникът е тестостерон. Както при жените, така и при мъжете настъпват хормонални изменения.
Попадайки в капана на възрастта ( и на хормоналните изменения), не рядко и мъжете, като жените, се вкопчват в идеята да "върнат" младостта, като методите вече са различни. Едни зарязват жена и деца и хващат нова, други купуват мотор и вдигат адреналина си като на младини, трети правят нещо различно.
ПП (както и по-горе виждаме-хубаво е всеки да си мисли на 40, че дупето му е като на 20, така и мъжете искат да си мислят, че шкембака им е всъщност на плочки)
ППП. Да, лелки сме. И чичковци. Може да са поддържани лелки някои, но са лелки, не са и не изглеждат на 20. Може да е слаба, гримирана и облечена добре дама на 40, но не е "младо гадже". Нека "термина" да не е лелка, нека да е дама (за поддържаните жени).

# 87
  • София
  • Мнения: 12 358
Изобщо не разбирам кому е нужно това зариване на глава в пясъка. Ами да, на 40 сме чичовци и лелки, какво да сме? Каки и батковци?
Айде с малко повече достойнство да си носим годините и да не се правим на каквито не сме (млади гаджета  Laughing), защото то точно това си е изперкването от темата. Не моторите, а твърденията, че се чувстваме и изглеждаме на по 20  Laughing

Който иска може да се приема за лелка.
Аз обаче не съм. И не съм претендирала, че изглеждам като 20 годишна, а че не съм лелка.

# 88
  • Мнения: 4 332
Тропането с краче и отрицанието е характерно също.  Peace Hug
Имам приятелка-40-годишна, поддържана жена - спорт, процедури и т.н. Да, изглежда добре, но добре като за 40. Не, не изглежда като на 20. Аз съм на нейната възраст, и понеже съм дебеланка, нямам кьорава бръчка. Никога, и на 20 не съм имала "дупе като на 20", та там нямам за какво да се хвана-все ми е било дебело Simple Smile)), но съм по-опъната от нея и без процедури и по 3 часа в залата с цел да изглеждам като "младо гадже" , а тя е с "дупе като на 20". Та и това не е точно критерий. Възрастта си е възраст и няма какво да се лъжем, тя си тече. Средната продължителност на живот при жената е колко-нямам идея, ама май е някъде към 70. Т.е. на 40 си минал повече от половината. Какъв да си? Ами лелка и чичко си, не си младо гадже. Но хормоните не прощават. Peace

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 08:57 от smetanapalata

# 89
  • София
  • Мнения: 12 358
Тропането с краче и отрицанието е характерно също.  Peace Hug

За какво - за хормоналните промени, за които няма признаци да наближават? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт