Критическата при някои мъже

  • 44 419
  • 403
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 67
Абе, какво значение има възрастта?
Като им е хубаво на хората, да се наслаждават.

# 331
  • Мнения: X
Ето я критическата... Остават ми само 2 години до нея, очаквам я...  критическата...Mr. Green



# 332
  • Мнения: 67
Тъй де. Жените нека мрънкат и търсят отговори на разни въпроси.
Ти си живей живота.

# 333
  • Мнения: X
Тъй де. Жените нека мрънкат и търсят отговори на разни въпроси.
Ти си живей живота.

Според мен в ,,критическата,, има само 2 ,,седалки,,. Проблема е жената на ,,пасажерската седалка,, след 50... Тя е трудна за откриване

П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена, трудно е да я скриеш от жена си... Mr. Green

Пил съм чаша червено вино, не ме съдете строго мили дами... bouquet

# 334
  • София
  • Мнения: 24 807


П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена, трудно е да я скриеш от жена си... Mr. Green



То, с идеалният мъж е същото- хем него да скриеш, хем фонд " и аз съм човек" да си откриеш незабелязано или да го увеличиш..... Mr. Green

# 335
  • Мнения: X


П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена, трудно е да я скриеш от жена си... Mr. Green



То, с идеалният мъж е същото- хем него да скриеш, хем фонд " и аз съм човек" да си откриеш незабелязано или да го увеличиш..... Mr. Green


Аааа не, това са мъжки приьоми, все от нас копирате...  Mr. Green

# 336
  • София
  • Мнения: 24 807


Аааа не, това са мъжки приьоми, все от нас копирате...  Mr. Green

Така си мислиш само...... hahaha

# 337
  • Мнения: 2 674
 Мъжете са ясни, какво да правим ние се пита в задачата с не много повишена трудност.

# 338
  • Мнения: 47 212
П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена...
Не е трудно да я откриеш, трудно е тя да открие в теб идеалния  Laughing

Скрит текст:
Пияницо, какви ги вършиш от обяд  Naughty

# 339
  • Мнения: X
П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена...
Не е трудно да я откриеш, трудно е тя да открие в теб идеалния  Laughing

Скрит текст:
Пияницо, какви ги вършиш от обяд  Naughty

Човечееее  Hug
Омота ме една Водолейка  Mr. Green

# 340
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
П.С. Не е трудно да откриеш идеалната жена...
Не е трудно да я откриеш, трудно е тя да открие в теб идеалния  Laughing

Скрит текст:
Пияницо, какви ги вършиш от обяд  Naughty

Човечееее  Hug
Омота ме една Водолейка  Mr. Green

Искаш да кажеш Винолейка. Wink

# 341
  • Мнения: 2 674
Кажете как да подходя, моят ме изостави:-)

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 17:47 от Цонна

# 342
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Кажете кака да подходя, моят ме изостави:-)

Почерпи  Peace

# 343
  • Мнения: 18 409
Много ми се прииска да пусна тази тема, защото напоследък ми се набива един модел в очите. То даже и в един бг сериал го има. Мъж на 40 го удря сачмата, зарязва жена и деца /може и да ги зареже и по-рано/, купува си мотор и става рокер. Какво е това чудо? Ама много ги гледам такива напоследък. Критическата ли ги удря или просто пубертета не ги е пускал? Mr. Green


Нормално поведение на потиснат и ограничаван мъж. Много е удобно да го наречем пубертет, критическа, потъпкване на семейните ценности и подобни, прочистващи женската съвест простотии.
За да си спестите мъките, зарязвайте ги вие, навреме и си отглеждайте кученца или каквото ще е удобно на Вашето его.

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 17:53 от Дренка

# 344
  • Мнения: 2 674
Това ми харесва.🎉😘🌈

Общи условия

Активация на акаунт