Баба Марта иде вече, рита юнското човече - тема 7

  • 45 421
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 120
Аз съм 173, абе да си я обкрачиш стига. Simple Smile И главата ми е на нея, иначе може и по-големи да има

# 106
  • Мнения: 1 782
ееееее щом на теб ти стига, при мен даже ще остане хахаххах аз съм нискостеблена Simple Smile

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 150
Аз още много слабо усещам бебето, а вече съм в 23 г.с. От няколко дни имам нещо като болезнени удари долу ниско и се чудя това ли са контракциите. А коремът си го чувствам твърд и опънат като преям и се напия с вода.
Доста по-често имам болки долу ниско под, особено вечер и когато се движа, това не знам дали се дължи на разпъването на матката. Според док. съм ОК., не знам вече кое е нормално и кое не, но каза и да ме боли, да се разхождам.
Чудя се, като пишете за скъсяване на шийка на матката, тя дали би го видяла евентуално такова скъсяване при рутинните прегледи всеки месец по ЖК. Защото не я коментира, но вагинално не ме е преглеждала. На ФМ са написали, че шийката е нормална, но и там вагинален преглед не е имало. Та се чудя ....

И аз като чета за скъсяване, все питам док  като ходя на прегледи моята как е. Та той ме поглежда с вагинален ехограф, за да я измери. Казва, че така е най-точно.

# 108
  • Мнения: 224
Леле, момичета, колко много сте изписали  Grinning

Ние бяхме за няколко дни на Пампорово и сега се връщам и какво да видя - нова тема,ч е и цели 8 странице Simple Smile

Отивам да оправям багажа и след отва се връщам назад да ви чета  Hug

# 109
  • Мнения: 980
Купих си това кремче на биодерма за очи. Наистина е много лекичек и приятен. Сега, като не съм ползвала такова нещо, нали освен клепачите трябва да мажа и кожата под веждите и кожа под окото, някъде 2 см надолу?

# 110
  • Мнения: 222
Ми аз не съм от най-компетентните, но си слагам кремчето точно така-от под веждите до под окото. Представям си все едно имам кръгчета краставица на очите и обхващам този периметър. Blush Laughing . Ама и аз едно обяснение дадох ...

# 111
  • Мнения: 119
Нанасяш отдолу под окото, встрани и отгоре но не не твърде близо до миглите,че от мигането може да го вкараш в окато и да те раздразни. То трябва да пише начина на употреба. Не всички околоочни обаче са подходящи за клепача, така че прочети. Аз главно ползвам за торбички и първи бръчки и плескам отдолу

# 112
  • Мнения: 980
Благодаря ви момичета за консултация.  Hug

# 113
  • Мнения: 174
Какво мислите за гледачките , ходили ли сте , познали ли са ви нещо , сега бихте ли отишли , или след като родите ?

# 114
  • Мнения: 980
След като родя смятаме да ходиме при баба Юля от Крибул. Но тя не гледа, лекува и може да лее куршум. И сега бих тръгнала при нея, но с тези контракции ми е страх да не издържа пътя.

# 115
  • Мнения: 108
Не бих ползвала услугите на гледачки, или нещо подобно, свързано с магии докато съм бременна. Не мисля, че ако наистина отсрещния има някакви сили, биха се отразили добре на неродено бебе. Червеното конче на китката ми е достатъчно Simple Smile

# 116
  • Мнения: 120
И аз съм на мнение, че докато си бременна не е хубаво да ходиш при такива хора. Иначе майка ми и мои приятелки са ходили... ама пълни глупости 😀 накрая винаги трябва да си купиш или билка, или някакви капки от тях, за да те предпазват или за разваляне на магия... bullshits

# 117
  • Мнения: 980
Аз май получавам гъбички. Sad Няколко дни ми леко насърбяваше, а днес след душ направо едно яко парене и зачервяване. Предполагам че щом такава реакция на вода, то са гъби... Сложила съм от Глизиген спрея и малко от кремче Витасин, уж са били натурални. Малко позатихна... На доктора съм чак на 10 март. Sad На вас какво ви изписват за гъби?
Нещо доста болежки почнали да излизат. Тая тъпа болка низко долу, все мисля че от пикочния, а и бягам често до туалетна. Бебо сигурно с главата яко го натиска. Контракции. Сега и гъби... Sad
Офф, а още 3 месяца. Направо не знам как да трая....

# 118
  • Мнения: 383
За гледачките и аз мисля,че точно сега не е момента Simple Smile Въпреки че аз като цяло изобщо не вярвам на такива неща Simple Smile
Karjala,хихиххи добре дошла в моя клуб.От няколко дни съм с такова парене и вечер е направо нетърпимо Sad Ужас е.Но на мен на МБ ми излезе кандида и докторът ми предписа Гиназол,та днес сложих и втората доза и ще видим на 7.03.какво ще стане.Иначе това спрейче,което ползваш ти е много добро,аз го ползвах когато имах проблеми с кондиломите преди да забременея:( А за контракциите-аз от 3 дни съм всеки ден с контракции и доста често ме боли,но пия ли нош-па и веднага минава.Моят съвет е да се обадиш на Аг и да обясниш за паренето би трябвало МБ да ти пусне,за да разбере къде е проблемът.

# 119
  • Мнения: 980
В понеделник съм на изследвания, кръв, урина и глюкозно натоварване. Ако не ми мине, ще направо вляза при нея в кабинета, да ме спасява.
Отгоре мъжо ми май е с грипп, изгоних го да спи в друга стая. Малеее, само да оцелея  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт