Кукър: рецепти и програми - Тема 2

  • 122 091
  • 764
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 871
Taxi
Да се запиша при вас и аз  Peace
Имам Делимано 50 в 1 и планирам покупка на още един поне, може и различен от него.
Всичко, което се готви стандартно, може да се приготви в мулти-то, но става много по-бързо. Ще следя темата.
Привет! Аз също имам Делимано 50 в 1,  но си взех и хдрметик.  Двата решават почти всички въпроси с готвенето. B-)  Wink

# 121
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Да попитам и тук, че в другата тема не ми отговориха - на коя програма варите кремове в муртикукъра? Моят е Делимано 50в1, но и за друга машинка да е програмата, ще се ориентирам.

# 122
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Лейди, аз не съм варила крем, но в групите във фейса са писали, че ги правят ма програмата за ориз, като за херметик я намаляват на 5 мин. Ако вече си решила да си купуваш втори кукър препоръчвам да е херметик, като от испанските Оля момичетата са много доволни и споделят доста рецепти.

# 123
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Благодаря  bouquet И аз мислех, че би трябвало да е тази програма или нещо с по- ниска температура. Ще купувам някакъв херметик, да.

# 124
  • Мнения: 2 067
Здравейте. От утре ще съм собственик на First. Бихте ли ме посъветвали с какво да започна, като се има предвид, че съм зле по отношение на манджите. Готвя почти само за детето и без месо,защото ми е трудна обработката му.

# 125
  • Мнения: 132
Здравейте. От утре ще съм собственик на First. Бихте ли ме посъветвали с какво да започна, като се има предвид, че съм зле по отношение на манджите. Готвя почти само за детето и без месо,защото ми е трудна обработката му.
А от къде го закупихте, никъде не мога да открия в наличност?

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Здравейте. От утре ще съм собственик на First. Бихте ли ме посъветвали с какво да започна, като се има предвид, че съм зле по отношение на манджите. Готвя почти само за детето и без месо,защото ми е трудна обработката му.

Започни със супи-примерно картофена крем супа, предполагам, че детето я яде.Слагаш зеленчуци на програма задушаване, след един час овкусяваш, пасираш и готово.

# 127
  • Мнения: 2 067
noneta, в Техника.бг го имаше. Чаках да ми кажат, че го няма, но ме изненадаха.

# 128
  • Мнения: 1 326
Как да направя сладко/ конфитюр от кайсии че намерих 1 торба с такива и ще се развалят. Не са много, но и аз никога не съм правила такива неща, та поне ще се пробвам

# 129
  • Мнения: 676
За сладко от кайсии не знам, ама аз оня ден пробвах да направя от малини. Сложих 1,6кг малини, 1 кг захар, Оставих 2 часа да си пуснат сока и да се поразтопи захарта и пуснах на програма Jam за 2 часа. Ами нищо не стана, остана мнооого вода. За това пуснах на stew на отворен капак да се позгъсти, сложиш лимонтозу и затворих бурканчетата.
Сега пък ми се струва много желирано. Дали лимонтозуто го е желирало или самите семки на малините - не знам. Въпреки това е вкусно  chef

# 130
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Аз го правя с Екстра фикс на Йоткер и става супер. На 1 кг плод, 500грама захар. За малки количества и аз бих го сложила на програма stew и на отворен капак.
Лимонтозуто желира и предпазва от захаросване, слага се в края на варенето и се изключва, трябва да спре да ври и тогава се слага в бурканите. Ако са прави с фикс, бурканчетата не е нужно да се варят после.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 871
За всички,  които се интересуват. - в Техника БГ пак пуснаха First за 114 лв

# 132
  • Мнения: 272
Здравейте момичета,имам един въпрос наскоро купих мултикукър на делимано 50 в 1.Реших да направя хляб както е дадено извадих го почти суров отвътре,реших кекс да направя първо ми правеше на 140 градуса някъде пекох го почти 3 часа и той полусуров .Аз ли нещо не правя като хората или трябва да го връщам?

# 133
  • Мнения: 1 986
Вчера направих кашкавал на фурна в мултикукъра. Стандартна рецепта: кашкавал, малко натрошено сирене, прясно мляко, яйца,брашно, подправки. Разликата е че изсипах сместа върху две кори за баница, на дъното на мултикукъра. Загърнах го и сложих отгоре още един лист, прегънат на две. Пекох на Bake 35 минути, обърнах го и изпекох от другата страна около 25 мунути. Стана супер, а на следващия ден,още по-вкусен.

# 134
  • Мнения: 2 842
1час печене  newsm78 не е ли много?И как точно го обърна с шпатула или с чиния?Не се ли разтече при обръщането?

Общи условия

Активация на акаунт