Кукър: рецепти и програми - Тема 2

  • 122 098
  • 764
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 28 396
Цитат на: Nevena Virolan link=topic=966701.msg37935017#msg37935017 date=1545603228

Ау, ММ е домъкнал таквоз спрей с Мистър мъсъл. На мутра прилича рисунката, ама добре чисти.
[/quote
Не, не е мистър мускул, него го има и тук!
Някакъв доктор, чичо не мутра, с тройно действие, дезинфекцира, ароматизи и т.н!
Тук козе няма, аз само ярешко харесвам! Ще трябва домашно или от Greece! Непременно ще пробвам!

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 08:58 от mimi.7299

# 556
  • Мнения: 132
Кукео няма функция печене. Не запържва с коричка. Купата му е стахотна, моята е същата и седма година не мръдва. Не мисля, че ще се хареса на хора, които търсят печене и пържене.
Вече готвя с него от една седмица .Изпече кекс и то добре.Като за отгоре го обърнах.Запече ми и тортия.Пържени неща все още не съм пробвала.Като пробвам ще кажа как е.
Свари боб за 40 минути.А понеже още не съм му свикнала,сложих сърми за 10 минути и ги направи на каша.
 
Може ли подробно как печете/програма? И боб на какава програма варите? Езиковата бариера е лоша работа Flushed


# 557
  • Мнения: 250
Здравейте,
и аз много се навих за мултикукър. Колебая се между Delimano 50 в 1 и https://densi.bg/ured-za-gotvene-redmond-rmc-m4510e

Кой според Вас е по-добър?

# 558
  • Мнения: 28 396
Здравейте,
и аз много се навих за мултикукър. Колебая се между Delimano 50 в 1 и https://densi.bg/ured-za-gotvene-redmond-rmc-m4510e

Кой според Вас е по-добър?
Редмънд

# 559
  • София
  • Мнения: 1 871
Скрит текст:
Здравейте,
и аз много се навих за мултикукър. Колебая се между Delimano 50 в 1 и https://densi.bg/ured-za-gotvene-redmond-rmc-m4510e

Кой според Вас е по-добър?
А не е ли по-удачен вариантът да си купите херметик? В момента Фърст е на цена 109 лв в Техника.бг

# 560
  • Мнения: 22 786
Здравейте и за много години!
Сдобих се с мултикукър Делимано 18 в 1 , по неволя(майка ми ми го подари!).
Нещо хич не схващам как да го ползвам,даже ме изнервя, но с ваша помощ се надявам да ми е полезен уред.
Вкъщи имам чудесни домакински електроуреди и не виждам как този мултикукър мога да го внедря в домакинството?!

# 561
  • Paris, France
  • Мнения: 13 980
ДХ3, за много години и живи и здрави да сте! За начало:

http://www.delimano.bg/media/wysiwyg/delimano/PDF-materials/BG/D … -18v1-recepti.pdf

Има доста рецепти на испански, ако имаш мерак. Всички рецепти за Olla GM са подходящи и за твоя уред, но за тези с налягане трябва повечко време. Много хубави тортили прави.

Радвам се, че се засякохме тук.

# 562
  • Мнения: 22 786
ДХ3, за много години и живи и здрави да сте! За начало:

http://www.delimano.bg/media/wysiwyg/delimano/PDF-materials/BG/D … -18v1-recepti.pdf

Има доста рецепти на испански, ако имаш мерак. Всички рецепти за Olla GM са подходящи и за твоя уред, но за тези с налягане трябва повечко време. Много хубави тортили прави.

Радвам се, че се засякохме тук.
Здрасти,Невенка!🤗И аз много се радвам!Сега ще чета,имам мерак:))) Поне да ми служи това нещо като вече го имам подръка.Ще науча и големият, да си готви,когато ни няма.

# 563
  • Мнения: 563
Здравейте опитвам се да изчета всичко от темата но дечко не ми позволява... Купихме си мултикукър ей така за проба и взехме някаква/никаква марка сатурн... Добре ми се струва но искам да попитам мога ли да отварям капака повреме на готвене без да спирам програмата(извинявам се за глупавия въпрос) но в книжката не е упоменато

# 564
  • Мнения: 465
Здравейте опитвам се да изчета всичко от темата но дечко не ми позволява... Купихме си мултикукър ей така за проба и взехме някаква/никаква марка сатурн... Добре ми се струва но искам да попитам мога ли да отварям капака повреме на готвене без да спирам програмата(извинявам се за глупавия въпрос) но в книжката не е упоменато
Ако не е херметик може.Няма проблем.

# 565
  • Мнения: 563
Здравейте с мултикукър Сатурн 9209 съм не съм пробвала всички програми,  но вече на втора програма ми се случва да се изключи след 1, 2 мин а таймера показва примерно 50 мин.. Стартира минава малко време и изключва все едно вече е сготвил... Някой с подобен проблем? Confused

# 566
  • Мнения: 27 442
С херметик Фърст съм. На коя програма е най-добре да приготвям варени картофи и за колко време?

# 567
  • Ст.Загора
  • Мнения: 677
С херметик Фърст съм. На коя програма е най-добре да приготвям варени картофи и за колко време?

На ръчна програма , върху решетка за пара 8мин.Оставам налягането да спадне само .Само да добавя че картофите ги беля и нарязвам на едри кубчета .

# 568
  • Мнения: 27 442
Благодаря, Mimeto_555! За цели, необелени картофи питах в случая- нарязаните ги "уцелвам" общо взето. Joy А какво означава ръчна настройка? Натискам  "Pressure keeping" и избирам за колко минути БЕЗ да избирам от  предварително зададените програми (супа, ориз, меса и т. н.)?

# 569
  • Варна
  • Мнения: 1 885
За 7-8 мин. на ръчна настройка "Pressure keeping" /невъзможно е да избираш 2-3 програми наведнъж/. Варила съм необелени, пресни, цели картофи  с 1-2 чаши вода. Има и клипчета в ютюб на български, немски... Точно там гледах за картофите. Не е нужно да са на решетка за пара, и в купата стават чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт