Главоболие световъртеж помощ

  • 5 280
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте аз съм на 23 години и имам проблем от скоро имам тревожно разстройство и мисля ,че ще полудея от простотии. От една седмица имам всекидневно главоболие в тила слепоочията и зад очите и от три месеца имам замайване и преди ми се е случвало да ми се вие свят по няколко месеца и главоболието също но от месец ме наболяват ушите и ми много често имам шум в ушите. И сега от няколко дена ксто че ли имам проблеми с фокуса със зрението все едно виждам замъглено , но не ми е замъглено много е странно , като че ли едното око ми е отслабнало бях на очен всичко било наред имам много малък диоптер за астигматизъм и очила за четене , но тя каза че всичко е наред и имам нужда от очила само за четене на таблет телефон и то е защото имам постоянно напрежение в очите. Правиха ми кръвен тест всичко е окей мериха кръвно всико е окей. Вече не знам какво да правя много ме е страх да не е някой тумор в мозъка. Мнооооого ме е страх нямам повръщане или припадъци главоболие и болки във врата понякога уж нямам температура

# 1
  • София
  • Мнения: 2 817
Не е задължително да е нещо толкова страшно.
Съветът ми е да отидеш на невролог и да си направиш още изследвания.
За протокола - от 19 години съм с постоянно главоболие.

# 2
  • Мнения: 9
Не е задължително да е нещо толкова страшно.
Съветът ми е да отидеш на невролог и да си направиш още изследвания.
За протокола - от 19 години съм с постоянно главоболие.
така де, но лекарите тук (Англия) ми казаха , че съм за психолог и не ми дават нищо друго.

# 3
  • Мнения: 1 488
Хората с тр. Растройство,  паник атаки и депресия пишем в темата за паническите атаки. Ще се оправиш  Peace пиеш ли си лекарствата? Какво ти изписаха?

# 4
  • Мнения: 9
Нищо  ансолютно нищо

# 5
  • Мнения: 7
Нямаш тумор не се притеснявай. Възможно е всичко да е от стрес.
 Между другото преди година имах абсолютно същите симптоми - ужасно силно главоболие и световъртеж, замъглено зрение... при мен се оказа възпаление на сфеноидалните синуси.

Общи условия

Активация на акаунт