Хематолози Варна

  • 5 045
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Здравейте, искам информация и мнения за хематолози във Варна и къде работят. Ако може и цени за преглед. Благодаря !!!

# 1
  • Мнения: 5
Здравейте, ще си позволя да Ви препоръчам мой преподавател от университета  Д-р Росен Рачев. Не говоря от позицията на пациент, но по мои наблюдения е добър специалист с много адекватен подход, отношение към пациентите. Скорошно оздравяване bouquet

Скрит текст:

# 2
  • Мнения: 136
Благодаря !!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 30
Аз мога да споделя впечатления от проф. Лиана Герчева. Бях на консултация при нея - приема само платено, по повод изследване за тромбофилия, което си направих. Добре, че си взех почивен ден, защото имах час за 14:50, а влязох чак в 17ч. (при работно време до 15ч). Професорката ми гледаше резултатите от изледването и буквално ми каза, че през цялата си кариера не е виждала човек с толкова много мутации - а реално имам само 2 и те се изразяват само по време на бременност (причината поради, която си направих и изследването). Тази жена толкова много глупости ми наговори, че направо не можех да повярвам, че е практикувала толкова дълго време, а и преподава в медицинския! Тя не може да направи разлика между хомозигот и хетерозигот и ако не бях посетила имунолог преди това, много щеше да ме изплаши. Още повече че тя веднага ме пренасочи и дори ми записа час за друг "платен" специалист за консултация, без дори да съм потвърдила. Нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт