СЕДМОКЛАСНА - ВТОРИ СРОК настана - хайде, не остана!

  • 60 251
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 397
Вяра браво на детето и Успех на националното  Peace

На Болните бързо оздравяване и моето малкото сутринта се тръшна , после ще я водя на лекар  ooooh!

Моя само разпитва за СМГ и какво му трябва , ама не помръдва да се напъне  ooooh!, и му дудна да седне и да си пререшава тестовете и да си тренира за време и да види дали му стига, ако не да започва от задачите с повече точки и да кара към по малкото точки и да успява да си направи проверка.
На един от тестовете решил задачата написал правилния отговор , после го задраскал написал друг  newsm78 грешен и накрая госпожата написала верния отговор с червено и се оказало, че задраскания отговор е верен   ooooh! да го питаш къде му е акъла  #Cussing out

# 721
  • столицата
  • Мнения: 3 802
И на мен програмата за нац по химия ми прозвуча много интересна.
Мамо Мими, нека пие повече течности,айрян съссол и да си носи шоколадче. Усети ли че и прилошава-да сяда на земята

# 722
  • София
  • Мнения: 3 489
Благодаря на всички за поздравите! Да ви се връща!


На един от тестовете решил задачата написал правилния отговор , после го задраскал написал друг  newsm78 грешен и накрая госпожата написала верния отговор с червено и се оказало, че задраскания отговор е верен
Това много по-често става, когато детето не разбере условието. Обикновено, когато играе тото, не поправя.

# 723
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
...Мамо Мими, нека пие повече течности,айрян съссол и да си носи шоколадче. Усети ли че и прилошава-да сяда на земята
galimar, много ти благодаря за съпричастността  Hug Ходихме отново при ЛЛ и ни даде медицинска бележка с препоръка да си почива у дома до 24 март включително... След това ни даде и направление за детски невролог  cry Сутрин започваме с чаша айрян със сол, похапва плодове и зеленчуци, но... Днес не се чувстваше никак добре, въпреки всичко  Sad

# 724
  • София
  • Мнения: 13 206
Мама Мими, стискам палци да се оправят нещата и да е нещо безобидно. Ходенето при детския невролог да бъде само за успокоение!  Hug

# 725
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Мама Мими, стискам палци да се оправят нещата и да е нещо безобидно. Ходенето при детския невролог да бъде само за успокоение!  Hug
Ваче мила, дано, дано  baby_neutral Много съм притеснена... Sick Точно сега не е време за боледуване... То никога не е, ама това в повече ми дойде...

# 726
  • София
  • Мнения: 13 206
Мама Мими, стискам палци да се оправят нещата и да е нещо безобидно. Ходенето при детския невролог да бъде само за успокоение!  Hug
Ваче мила, дано, дано  baby_neutral Много съм притеснена... Sick Точно сега не е време за боледуване... То никога не е, ама това в повече ми дойде...

Е, не... то няма време, но тия неща са обезпокоителни и човек трябва да се консултира. И все пак в пубертета се случват.

# 727
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Ох... Ваче, все пак малко ми олекна като споделих Cry Дано да е свързано с израстването и смущенията да са от това...

# 728
  • София
  • Мнения: 4 397
Mama Mimi Стискам палци всичко да е наред  Hug
Аз съм с ниско кръв ама зверски ниско  ooooh!, и пия айрян със сол и шоколад и обикновено ми се случва да ми е зле сега пролетното време иначе съм ок.

Това много по-често става, когато детето не разбере условието. Обикновено, когато играе тото, не поправя.

Ами лошото е, че по МАТ не играе на тото, там всичко му е ясно и си решава задачите и то правилно , защо е коригирал и той не знае, дали не е объркал някой отговор при пренасянето  newsm78, ама това да ни е проблема едната задача  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 332
Валя, Вяра, браво на децата, поздравления!

Мама Мими, бързо възстановяване на девойката. Praynig

Този уикенд много изпити, състезания, олимпиади, пробни... Успех на всички, които ще се явяват!  Hug
Моето ще се отчете с поредна олимпиада и (ако успея да го навия) пробен по МАТ.

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Mama Mimi Стискам палци всичко да е наред  Hug
Аз съм с ниско кръв ама зверски ниско  ooooh!, и пия айрян със сол и шоколад и обикновено ми се случва да ми е зле сега пролетното време иначе съм ок....

kimbolina, аз също съм с ниско кръвно - 90/60 и ако случайно малко се вдигне ми става много зле. Ами... то може би е наследствено. Между другото моето кръвно си беше наред - 120/80, но като бях студентка покрай изпитите, сесиите, напрежението и липсата на апетит преболедувах от анемия и оттогава кръвното ми стана такова - 90/60...

*Vessy, благодаря ти за пожеланията  Heart Eyes

# 731
  • България, София
  • Мнения: 1 756
Валя, Вяра, браво на децата ви  Hug
Ще стискам палци за успешно представяне и на националния кръг  Praynig

Галимар, бързо оздравяване и на теб  Hug

Мама Мими, дано всичко с наборката се оправи бързо  Hug Писах ти и на лични  Peace
Аз също съм с ниско кръвно. Като ученичка бях бетон 120 / 80, ама после какво ми стана  newsm78
Имала съм случаи да съм с кръвно под 90 горна и под 60 долна граница  Rolling Eyes Но съм свикнала с ниското кръвно. Има  едни хомеопатични капки - Вивотон С, с които уж се нормализират нещата. Направете си консултация и с лекар, за да си спокойна  Hug

Моята девойка се оказа, че има 5 на теста по физика, въпреки че очакваше 2. Но по история скрила миналата седмица оценката от теста, която се оказа малко повече от числото Пи, за да сме точни има 3,20  Twisted Evil А най - лошото е, че тази оценка я узнахме от дневника, като бяхме на родителската среща. На въпроса защо е скрила, ми заяви, че иначе нямало да я пуснем в събота (миналата, на 11.03.) да се види с приятели в МОЛ - а и трябвало да се подсигури #Cussing out Заслужава още две съботи да не я пусна сега  #2gunfire #2gunfire Видя се, че с този мързел от последните седмици до това се стига #Cussing out Пак ще учат заесно с баща й, а и ще прави презентации за поправяне на оценката. Госпожата по история каза, че ще им раздаден свитъци. Не се налага купуване на учебник за 8 - ми клас.
Иначе на директорските изпитвания по АИ и МАТ има 6, по БЕЛ има 5, но по БЕЛ в класа има само една шестица.

# 732
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
velina_v, не се тревожи - твоята дъщеричка ще си поправи оценката по история! Виж, как добре се е справила по физика, по математика, по български език, по английски  newsm10
Само да ти е здрава, да се чувства добре  baby_neutral Всичко друго ще се подреди!
И на нас ни раздадоха свитъци - засега само по биология и здравно образование - Работни материали се казва притурката и е на издателство "Просвета". Уж за човека щяха да учат - гледам само за животните - риби, влечуги, бозайници има уроци в нея...

# 733
  • България, София
  • Мнения: 1 756
Мама Мими, хич и не искам да знам вече какво ще учат по тези притурки.
Толкова експерименти на гърба на децата ни тази учебна годин  #Cussing out

# 734
  • Мнения: 14 133
Мама Мими, кураж!
Велина, браво на девойката. Ще опраи оценката по история, споко.

Общи условия

Активация на акаунт