Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~107~

  • 70 021
  • 707
  •   1
Отговори
# 660
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Звезде, болна съм бе, болна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз, откакто я видях... ooooh! Тя, тая връзкарка някаква...толкова сериали, па баш в нашия я пернаха... #Cussing out Оф, оф, оф.... ooooh! дано е само за една серия и да заминава, откъдето е дошла... Praynig
Чакай, че и аз за това да се помоля  bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 661
  • Мнения: 22 131


Звезде, болна съм бе, болна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз, откакто я видях... ooooh! Тя, тая връзкарка някаква...толкова сериали, па баш в нашия я пернаха... #Cussing out Оф, оф, оф.... ooooh! дано е само за една серия и да заминава, откъдето е дошла... Praynig
Чакай, че и аз за това да се помоля  bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 08:15 от Еванджелин

# 662
  • Мнения: 22 131
Хади, добро утро, къзлар  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Ирко  Hug Heart Eyes Илде  Hug Heart Eyes и аз съм отровена от новото попълнение  ooooh! Laughing

Какви връзки изкара тая, че само я бутат от сериал в сериал, в главни роли, пък като я гледам - на самодейно ниво  #2gunfire

 Heart Eyes


Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 10:20 от Еванджелин

# 663
  • Мнения: 9 532
Добро утро момичета !
Еве  Heart Eyes Hug

Ако някой си мисли ,че след 1-2 серии Гизем ще се махне - се лъже .Мисля си ,че ще остане до края и образът и ще претърпи развитие . Не ми пука колко не може да играе , стига образът и да не е подкупен от семейство Козджуоглу . Прощавам всяко самодейно актьорско ниво стига комисарката да търси истината . А ако се захласне по Кемал нема лошо  - кака и Ниханче ще я сдъвка и изплюе  hahaha hahaha hahaha

# 664
  • Мнения: 1 872


Зад кадър снимка... Който си мисли, че странят един от друг се лъже...

# 665
  • Мнения: 1 872





Неслихан Атагюль на обложке апрельского номера "ALL"...
В честь своего юбилея, журнал выпустил апрельский номер с тремя разными обложками...

# 666
  • Мнения: 9 532
Много ми хареса това фенско творение


Знаете ли в неделя гледах на руски ( и мъничко с мишока ) 1 серия на новия сериал ''Госпожа Фазилет и нейните дъщери '' .Не е лош .Е, малко е клише . Не познавам актьорите, само госпожа Фазилет - съдружничката на Ясемин от ''Любов и наказание '' и жената на богаташа в сериала -свекървата на Пейкер от Забранения плод .
Ще гледам със сигурност и 2-та , за после не знам ...

# 667
  • Мнения: 1 208
Хади, добро утро, къзлар  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Ирко  Hug Heart Eyes Илде  Hug Heart Eyes и аз съм отровена от новото попълнение  ooooh! Laughing

Какви връзки изкара тая, че само я бутат от сериал в сериал, в главни роли, пък като я гледам - на самодейно ниво  #2gunfire

 Heart Eyes




Ох,това Неслиханче,беее?! Heart EyesТо бива, бива красота, но такава без забележки е рядкост?????!!Рекламата гласи:
Сега
Бъди себе си!
Ако правилно съм я превела?

# 668
  • София
  • Мнения: 13 674
Момичета  Hug
За тази красота


подхожда само един наистина красив и силно влюбен мъж  Heart Eyes


Нещо ново и малко изненадващо  smile3521 smile3501

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 22:39 от БлагаВест

# 669
  • Мнения: 92
Нали сменихме часа,с Турция вече сме в едно време.Утре епизодът започва в 21:00 и тяхно,и наше време.Резюме не знам дали ще има.

# 670
# 671
  • Мнения: 92
Нали сменихме часа,с Турция вече сме в едно време.Утре епизодът започва в 21:00 и тяхно,и наше време.Резюме не знам дали ще има.
Без резюме.

# 672
  • Мнения: 9 532
Здравейте къзларки ! Heart Eyes Hug

Добре,че ме подсетихте ,че тази вечер сме от 9 ч, сигурно озета е от 8 ч както обикновено .
Много корици за това Неслиханче , бе ! Heart Eyes А то страшно свежо , жизнерадостно и хубаво !

Хайде на закуска - днес предлагам хубаво да се подхраним , че довечера да имаме сили да понесем това , което ще ни поднесат СЦ .



Нали КеНи говореха за РД на Кемал и ,че щели да го празнуват 3-мата с Дениз . Искаме малко романс , че  тези ''убийства '' ( поне на мен) ми идват в повече .Аз си гледам редовно Фокс Крайм  , когато искам криминални  сериали , Черна ( безкрайна ) любов гледам , защото искам сюжет за любов  Naughty

# 673
# 674
  • Дубай
  • Мнения: 3 750
Добро прекрасно утро хубавици  Hug Hug Hug Hug
Фили Hug Heart Eyes Терзи Hug Heart Eyes
Цитат
А то страшно свежо , жизнерадостно и хубаво !
newsm10 newsm10 newsm10


Както винаги с много финес и грациозност,страхотна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт