Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~107~

  • 70 049
  • 707
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 630
Здравейте момичета Hug bouquet

Само да попитам - тази Гизем Караджа - дали не е първата жена на Халит Ергенч - или се бъркам????

# 646
  • Мнения: 30 820
Здравейте момичета Hug bouquet

Само да попитам - тази Гизем Караджа - дали не е първата жена на Халит Ергенч - или се бъркам????

Не мисля че е тя Peace

# 647
  • София
  • Мнения: 13 716
Много красива фотосесия  smile3501





# 648
  • София
  • Мнения: 13 716
Каква ли гаднярка ще го играе  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 630
Здравейте момичета Hug bouquet

Само да попитам - тази Гизем Караджа - дали не е първата жена на Халит Ергенч - или се бъркам????

Не мисля че е тя Peace



Благодаря DIKsi72 Hug bouquet
Мисля, че името беше същото и учеше за актриса - та, затова. Но, Благодаря за отговора! newsm51

# 650
  • Мнения: 9 540
Е, вие ме убихте - още една гаднярка .Ами то с гадове и продажници е пълно тук .
Със сигурност Гизем не е първата жена на Халит Ергенч! Тя е на годините на Несли /или 1 год. е по-голяма/
Тия япъмци направо си играят с нас -не стига ,че вкарват нова птичка , отвсякъде слухове ,че е гаднярка , а и без инфо ни оставиха ааа  Twisted Evil

# 651
  • Мнения: 22 225
Много зле Гиземчето бе  ooooh!  Mr. Green



https://www.youtube.com/watch?v=WIpmyKHwOGU

Значиии и в двата фрага ни занимават с нея, голем праз демек, па то...

# 652
  • Мнения: 9 540
Има озет и фотки , но не мога с тела .
Въобще не вярвам ,че змията е мъртва !Сигурно с Емир са измислили нещо .На Емир много му се ще да прати Кемал в затвора и да се отърве от него .А Асучка сигурно иска в един момент да го спаси и той да се върне при нея от благодарност .А Мерджана сигурно в началото ще преследва нашия , а после и тя ще попадне под неустоимия му чар за ужас на нашата ревнивка !
Това нв е в озета -разказвам няколко серии напред ха-ха !

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 20:42 от Phillipine

# 653
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202

# 654
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Черна Любов 62.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 655
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Значи още по-голяма протовяга ми стана  #Cussing out #Cussing out  #Cussing out
Ако мога я дръпна от екрана, малииииииии  Crossing Arms

# 656
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Как можаха да вкарат тази некадърница в нашия сериал... ooooh! направо ми развалят удоволствието от гледането... Rolling Eyes Пфу...не я понасям тая...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 657
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Как можаха да вкарат тази некадърница в нашия сериал... ooooh! направо ми развалят удоволствието от гледането... Rolling Eyes Пфу...не я понасям тая...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Звезде, болна съм бе, болна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 658
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Озет:

Виждайки страшната картина в стаята на Асу и намирайки всички улики, които водят към убийството на Асу, полицията започва да търси трупа ѝ.
Кемал и Нихан се запознават със следователя, който ще води това дело – Мерджан. Мерджан им намеква, че ще им се наложи още много пъти да се виждат, но в същото време Нихан я безпокои поведението на Мерджан по отношение на Кемал.
Кемал обаче се притеснява от едно нещо, което никой не знае – той е последния, който е видял Асу жива.
Емир, който мисли, че виновен за смъртта на сестра му е неговият основен враг, започва да действа, както за да се оправдае в очите на майка си, така и за да се отърве завинаги от Кемал.
Докато Кемал върви по следите на всички улики, които водят към него и се опитва да ги разплете, в същото време той не може да се избави от преследването на Мерджан.
Е, разбира се и Мержан не може да се избави от преследването на Нихан. Laughing
От друга страна, единственият човек, който може да докаже участието на Асу в убийството на Озан  е Гюрджан, но за съжаление по отношение на него пристигат лоши новини.
Когато всичките надежди свършват, пристига добрата вест, че се разрешава есхумация.
Зейнеп и Хакан записват дата за сватбата. За да съобщи тази новина на Емир, Зейнеп за последен път ще отиде при него, но ще се сблъска с неочакваното му поведение.
Всички около Кемал разследват смъртта на Асу и за да се спаси има само един път, но най-голямата преграда на този път е Емир.

# 659
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Звезде, болна съм бе, болна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз, откакто я видях... ooooh! Тя, тая връзкарка някаква...толкова сериали, па баш в нашия я пернаха... #Cussing out Оф, оф, оф.... ooooh! дано е само за една серия и да заминава, откъдето е дошла... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт