Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 640
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 63
Аз знам,че в началото на Май ще отсъства д-р. Ставрев.

# 181
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз знам,че в началото на Май ще отсъства д-р. Ставрев.

Благодаря  bouquet

# 182
  • Мнения: 437
А кой доктор замества др. Ставрев когато го няма момичетата в процедура при него кво се случва с тях

# 183
  • Мнения: 1 142
Попитайте доктора или се обадете в клиниката.  Peace

# 184
  • Мнения: 437
От клиниката отговориха че нямало график обявен за м май #2gunfire

# 185
  • Мнения: X
Така е, графиците излизат на 15 число от предходния месец.

# 186
  • Мнения: 437
Незнам наистина какво ще става защото сега съм на регулон до 17.4 и еевентуално ако започнем и го няма после

# 187
  • Мнения: X
Не се настройвай предварително, може пък да си е на работа точно когато ти трябва.
Дано да е така.  Grinning

# 188
  • Мнения: 437
Жанче бБлагодаря ама като знам какъв съм Марко Тотев ще видим весели празници

# 189
  • Мнения: 60
когато доктор Ставрев го няма го замества, който е на смяна.Аз трябваше да родя при него планово секцио, но ми изтекоха водите по рано и родих при дежурния, за което още ме е яд.Всичките процедури ми бяха при него и исках при него да родя,но уви... Но пък там всички са специалисти.

# 190
  • София
  • Мнения: 187
Здравейте момичета,

Искам да поздравя всички празнуващи на днешния ден. Пожелавам ви много здраве, щастие и сбъдване на съкровената мечта!
Пожелавам същото и на нас останалите, които не носим красиви цветни имена, но днешния ден е зареден с хубавата енергия на пролетта и новото начало. Защо да не е началото на един нов, дълго жадуван живот!
Хубав празник на всички ни! bouquet bouquet bouquet

# 191
  • София
  • Мнения: 187
Здравейте момичета,

Аз днес си взех заповедта.  Grinning Съответно веднага се обадих в клиниката и имам записан час за моят доктор Ставрев за 18.04. Пада се няколко дни преди цикъла ми, така че живот и здраве може пък още в края на месеца да започнем. Но може и да позабавим малко, тъй като на този етап единствените ми валидни изследвания май са генетичните + TSH, AMH и пролактин от преди месец.  Grinning Grinning Grinning

# 192
  • Мнения: 437
Светъл празник

# 193
  • Мнения: X
Христос Воскресе, момичета  Hug
Много здраве и сбъднати мечти ви пожелавам !  Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 2 615
Воистина Воскресе!Бъдете живи и здрави, и благословени!

Общи условия

Активация на акаунт