Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 697
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 187
Христос воскресе!
Здраве, щастие и поне по една сбъдната пухкава мечта на всички!  Hug bouquet

# 196
  • UK
  • Мнения: 5 999
Во истина возсресе!
Да се сбъднат всички съкровени мечти bouquet

# 197
  • Мнения: 504
Христос Воскресе!Пожелавам на всички много здраве,вяра и надежда.Нека следващата година на този светъл празник,всяка една да гушка по една малка рожба. Hug bouquet

# 198
  • Мнения: 1 142
Воистина Воскресе! Здраве, щастие и благоденствие!

# 199
  • Мнения: 53
Здравейте момичета някой знае ли актуалните цени на следните лекарства:
Gonal F 75 U
Menopur 75 U
Citrotide
В момента правя самофинансиран опит в Селена и искам да съм подготвена с цените.

# 200
  • Мнения: X
За гонала и менопура нямам представа, понеже опитът ми беше по фонда, а Цетротида го купувах миналата година по това време за 70 лв./бр.

# 201
  • Мнения: 251
Babbolincho, аз бях на Gonal 175  и Merional 150 за 8 дни и Cetrocide от 5 ден платих 2050 лв.

# 202
  • Мнения: 251
Аз пък искам да попитам дали са ви давали информация за качеството на ембрионите? Аз няколко пъти попитах и ми се отговаряше, че се развива и дотам. Това доста ме разочарова, четох че в някои клиники дават дори и снимки.

# 203
  • Мнения: 1 142
Така е, не дават много информация за ембрионите. Трябва да си по-настоятелна.  Wink

# 204
  • Мнения: 504
Здравейте момичета.Мен също ме интересува въпроса с качеството на ембрионите.До колкото разбрах,даже им казват с какви фрагментации са в проценти.Отделно и снимки имат.Следващият път и аз ще попитам. Thinking

# 205
  • Мнения: 1 142
Колкото повече ги питаме, може пък да се сетят да ни дават повече информация и без да си я искаме и търсим сами. Wink

# 206
  • Мнения: 504
Малко да се замислят и да почнат,повече информация да дават. Явно ако мине номерът,питат ли ги ще отговорят,ако не си мълчат. Wink

# 207
  • Мнения: 251
Дори и да питаш ти отговарят уклончиво и за мен това е дразнещо. Създава се едно недоверие, а това пречи на крайния резултат.

# 208
  • София
  • Мнения: 187
Здравейте момичета някой знае ли актуалните цени на следните лекарства:
Gonal F 75 U
Menopur 75 U
Citrotide
В момента правя самофинансиран опит в Селена и искам да съм подготвена с цените.

При самофинансирани опити не съм купувала лекарствата. Винаги са ми ги осигурявали от клиниката. Назначавали са ми и трите медикамента, но не помня дозите. Бяха ми казали, че при започване на стимулацията трябва да внеса 2 500 лв., като ако излезе по-малко ще ми върнат, а ако лекарствата са на по-голяма стойност - ще трябва да доплатя. И при пункцията трябва да внеса още 2 500 лв., които покриват пункцията и трансфера. При първият опит говорих със Зорница от регистратурата и тя каза, че ще говори с момичетата от инвитрото и ще ми каже предвид назначенията на доктора колко да внеса за лекарства. Тъй като доктора беше назначил сравнително лека стимулация ми казаха сума под 2 000 лв. и накрая дори трябваше да ми връщат около 400 лв. Дано съм полезна.

# 209
  • Мнения: 53
На мен ми казаха в деня на пункцията 3000 лв а преди малко ми се обадиха за лекараствара ,че струват 2900 лв стимулацията ми беше 10 дни menopur 225,gonal f 75, 7 инжекции cetrotaid и 1 инжекция ovartil.И на мен ми ги осигуриха от болницата,аз внесох 1500лв и сега ще дам още 1400лв.

Общи условия

Активация на акаунт