Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 743
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 187
При втората стимулация и аз надхвърлих сумата от 2 500 лв. Друго, за което се сещам е, че при втората пункция се двоумих доста дали да платя пакетната цена за пункция и трансфер (тъй като имах замразено ембрионче, но не бяхме все още правили трансфер, който беше платен като пакет при първата пункция). Тогава едната от акушерките ми каза, че ако извадим повече яйцеклетки и останат повече ембриончета е хубаво да платя пакетната цена. Така ще имам предплатен още един трансфер, който по спомен като част от пакета излизаше около 400, 500 лв. Ако се заплаща самостоятелно трансферът само е около 1 500 лв. Ако, дай боже, не се наложи да се възползвам от него ще ми върнат разликата за трансфера. Но ще си спестя солидна сума.
Сещам се още, че при отлагане на трансфера по медицински причини замразяването на ембрионите (какво количество не зная, моето беше само едно тогава) беше за сметка на клиниката за един месец. Не че е много на общия фон, но си е нещо.
Може да не съм много точна в сумите, но информацията ми е от края на 2015 г. А и през изминалата година, докато си чаках заповедта положих доста усилия да позабравя някои подробности.

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 18:19 от Mapiap

# 211
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Сладурчета, обещах, че ще ви държа в течение с резултата от моето кандидатствена по фонда с молбата за приоритетно разглеждане. Та... днес се обадиха от фоонда, на 26ти ще ходим да си вземем заповедта. За информация - подадох ги на 28.03.17 и са входирани на 07.04.2017, а днес- 19.04.2017 тя вече е разгледана и имаме решение! Искам да кажа, че може би за пръв път съм адски удовлетворена от бързата работа и положителното отношение на служители в българска институция - това беше доста повече отколкото очаквах!  omm smile3525

# 212
  • София
  • Мнения: 187
Честито Crowned! bouquet
Страхотна новина. Продължваме да стискаме палци. newsm10 smile3525

# 213
  • Мнения: 1 142
Браво, много се радвам Crowned  Hug
Сега ти пожелавам лека и успешна процедура.
Къде щяхте да правите опита?

# 214
  • Мнения: 504
Стиснати палчета и чакаме следващата добра новина,положителен тест. newsm17

# 215
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
В Селена сме при доктор Ставрев и съм много положително настроена към екипа му. Благодаря ви, надявам се да е за хубаво всичко  Hug

# 216
  • Мнения: 54
Момичета днес ми беше пункцията и доктор Минев и изписа лепенки килмара 4бр но не разбрах една върху друга ли да ги лепя или една до друга моля ви ако някой друг е слагал да пише.

# 217
  • София
  • Мнения: 187
Момичета днес ми беше пункцията и доктор Минев и изписа лепенки килмара 4бр но не разбрах една върху друга ли да ги лепя или една до друга моля ви ако някой друг е слагал да пише.

Много хубава новина.  bouquet
Лепи ги една до друга. Когато ги сменяш не лепи на същото място, защото е раздразненичко и леко се зачервява. Когато са 4 става малко трудно, защото мястото не стига (поне при мен).

# 218
  • Pazardjik
  • Мнения: 206
Момичета днес ми беше пункцията и доктор Минев и изписа лепенки килмара 4бр но не разбрах една върху друга ли да ги лепя или една до друга моля ви ако някой друг е слагал да пише.
Лепенките се слагат една до друга , около пъпа.

# 219
  • Мнения: 1 142
Гледай да не се застъпват, да не са до гърдите. Може да слагаш на хълбоците, навсякъде около корема (но аз ги слагам под нивото на пъпа) и си оставям място за инжекциите.  Laughing

# 220
  • Мнения: 54
Благодаря за бързите отговори момичета. bouquet

# 221
  • Мнения: X
Баболинчо, свеж трансфер ли ще правите ?
Аз лепях и на кръста лепенките  Grinning

# 222
  • Мнения: 54
Доктора каза,че сигурно ще ги замразим,защото иска преди това да ми направи лапароскопия,но за всеки случай да се подготвя и за свеж.

# 223
  • Мнения: X
Питам, защото Климарата я изписва преди трансфер принципно. Grinning
А защо има вероятност за свеж трансфер при положение, че има нужда от лапароскопия ?  Rolling Eyes По-добре първо лапарото да мине.

# 224
  • Мнения: 54
Ами незнам и аз не разбрах той щял да прецени,след като види как се развиват ембрионите.

Общи условия

Активация на акаунт