Августинче малко, покажи се, момче ли си или момиче?

  • 36 666
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 891
Жената е благословена, ако има момиче. Това ти го казвам аз, която ревах от Пловдив до Ямбол, след като разбрах, че ще имам момиче, с предната ми бременност. Не знам защо бях толкова разочарована и до ден днешен ме е срам от редакцията ми. Сега обаче не мога да си я представя, като друго освен момиче, толкова я обичам.Обожавам. И двамата с мм сме горди, че е момиче и че именно тя е наша дъщеря.
Сега очакваме момченце, този път нямах нагласи,нямах очаквания, само нали..моя боб казваше,че е мъж, но повярвай ми...полът е най-маловажното. Важното е да са живи и здрави, пък каквито ще да са.💜💜💜

# 691
  • Мнения: 189
Аз винаги съм искала момичета. даже по възможност 2 момичета и 1 момче накрая, но първите 2 задължително момичета. Когато разбрах, че чакам момче го приех трудно... с рев и то рев от вина, че не се радвам на новината. После почнах да се успокоявам, но без да се насилвам да го приемам ейй така изведнъж. Имаме достатъчно време да се приготвим психически за предстоящето. Моите притеснения с момчетата са за възпитанието - как хем да имаш връзка с него, хем да не го направиш мамино синче; те вършат и повече дивотии и рискуват с разни безумни деййствия; не споделят и не ги знаеш как са, какво преживяват, как да помогнеш. Затова исках момичета. Но сега вече почвам да се радвам, че дъщеричката ми ще си има братче, а не сестра. Почва да ми изглежда като по-добър вариант.

А и когато нещо стане и сърцето ти слезе в петите, тогава само се молиш детето да е добре и не ти пука какъв пол е! Нека са ни здрави и да се родят, все едно момчета или момичета!

Съветът ми е да не се насилва никой да приема новината изведнъж. ДАйте си време, успокойте се и не се чувствайте виновни! Вината може да съсипе бременната. Имаме много време да се настроим и това се случва.  Peace

# 692
  • Wales
  • Мнения: 37
Здравейте, мамчета - бъдещи и настоящи bouquet 
Искам да пожелая на всички леко бременеене и на финала здрави и спокойни бебчета  Hug

Ще ни приeмете ли и нас във вашата гупичка?

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 16:46 от Tedi1212

# 693
  • Мнения: 202
Благодаря Би, момичета. Все да деца... и нали знаете- "мойто гардже си е най-хубавото". Сигурната съм, че и момиченце да е, ще е щураво като за 2 момчета и ще ходи залепено за татко си Simple Smile
Хубав и слънчев ден пожелавам на всички!

# 694
  • Мнения: 92
Жената е благословена, ако има момиче. Това ти го казвам аз, която ревах от Пловдив до Ямбол, след като разбрах, че ще имам момиче, с предната ми бременност. Не знам защо бях толкова разочарована и до ден днешен ме е срам от редакцията ми. Сега обаче не мога да си я представя, като друго освен момиче, толкова я обичам.Обожавам. И двамата с мм сме горди, че е момиче и че именно тя е наша дъщеря.
Сега очакваме момченце, този път нямах нагласи,нямах очаквания, само нали..моя боб казваше,че е мъж, но повярвай ми...полът е най-маловажното. Важното е да са живи и здрави, пък каквито ще да са.💜💜💜


Ще метнеш ли и на мен един боб, че ми е интересно  bouquet

# 695
  • Мнения: 4 891
Весе, момиченце казва. Енергията е силна, но въпреки това залагам на мома Wink Мъжко момиче, то лъвиците сме все такива 💜

# 696
  • Мнения: 92
Весе, момиченце казва. Енергията е силна, но въпреки това залагам на мома Wink Мъжко момиче, то лъвиците сме все такива 💜
Благодаря ти, дано познае боба, че и аз имам такива усещания. Нямам търпение да дойде сряда и да разбера.  newsm51

# 697
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета прекрасни! Признавам, че чета отвреме навреме, и лееекинко прескачам, но за сметка на това, всеки ден сте в ума ми Wink
Коментирате пола...commala, благодаря, че ти си го казала. Вътрешно винаги съм искала да си имаме (поне) едно момченце и едно момиченце, но предпочитания като такива никога не съм изказвала. Наистина, моля се да ми е здрав, вече порасналия юнак и малкото братче, което не спира да шава в корема! И нямам търпение да си дивеем заедно. Както баткото казва, ще бъдем 3 на 1 и мама ще е нашата принцеса  Heart Eyes
И да споделя малко опит по повод газовете и проблемите с изхождането. Тък като гастрото, при когото ходих, забрани всякакъв вид спомагателни средства (от сорта на дуфалак, не, че и той ми действаше) и препоръча микроклизми мелилакс (на основата на мед са и абсолютно безвредни). Та сега след 4 ден неходене прибягвам към тях.

# 698
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Сега ще ви изложа и моите разсъждения по темата за пола. Аз първия път много исках момиче и малко се разочаровах като ми казаха момче. В момента, в който родих обаче бях толкова щастлива, че си имам едно перфектно бебенце - дебело и здраво, че чак се почувствах виновна и като пълна глупачка, че съм имала някакви предпочитания. Втория път като забременях, логично беше да искам още повече момиче, обаче бях осъзнала, че полът изобщо не е от значение и бях абсолютно готова за още едно момче, беше ми все едно, наистина. И тогава ми се случи момиченце. Та си мисля, че има някаква справедливост в цялата работа - кои сме ние, че да избираме, да имаме предпочитания, да се сърдим, разочароваме и разстройваме? Детето е плод на любов, идва като подарък и трябва да го приемем и наистина най-важното е да е здраво, защото би било ужасно да е в очаквания пол, но с увреждане, например... Така че, най-добре човек да не се настройва излишно, защото общо взето или ще е едното, или другото - 50:50! Wink
Аз сега забелязвам във себе си, че се настройвам повече за момче - не знам защо и не мога да си го обясня. На това сигурно му викат усещане за пола, но не вярвам, че може да се усети такова нещо Simple Smile Накрая или ще си кажеш "знаех си, усещах го", или "ъ, какво е сега това?" Ама явно ни е в природата да гадаем и да си представяме бебето по определен начин, някаква сладка тръпка има.

# 699
  • Мнения: 189

И да споделя малко опит по повод газовете и проблемите с изхождането. Тък като гастрото, при когото ходих, забрани всякакъв вид спомагателни средства (от сорта на дуфалак, не, че и той ми действаше) и препоръча микроклизми мелилакс (на основата на мед са и абсолютно безвредни). Та сега след 4 ден неходене прибягвам към тях.

Аз само с Мелилакс се спасвам вече 5 месеца. Ако ги нямаше, не ми се мисли. Пробвах и с 2 вида свещички. Едните не дестваха, другите да, но някак беше по-болезнено, по-бавно и като цяло по-гадно. Мелилакса са супер. Действат светкавично, така че не слагайте, ако тоалетната не е свободна!  Laughing

# 700
  • София
  • Мнения: 37
О , и аз забравях да пиша напоследък , но имах изпити тази миналата седмица , че и продължават , та бебето си е на собствени начала в момента и нямам време да го мисля.
Гърба и мен ме боли от стари травми ,но гледам всичко да игнорирам хахах

Deyalia , хайде във ФБ Simple Smile
Къде е нашата група във Фейсбук? Как се казва? Благодаря предварително:-)

# 701
  • Мнения: 3 595
 Whistling

Синеока ме издебна хаха. Имам гости аз, затова малко не пиша, а и да си призная няма какво. Преглед чак април, дотогава и аз не знам какво се случва. Освен някой ритник (ама то крак ли е ръка ли е) за моето спокойствие, че бебето е още живо в корема ми друго няма.

Иначе за пол толкова ама толкова да не ми пука. Искам здрави деца. Нищо друго. На толкова неща съм се нагледала и начела, че дали ще имам осем момичета, 15 момчета, тризнаци, петзнаци - искам само да са здрави.

# 702
  • Мнения: 4 891
Скийтър , той бобът и други неща надушва, не само пол 😹😹😹

Жени, за нашата група пиши на лични на Шоколадчето, Фешънмама или Айла. Групата е тайна и не се намира с търсачка.

# 703
  • Мнения: 132
Мерси момичета за споделеното относно изследванията. Като не им се дават направления, поне да казват и ще си ги плащаме. Не смея да казвам на АГ-то какво да ми пуска, че една позната я нахока и обидена, че дава акъл на доктор с 30 год. стаж. МБ накарах на частния прием да ми пуснат в 13 седмица. И сега така ще стане с ПКК-то. Цитонамазка си правих точно преди Б и е ок.
На новите мами добре дошли, но не е ли много рано на първи коментар за групата във ФБ?!?
На всички да са ни живи и здрави рожбите. Най-маловажното е полът. Не си причинявате такива терзания, че и то усеща, че сме притеснени. Лека нощ, момичета bouquet

# 704
  • Мнения: 4 891
Ааа, тя Жени не е от новите. Писала е поне 4-5 пъти. Та, затова я ориентирах.

Общи условия

Активация на акаунт