Лидл 101- Почти мартенска /24.02 - 31.03/

  • 199 199
  • 1 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 69 030
Девойки...да ви светна кака какво откри.
Имам една малка тенджерка,к.слагам на радиатора в детската. Беше набрала доволно количество котлен камък. Буфнах й една таблетка против котлен камък за перални. Светна пущината...без търкане Shocked
БуФнах една и във вехтото ми Жезве,в к.си варя яйца. Сега чакам и то да светне. Сложих една и в кенефа Mr. Green
В тенджерката не готвя,ама в джезвето...дЪл има риск да се натровя? Thinking
От Лидлълските таблетки за пералня ли? newsm78
Да...

# 736
  • Мнения: 5 508
Момичета, извинявам се ако не съм видяла, а е било коментирано, но още не съм изчела последните 20-тина страници. Та, някой да има опит с велокомпютъра и минипомпата, които ще пускат от утре Thinking

А вместо гол запис да кажа, че съм доволна от шампоана Cien против пърхот за чувствителен скалп. Косата ми е капризна, бързо свиква с всякакви шампоани и пак започва да ми се образува пърхот, но за сега този се справя добре. Вече съм преполовила опаковката и още не ми дразни. Взех го, защото исках да разнообразя и не очаквах много предвид ниската цена, но съм доволна.
Замразените багети с масло и чесън също ми харесаха. Тези с билките - не особено. за парите си са супер, а и при поява на неочаквани гости, хихи.

# 737
  • Мнения: 355
Някой да е ходил тази вечер и да в видял да ли са зареди ли ида ли е хубаво мъжкото с платови ръкави?

# 738
  • Мнения: 272
Някой да е ходил тази вечер и да в видял да ли са зареди ли ида ли е хубаво мъжкото с платови ръкави?
Струва ми се, че и Вие не разбрахте какво питате  Rolling Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 12 006
Цялата брошура прегледах, ама мъжко с платови ръкави не ведЕх? newsm78

# 740
  • Мнения: 2 198
Има дънково яке с ръкави сивички, сигурно са платови. LaughingНе знам от коя брошура е...

# 741
  • Мнения: 69 030
Нали рекламираха мъжка мода...някое яке е това.

# 742
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Сигурно се визира якето,което е със сиви ръкави(по спомен).

# 743
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Сиви .. ама плАтени  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 355
Точно за това яке питам в брошурата със сивите  ръкави.

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 22:43 от rapar4eto

# 745
  • Мнения: 1 811
Я пак за мидите да питам- никога не съм правила преди и не съм наясно - но има нещо зелено в тях  newsm78 Това нормално ли е? И да не питате пак за нова тема  Naughty- тази ще я търпите до края на март Sunglasses Благодарение на бубанка bouquet

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 09:48 от Nil desperandum!

# 746
  • Мнения: 48 023
Нормално е

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Това са така наречените "мустачки" и който не го мързи, си ги маха от всяка мида, макар и да не е фатално и с тях да се консумират. На мен последните 2-3 партиди миди изобщо не ми харесаха - основно преобладаваха малокалибрените нюню мидички с по 2-3 по-големшки за цвят, с повечко ледена "глазура" и съответно вода, която да пускат после, по-жилави и не толкова вкусни, колкото са били преди време Tired
Та, Нилче, нормално е за купешките миди да не са перфектно изчистени и ако ти се занимава издърпай мустачките от всяка мидка и после ако още ти се ядат - хапнИ ги приготвени някак Mr. Green

# 748
  • Мнения: 2 681
Точно за това яке питам в брошурата със сивите  ръкави.
Много умалени ми се видяха якетата.
На Черни връх в 7,30 ч.  имаше само 1 класическо, другите с ватирани ръкави и качулка.
Нищо, от утре ще започнат да връщат...

# 749
  • Мнения: 1 811
Това са така наречените "мустачки" и който не го мързи, си ги маха от всяка мида, макар и да не е фатално и с тях да се консумират. На мен последните 2-3 партиди миди изобщо не ми харесаха - основно преобладаваха малокалибрените нюню мидички с по 2-3 по-големшки за цвят, с повечко ледена "глазура" и съответно вода, която да пускат после, по-жилави и не толкова вкусни, колкото са били преди време Tired
Та, Нилче, нормално е за купешките миди да не са перфектно изчистени и ако ти се занимава издърпай мустачките от всяка мидка и после ако още ти се ядат - хапнИ ги приготвени някак Mr. Green
да, вече не ми се ядат- това не прилича на мустачки, а на водорасло и мирише на водорасло  Sick и като го махна, остава много малко  Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт