Лидл 101- Почти мартенска /24.02 - 31.03/

  • 199 236
  • 1 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 69 233
Да ви светна, да не се чудите за какво е даден прах:
Ако видите надпис  color - значи е за цвтено.
Ако го няма този надпис - за бяло е, с избелители.

Винаги това гледайте и няма да имате проблем Peace

Цената на Персила в К също е много изгодна, ако е за 60 пранета. Не му знам редовната цена, но на промоция за 20 пранета върви 6-7 лева. пере много добре, говоря за праха, не за гела.

Лично аз препоръчвам да избирате прах, особено за бяло когато става дума, заради кислородните избелители Peace

В Лидл излиза на 6 лв. за 20 пранета Ариела-супер изгодно.

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Аз ще си слагам вето на ходенето в Лидъл, днес отидох за торби за боклук в другия магазин,не в този който пазаруваме напоследък.Видях четка за изправяне и уреда за плитки, и зарадвах щерката най -неочаквано. Ариел за бяло имаше при нас,купуваха хората. Аз се бях запасила с формил сензитив  прах и имам още.

# 722
  • Мнения: 1 380
Взех круши днес, много ми харесаха. Да попитам за Милдето - дали има останала някъде в София? Ходих в Ринг мола днес и нямаше, но то като оставям все за почивните дни, така става Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 740
Момичета от Варна, в някой от магазините да сте виждали химикал-лазер, който беше преди около месец. Много ми е нужен точно такъв, че бях подарила на един юнак, пък две моми му го счупиха и драмата е голяма    Tired

# 724
  • София
  • Мнения: 310
Взех круши днес, много ми харесаха. Да попитам за Милдето - дали има останала някъде в София? Ходих в Ринг мола днес и нямаше, но то като оставям все за почивните дни, така става Simple Smile

В Овча купел, днес преди обяд, беше пълно.  Peace

# 725
  • shumen
  • Мнения: 18 216
Аз днеска бях много зле и не се добрах до Лидл,но утре ще видим дали ще успея.

# 726
  • Мнения: 6 708
И при нас взех круши по обяд, вечерта ходих-нямаше нито една.

# 727
  • Мнения: 69 233
Взех круши днес, много ми харесаха. Да попитам за Милдето - дали има останала някъде в София? Ходих в Ринг мола днес и нямаше, но то като оставям все за почивните дни, така става Simple Smile

В Овча купел, днес преди обяд, беше пълно.  Peace

Искаш да кажеш в О.К.   Laughing

Крушите ги изрупа малкия снощи още, доволно...

# 728
  • shumen
  • Мнения: 18 216
Аз така и не се добрах до Лидл да взема круши.

# 729
  • Мнения: 69 233
Трещи, не си ме излъгала за джоланчето - много добро. Само тези зърна черен пипер , дето ги чегърках, ме забавяха ...ама се справих Flutter

# 730
  • Мнения: 270
А някой да е взимал ФОНДАН от Лидл? И има ли отзиви, за покритие на торта стига ли един пакет?

# 731
  • Мнения: 7 848
Таблетките за кафе машина как се ползват и постоянно ли ги има?
Тифани, прочети на опаковката, но задължително изчаквайте таблетката да се разтвори изцяло, че си повредих  една ел. кана.

# 732
  • Мнения: 1 380
Взех круши днес, много ми харесаха. Да попитам за Милдето - дали има останала някъде в София? Ходих в Ринг мола днес и нямаше, но то като оставям все за почивните дни, така става Simple Smile

В Овча купел, днес преди обяд, беше пълно.  Peace

Благодаря, ще се разходим значи до там днес Simple Smile тъкмо ще взема още круши Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 711
Девойки...да ви светна кака какво откри.
Имам една малка тенджерка,к.слагам на радиатора в детската. Беше набрала доволно количество котлен камък. Буфнах й една таблетка против котлен камък за перални. Светна пущината...без търкане Shocked
БуФнах една и във вехтото ми Жезве,в к.си варя яйца. Сега чакам и то да светне. Сложих една и в кенефа Mr. Green
В тенджерката не готвя,ама в джезвето...дЪл има риск да се натровя? Thinking
От Лидлълските таблетки за пералня ли? newsm78

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А някой да е взимал ФОНДАН от Лидл? И има ли отзиви, за покритие на торта стига ли един пакет?
Няма как 250гр. да стигнат за покриване на една торта. Освен това цената за кг. е много висока. Само за ориентир, за торта 25-26 см. ми отива около 600-700гр., като разточвам 1 кг., за да имам достатъчна ширина и да не се набръчка покритието. За правоъгълни торти 25/35 разточвам около 1,3 кг.
Смлените бадеми ще са на страхотна цена и ги препоръчвам горещо за френски макарони. Напоследък дори не ги пресявам и пак се получава Peace

Общи условия

Активация на акаунт