Кафе и кърмене?

  • 1 047
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Опитай да го държиш по коремче на ръцете си, (казва се "тигърче спи на дърво"....

Много сладко наименование Heart Eyes - не знаех, че така се казва, иначе така се гушкаме и се успокоява, ама милия как плаче само, къса ми сърцето.

Явно са колики, днес не пих кафе, а сценария се повтори. Sad
Но пак е по-спокоен от вчера... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 577
може и да е от кафето,защото май по-трудно се изхвърля от организма.Дано да се оправи и да си спинка .И аз имах същият проблем-държа го 3 дни.

# 17
  • Мнения: 599
Не вярвам да е от него... Екскретира се само 1% с кърмата, максимумът на концентрацията е час след изпиването му. След като го прочетох, започнах да пич по 1-2 на ден, иначе се въздържах. Тъй като го почнах отново, когато бяха отминали коликите и няма как да объркам с тях, смятам, че не се отразява по никакъв начин на бебето. Но допускам да има и изключения.
Четох някъде, че кърмачката може да пие до 750 мл шварц кафе дневно  Shocked

# 18
  • Мнения: 11 547
Май си имате колики вече,но просто са съвпаднали с първото ти кафе.На моята Беба също не й се отразява кафето.Педката ми каза да го пия непосредствено след кърмене за да можело да се "излъчи".Успех и леко разрешаване на проблема....И честито бебче!Да е живо и здраво. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт