"Хамелекон" или "Термошилд"срещу мухъла?

  • 55 848
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
Имаш основание да си спокойна, не се паникьосвай. В къщи си решихме проблема с Термошилд - 2 години - никакъв мухъл. А къщата ни е почти на брега в Балчик. Но проветряваме редовно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ще го мажа аз пък каквото ще да става. Едно нещо се чудя обаче - препоръчва се освен външните стени да се намажат и 10-15см от вътрешните стени и тавана. Само че как да докарам цвета на Терамошилд с този на стените newsm78

# 17
Обади се на GSM 0888 349128. На него отговрят техниците на фирмата вносител на Термошилд - те ще ти кажат какво да правиш. Аз съм близко до Варна - занесох им парче от старата боя и ми оцветиха термошилда в почти същия цвят.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Термошилда може и да  се оцвети като латекс. Няма никакъв проблем. Всичките стени ли ще боядисвате или само там, където избива мухъла?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Само външната стена и 10-15см от вътрешните, нали така препоръчват. Едва ли ще докарат съвсем същия цвят като латекса и затова не ми се нрави идеята да се получи "рамка".....май ще боядисаме само външната стена а целите вътрешни с латекс.... много задълбавам

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Термошилд! При нас помогна външна изолация с фибран и отвътре с термошилд. Разбира се трябва да няма течове. За първа година след зимата няма мухъл по стената. newsm10 

# 21
  • София
  • Мнения: 418
С Термошилд ми е боядисана стената на терасата, която е остъклена с винкел (така купихме апартамента). Терасата не се отоплява и тече като вали. Мухъл все още няма (след 5 год.) и стаята е по-топла (зимата почти не включвам радиатора).

# 22
  • Мнения: 1 028
Уфф хванала съм се за тоя "Термошилд" като удавник,ма съм решила вече ша го плескаме и него,поне  няма да стане по-лошо,отколкото е.

# 23
как да закупя термошилд

# 24
  • Мнения: 8 999
Термошилд и Термомакс се оцветяват, но не знам защо само в много бледи нюанси. Така ми казаха на мен във фирмата. Иначе можело над боята да се залепи тапет, ако искам нещо по-ярко.

# 25
  • София
  • Мнения: 418
Термошилд може да се купи само от фирмата вносител. Някъде на Дондуков им е офис-магазина. Не съм ходила, намерих с гугъла адреса, но не съм го записвала.

# 26
  • София
  • Мнения: 204
 този термошилд какъв цвят е?Кажете моля някакви ориентировъчни цени

# 27
  • София
  • Мнения: 418
Продават го бял, но казват, че може да се оцвети в бел цвят. Да не е силен оцветител , защото си губи качеството на топлоизолатор.
Не помня точно цена, но приблизително 5л.-70лв. Нещо такова ми се мота. Но покрива много добре и има ефект за топлоизолация.

# 28
  • София
  • Мнения: 204
elanca,много благодаря  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 418
Няма за какво. Дано съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт