Домакини 60/ Пролетна

  • 54 016
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 826
Добро утро от мен,е днес хубаво си поспах.
Вале явно и отслабването си оказва влияние,стрес си е за организма а може и покрай проблемите с Бубка да ти е паднал имунитета.Вземи Хексорал спрей,бързо облекчава гърлото.
А за снега дръжте си го там,при нас сутринта се изсипа порой и ту превали ту спре,духа вятър ама няма да излизам.Снощи си напазарих и само ще сготвя.
Смърфи ми нали сега е такъв сезон ще вали я .
Мария бързо и ти да оздравяваш.
Славе браво на Криста,ето сега като тичаш по нея ще слабееш. Wink Laughing

# 706
  • Мнения: 39 484
Добро утро! Честит петък!

# 707
  • София
  • Мнения: 9 872
Добро да е!
Оздравя ли, Мария?
Аз след като вчера сутрин не можех да мръдна от леглото, към обяд ми дойдоха сили и бях вече на пушка. Още имам гърлобол и течащ нос, но съм много по-добре.
Казват, че утре щяло да има слани...Мъка ми е за дръвчетата ни- всички имаха много цвят, някои завързаха- черешите и трите са пълни, прасковата- също...дано им се размине.

# 708
  • Мнения: 39 484
По- добре съм, Вале! Ама се надявам да не ме подпука пак!
Някой да има познати от Стара Загора?

# 709
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Прливет!
Радвам се, че сте по-добре и двете  Hug
Мария, Ста ди е от Ст. Загора, нищо, че живее на друго място и доколкото знам си ходи редовно. Обаче ѝ забравих новия ник, нали имаше проблем с влизането във форума. Новия беше нещо като "пак аз" или подобно.
Мони, ти как си?

И аз се радвам, че е петък, да мине тоя студ, че вече откачих. Утре поне ще спя, а после ще заведем шефа при майка, че тя ще заминава и няма да го види после известно време

# 710
  • Мнения: 39 484
Ма ко,  bouquet

# 711
  • Germany
  • Мнения: 7 968
Голям студ, голямо нещо! В неделя си тръгваме и рязко се затопля Simple Smile Изнамерих едно старо яке на големият за малкият, големият с едно мое старо, а ние с мъжа ми зинзирикаме с пролетните якенца... Зъба ми е една идея по добре, поне мога да се храня. Вчера доктора сложи пак лекарство и сега жабуря с разни води и се моля да мине до неделя, че иначе ще плача в самолета заради налягането. Днес ще оставим децата на баща ми и ще поизлезнем с приятели за последно, а утре ще ходим по гробища. Свърши ваканцията, а хич не ми се тръгва...

# 712
  • Мнения: 11 631
Здравейте, здравейте  Heart Eyes
Ние малко попътувахме из острова, че да се разбере нещо от ваканцията  Joy Имахме прекрасно време! Навсякъде е зелено в хиляди нюанси, овцете се белеят, а агънцата са безброй - масово са близначета и тризначета  Joy телетата и те по поляните. Нашата лисица е пак с две лисичета, гнездата по дърветата започват да се оживяват, имаме пиленца в едната къщичка... абе пролет!
Смърфи можеш и на моя адрес да поръчаш - ще ти ги препратя веднага, където кажеш.
Лягам да си почина от ваканцията  hahaha
Спокойни сънища!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Ах, лейди, каква идилия  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 39 484
Добро утро! Добър ден!
Лейди, добре го написа, чак ми се прииска да бях попътувала с вас!

# 715
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Добър ден!
Много обичам събота.
Калинче, браво на вас, пътуванията винаги са интересни. Дай снимка на някой замък, ако сте щракнали
Ама лисицата в имота ли има дупка  Shocked Не я ли е страх?
Ще оставим майка да поспи, че е от нощна и ще заведем шефа натам. После мъжа ми ще остави колата да сменят гумите, а аз мързел.

# 716
  • Мнения: 11 631
Добро утро!
Снимки така и не правя...докато блея изобщо не се сещам - нямам навик да снимам. До замъци не сме ходили, както и до градове - само до паркове/те са като нашите гори - диви/ и малки селца.
Тук са си запазили дивата природа - като се пътува и се виждат зайци, фазани, лебеди, има табели "внимание таралежи".... Като се ходи за риба - улова се пуска обратно в реката. За ядене - от магазина  Joy Кукички за риба с "контра" не се продават - гледаха ни изумено като питахме и ни питаха къде смятаме да ловим риба  Mr. Green
Лисиците си живеят с хората - те са "градски" лисици. Най-лошото, което правят е да обръщат казаните с боклука - не умеят да ловуват, че са свикнали на лесна храна. Ама къде, къде е по-добре от Канада, дето мечките им обръщат боклука  Joy Иначе от едната страна на пътя е дупката на лисицата, а от другата страна - дупките на зайците  hahaha На нашата лисица дупката е в края на имота - обезопасили сме я да не я тормози кучето.
В процес на търсене на нова квартира сме - дано си намерим пак такъв отдалечен имот...
Вчера направих пиле с кокосово мляко - отдавна исках да направя нещо не нашенско - стана много вкусно и учудващо на всички хареса  Joy Днес от сутринта е слънчево и за това ще е скара - плана е да си изкараме деня в градината.
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

Ма ко напиши yorkshire countryside и можеш да добиеш представа

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 11:36 от Ladybird_

# 717
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Калинче, като в роман е написаното. Прекрасно е около вас. Дано си намерите нещо подходящо наблизо

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Лейди,това е моето място! Heart Eyes Hug

# 719
  • Мнения: 1 489
Здравейте, момичета. Почти не сядам на лаптопа и затова не съм писала толкова много време. По Цветница и Великден бях отпуск и си починах. Имах нужда.
Иначе имам нужда от стиснати палци другата седмица. Баба ми е в Св. Екатерина и в понеделник ще я оперират. От известно време има проблеми със сърцето и лекарите в Стара Загора я изпратиха за байпас там.
Във вторник пък влиза свекърва ми за операция на херния в София Мед. Та ми предстои трудна седмица. Надявам се и при двете да са добре нещата.
Моля се Гого да е здрав, че като се приберат трябва да ги наобикаляме и наглеждаме.

Мариат, аз съм от Стара Загора. Насреща съм, ако мога да помогна с нещо.

П.С. Все обещавам да съм редовна и не се получава. Но знайте, че ви мисля.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт