Домакини 60/ Пролетна

  • 53 987
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Стискам палци, и аз съм тук.
Дано всичко мине успешно и бързо да се възстановят баба ти и свекърва ти!

# 721
  • Мнения: 39 306
Ста-ди, всичко да минава бързо и леко ти пожелавам. "Оправих се сама" по въпросът ми за Стара Загора!
Ей, тая Мамма е джелезна!
Добро утро!

# 722
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
добро утро!
Ста ди, да минат леко операциите  Praynig
Аз се наспах

# 723
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Стади, стиснати палци и от мен!
Ние събрахме багажа и след малко тръгваме към летището. Беше много хубава и емоционална ваканция и въобще не ни се тръгва...

# 724
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро понеделнишки!



Предлагайте някакви летни заглавия за новата тема

# 725
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Ма ко мерси за почерпката.Всичко съм изяла да си знаете.
Ста ди стискам палци.
предлагам  Rolling Eyes- домакиня вътре вече не стои ,вън на припек лятос купона ще върви.

# 726
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Стади Hug fingerscrossed
От днес и ние сме на училище... Този последен срок може да ходят с летни униформи, но навън е 1гр. и го накарах да си тръгне със зимната/риза, вратовръзка, сако/ - е всички са се юрнали по къси ръкави и треперят по пътя, а сина ми ми е сърдит, че е облечен....
Ма ко аз нямам никакъво творческо вдъхновение...

# 727
  • Мнения: 3 839
Привет! bouquet
Уж да си свършим някаква работа през уикенда и той взел, че минал и заминал. hahaha Днес короноват единия султан (тук е султанатство, има 9 султана и на всеки 5 години се въртят да управляват, макар че си имат министър-председател) и пак е почивен ден. ММ е на работа, естествено, неговите задачи не знаят кога се почива.  Wink В моловете е някакъв ужас от хора. ooooh!
Този четвъртък ще отидем за няколко дни до източното им крайбрежие на един остров, но си е наша територия и ще имам интернет на телефона.   Peace

За заглавие съм изцяло зад предложението на Плами.  Hug Peace
И сега отивам да готвя едни пълнени чушки. Мда... няма почивка и за мен.  hahaha

# 728
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
привет и от мен
при нас времето е разкош и изобщо не се задържаме вкъщи
дано и в Бг се оправи , че никак не ми се стои до климатика ххаха
Ма ко и аз нещо нямам муза за заглавия ..слагай там квото ти хареса , пък ние си се знаем хахх
отивам да купувам някви игри за брат ми за PS4  , че това му е поръчката
та пак ще се направим голяма разходка
Лейди - ако имаш път към Лидъл (знам , че ти е далеко ама все пак )- да знаеш , че има гръцка седмица и има супер вкусотийи и глезотийки
аз съм поръчала на мама толкова много неща да ми приготви за ядене , че жената сигурно 2 дена няма да се мръдне от печката ххахах
поне ще хванем черешите и ще се наядем до пръсване  Laughing Laughing

# 729
  • Мнения: 39 306
Забравих да се разпиша сутринта!  ooooh!

# 730
  • Варна
  • Мнения: 10 551
И на мен ми харесва предложението на Плами  Simple Smile

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Аз изпратих сина и нервно се мотая.Нищо не ми се подхваща,все на рев ме избива.
В петък заминаваме и може да нямам нет,но поне дотогава ще гледам да пиша.
Много ми е гадно! Sad

# 732
  • Мнения: 11 622
При нас заваля сняг  hahaha заваля, заваля, колко да е заваляло  Joy не е натрупало - веднага се стопи, но стана студено....
Мими в Лидл ходя само за колбаси. В нашия морисонс имаме гръцки щанд, та всичко което ми е нужно го има - дори и салата "снежанка"  Joy
Днес го писах снеговалежно и китайците сготвиха вечерята - от мен само кремкарамел - горещ свърши...
Смърфи при вас короноват, пък при нас ще има предсрочни избори  Joy

# 733
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте момичета.Извинете ме, че не съм писала от 100 години.Добре сме.Работим, а Сашо е на градинка.Скоро излизаме ваканция.Така ни е завъртяло ежедневието.Все си викам , а днес ще пиша и нещо става.Отделно на това сме в сезона на торнадо и аз съм станала половин синоптик.Като кажат , че се задава буря-тука се знае седмица по-рано направо ме втриса.Последният път преди месец беше кошмар.Събудихме се в 2 след полунощ от пищенето на сирените и телефоните.Всички телефони почват да издават един монотонен звук със събщение, че има торнадо и да се скриеш веднага.Същото е и по тв.Цяла нощ не мигнах.Направо съм в стрес ви казвам.Оня ден пак ни поставиха под торнадо уотч.Аз следях радара накъде върви и гледах на живо как я преследваха тая буря.За малко да има тъчдаун.Облаците почват да се въртят правят фуния и се образува торнадото.Абе луда работа.В сряда пак се очаква същата история.Да мини става юни малко да си отдъхна.Като си купим къща някой ден първото нещо дето ще изкопам е скривалище.
Надявам се, че всички сте ок.
Моля ви да ми дадете рецепта за хляб.Мисля Смърфи правеше един в тенджера ?
Целувки на всички.

Това е снимка от преследването.Това е момента в който има ротация и се опитва да докосне земята и слава богу не успя.Последния път бяха 3 и са били на земята за 11 мили .Оставиха доста поражения дори и в нашия град , но от другата страна.

# 734
  • Мнения: 3 839
Добро утро!  Hug Сънувах едни безумни сънища и едвам се събудих. Имам излизане днес и главата ми тежи от сънищата. Дано кафето помогне. Praynig

Креми, това вашето си е голям ужас с тези бури. Дано да няма близо до вас и бързо да им свършва сезонът. Сега за хляба. Преди правех по тази рецепта:
http://loisslokoski.blogspot.my/2013/03/no-knead-bread.html
Сега го правя така: https://www.youtube.com/watch?v=v24OBsYsR-A&index=38&list=WL Ама имам такъв миксер, та не знам дали ще стане без него.  newsm78

Отивам да се оправям, че трябва да излизам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт