Ин витро в Истанбул - тема 21

  • 121 148
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 544
Една молба към момичетата,които са в Истанбул или ще пътуват за там- нуждая се от клексан,имам само 5 инжекции,които бия през ден(пишете ми на лични)  Simple Smile
Ще бъда много благодарна!  Hug

# 466
  • Мнения: 2 654
Има ли дефицит на клексан в България? Ако да, да се запаси и ние.

Като имам време ще пиша за изследванията които ми искаха преди ЗЕТ. Витамините си спомням, че баха Д, фолиева и В12. Ще напиша и другите по-късно

# 467
  • Мнения: 2 999
Алмира, да има дефицит -запаси се.

# 468
  • Мнения: 452
Клексан се намира и без поръчка в аптеки Марешки.
Фолата не може да създаде токсична среда на Е. Пиейки обикновена фолиева при ензимна недостатъчност,просто се образува нерезурбируем комплекс,който много трудно се излъчва от организма. При такава ензимна недостатъчност ,какъвто и процент да бъде ,достатъчно е да бъде мета ×1 табл.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 21:31 от m.e.m.27

# 469
  • Мнения: X
Момичета, дали има някоя която би ми помогнала с едно писмо на английски, трябва ми цветната снимка от ехомар и искам да им пиша имейл, но не съм добра с английския, а с гугъл преводача не става никак добре, моля да ми пишете на лично, ако можете да ми помогнете. Благодаря!

# 470
  • Мнения: 80
Здравейте момичета,
В събота ми направиха трансфер
Елиз ми каза да взема Прогестан ампули в случай на кървене,че в Бг го няма
Някоя от вас били ми дала информация за тези ампули
Благодаря пишете на лични


# 471
  • Мнения: 345
Момичета, дали има някоя която би ми помогнала с едно писмо на английски, трябва ми цветната снимка от ехомар и искам да им пиша имейл, но не съм добра с английския, а с гугъл преводача не става никак добре, моля да ми пишете на лично, ако можете да ми помогнете. Благодаря!
Ако може и на мене и да ми го препратите това писмо.

# 472
  • Мнения: 345
Здравейте момичета,
В събота ми направиха трансфер
Елиз ми каза да взема Прогестан ампули в случай на кървене,че в Бг го няма
Някоя от вас били ми дала информация за тези ампули
Благодаря пишете на лични



Тези ампули май се купуват от Истанбул.

# 473
  • Мнения: 6
Момичета, дали има някоя която би ми помогнала с едно писмо на английски, трябва ми цветната снимка от ехомар и искам да им пиша имейл, но не съм добра с английския, а с гугъл преводача не става никак добре, моля да ми пишете на лично, ако можете да ми помогнете. Благодаря!
Ако може и на мене и да ми го препратите това писмо.
Помолете Севда да ви ги изпрати,ако вече сте и ги дали
На мен ми ги сканира и ги прати на ел.поща. Самата снимка не е с добро качество така, но на мен ми беше нужно заключението, което си преведах.

# 474
  • Мнения: 2 654
Прогестана го имо само в Турция. Продава се в кутийка × 5 ампули. Бият се всеки ден по 2 ампули  наведнъж. Опаковката струва 19 лири.
Купи си и няколко Пролутон депот за всеки случай. Това също е Прогестерон, но се бие веднъж в седмицата при кървене или риск от аборт. Струва 10 лири ампулата.

# 475
  • Мнения: 345
Може ли някои момиче,което е приемало Ясмин 21 дни преди ЗЕТ да ми пише на лични

# 476
  • Мнения: 2 654
Аз съм приемала Ясмин,  не точно преди ЗЕТ. Но предполагам ще ми го изпишат и на мен преди процедура.

# 477
  • Мнения: 304
На мен за прогестерон ампули Севда ми даде рецепта и ги купих от Истанбул, защото тук ги нямало, но рецептата не е в мен. Нека ти ги прати на съобщение.

# 478
  • Мнения: 1 997
Момичета мина и моята пункция Simple Smile Засега се чувствам много добре. Понеже имам поликистоза имам силно повишен риск за хиперстимулация. Изписаха ми достинекс по половин таблетка за 8 дни, клексан и цитротид. Малко съм притеснена относно достинекса, защото нагоре някой беше споменал, че му е подействало зле, че се пие по схема и т.н. Има ли други момичета които са пили достинекс.

# 479
  • Мнения: 80
Благодаря Ви много момичета много ми помогнахте

Общи условия

Активация на акаунт