По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 56 616
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849

Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители, включително двойки и жени, използващи донорски материал, които:

   - опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
   - в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
   - са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
   - опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
   - в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки, желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линк към Тема 13

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Пу-пу първа bouquet
Много хубави новини да има тук и пролетно настроение bouquet
Таринка, липсваш Hug

# 2
  • Мнения: 2 999
Тара, благодаря ти за прекрасната тема, определено липсваш  нея. Mr. Green Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 6 583
Благодаря за темата и пожеланията, мила Таричка Hug Скоро и ти ще сбъднеш мечтата си, както и всички останали борещи се! Няма как да го желаеш толкова силно и да не се случи Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 433
Успех на всички ни в новата пролетна тема Hug

# 5
  • Мнения: 534
Благодаря за темичката, Тара. Идва пролетта, а с нея се зараждат новите животи. Дай Боже всички скоро да се наредим в нея с коремите  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 9 143
Тара, благодарско и от мен за темичката. Надявам се, че си добре и сбъдваш мечтата си  Hug.
Момичета да питам, мога ли да ходя на зумба, докато съм в цикъл - и по-специално 2-3 ден примерно като е по-интензивен  newsm78. Покрай тези ендометриози и всякакви изродщини напоследък, вече имам едно наум, но пък не ми се иска да изпускам. Това ми дава сили да се събирам между неуспешните опити.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Дано е късметлийска за всички чакащи  Praynig

# 8
  • Мнения: 380
Таричка каде се губиш
Момичета може ли от диета мц да е помалку течение

# 9
  • Мнения: X
Може да е по-оскъден цикъла след диета, Любица.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 669
Благодаря за темата  bouquet
Да се изпълни само с хубави новини!  Praynig

# 11
  • Мнения: 19 734
Сбъднати мечти на всички  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 10 642
Таричка  bouquet  Hug
Дано е мн. късметлийска

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
 bouquet
Късмет на всички тук! Peace

# 14
  • Мнения: 1 142
Благодаря за новата тема, Таричка!  : bouquet
Успех на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт