Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 350

  • 63 196
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 081


Здравейте Енгинки. Днес май е ред да имаме нов трейлър към епизод 9. Дано и успешен ден на всички.
Днес, на 12 март 2014 г., започна сериалът "Мръсни пари и любов. Три години... Какви емоции имахме, очаквания и за ролята на Йомер, Енгин получи 2 големи международни награди в Сеул и Ню Йорк.
..................
На 1 стр. на темата, са активти линковете към еп. 8 на "До живот" - приятно гледане.









Феновете на Енгин в Латинска Америка, днес ще правят акция в подкрепа на "До живот".

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 07:04 от mariana51

# 721
  • Мнения: 9 293
  Добро утро !

 Барисея  Hug Мариана HugМарта Hug Огромно благодаря за превода  newsm51

 Сега изгледах някои сцени отново и на български  и съм 90 % сигурна ,че Даахан знае коя е Селви . Мисля, че накрая на съня до рибарската къща , когато двамата тръгнаха и изведнъж спряха с променени физиономии ,видяха детето Вилдан  Thinking Това ще го видим следващата серия като ретроспекция мисля  Peace А това ,което ми дава увереност са думите на Даахан във финалната сцена ,когато тя каза "А дали съм Селви"-перефразирам ,че не мога да правя стоп-кадри Embarassed "Ти изпусна влака, аз вече знам всичко".Но просто в момента ,след думите и,че я е изпепелил ,любовта надделя над истината ...Обичат се двамата,  но пък каза на Йълмаз в началото ,че не би им простил - на него и сестра му,нищо че е била дете  Whistling
  
 Честит рожден ден на КПА - силно желая ОК да има още по-голям успех , смятам, че този път всички заслужават това -актьори,сценаристи,режисьори,оператори ,гримьори , музиката тотално ме очарова ,изобщо наистина прекрасна работа до момента  newsm17 newsm10 . Да не говорим за Даахан, който лично за мен е на път да ми стане фаворит от героите на Енгин  Heart Eyes

  


  Хубава неделя на всички  Hug

 
 
  

# 722
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Днес, в дъждовния ден, ще си изгледам серията на български език. Heart Eyes

Момичета,  Hug

Приятна неделя.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 081


Детето ще спаси Даахан, както писа и Елинор. Ще го спаси единствено от това, да не стане убиец. Другите намерения на даахан, да разбере истината - там ще се справи. Ще разбере истината за предателствата и причините за тях, ще разбере и кой е убиецът. Всичко ще разбере. Любов има и ще има, но не вярвам Даахан да прости. Пътят обаче ще е труден, за всички.

# 724
  • Мнения: 20 905


Огънннн, очи.... Heart Eyes



Ох, Шахика май иска нещо да си спечели... Wink



Може ли такава красота...Ето, че може... Heart Eyes

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 081


ЕНГИНПОЛИС
12 март 2017 - седмично списание

Да на любовта,
Не на насилието и цензурата

......................
Визират изрязаните 4 минути от финала на епизод 8.

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 11:00 от mariana51

# 726
  • Мнения: 20 905


Освен, че се познават с майка си, ясно е от къде Дахан, е наследил острия си като бръснач ум/от майка си и от безкрайното четене/. Heart Eyes
Цитат
Визират изрязаните 4 минути от финала на епизод 8.

 newsm10 smile3501

# 727
  • Мнения: 3 243


ЕНГИНПОЛИС
12 март 2017 - седмично списание

Да на любовта,
Не на насилието и цензурата

......................
Визират изрязаните 4 минути от финала на епизод 8.


Здравейте момичета! Hug Hug Hug

И аз съм за любовта и против насилието и цензурата!




Не съм изгледала още епизода с бг субтитри но следобед ще го изгледам.
Лек ден момичета!

# 728
  • Мнения: 23 238


Здравейте момичета  Two Hearts

Комисар Йомер ви прави изненада със своята любима комбинация чай-геврек-сирене...


Цитат
Днес, на 12 март 2014 г., започна сериалът "Мръсни пари и любов. Три години... Какви емоции имахме, очаквания и за ролята на Йомер, Енгин получи 2 големи международни награди в Сеул и Ню Йорк.

Каквото и да четем, точно "КРА" и Йомер Демир донесоха на Енгин международно признание. След всичко което пък четем в комшийската преса и гледаме в ТВ предаванията им - те имат други вълнения, други любими лица - въобще интересът им е насочен другаде.

Е, какво ще кажете за серията - динамика, изненади и прекрасна игра на всички.

Да си пожелаем някоя хубава изненада и днес - например нова снимка или новина.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 34 081


Момичета, днес 12 март, от 20,00 ч турско време - наше 19,00 ч., ще има акция в подкрепа на "До живот".
Ще пусна хаштага. Таси снимка е моя - пуснах я в туитър, да знаят, че и от България ще участваме.

# 730
  • Мнения: 23 238


Толкова много емоции изживяхме с Йомер Демир...

# 731
  • Мнения: 20 905


Момичета, днес 12 март, от 20,00 ч турско време - наше 19,00 ч., ще има акция в подкрепа на "До живот".
Ще пусна хаштага. Таси снимка е моя - пуснах я в туитър, да знаят, че и от България ще участваме.

newsm10
Цитат
След всичко което пък четем в комшийската преса и гледаме в ТВ предаванията им - те имат други вълнения, други любими лица - въобще интересът им е насочен другаде.

Нищо различно от нашия форум. Thinking

# 732
  • Мнения: 23 238


Този Ендер, този Ендер... Мисли се за най-умния, най-прозорливия, има предварително начертани планове за всички...
Ама понякога и най-умният си е малко прост. Добре "реши" да събере девет момчета с името Йозгюр на едно място, ама за да има тръпка там е и търсеният Йозгюр.
Пък и откъде да знае, че Даахан вече познава "детето" на Фахри, контактувал е с него...



Още в първия кадър се вижда нашият Йозгюр, но точно когато се акцентира на "Йозгюр" от Берил и Ендер, той беше зад другите деца... 



За сметка на това после беше в такава позиция, че единствено само Даахан го видя. Ендер и "свита" вече си бяха обърнали гърбовете и си тръгваха...




# 733
  • Мнения: 20 905
Изгледах серията с българските буквички... Heart Eyes

Въпросите ми останаха почти същите и чувствата...

Няма да ги повтарям, защото никой не иска да ми отговори, а може и да не са ясни. Thinking

Страхотна сцена в затвора.Преживяното от Дахан, отчаяната, виновна, засрамена и молеща за помощ Берил.Срам, срам за нея и болката причинета на Дахан, евентуално на детето им за в бъдеще..
Лишена била от майчинско чувство, защото била без майка. ooooh!
Не съм сигурна, че ще помага на Дахан, по-скоро ще отмъщава на Ендер, под ръководството на Шахика.

Сцените с огледалата изиграни прекрасно от ЕА и вече обяснена символиката от вас. bouquet

Незавършеният сън. Heart EyesОчаквам продължение. Thinking

А за последната сцена, в бараката, съм със смесени чувства.Навитата като пружина Селви/Фахрие отначало, при влизането, самообладанието на Енгин/Дахан да я отпусне......Накрая/изрязаните минути и то в тъмнина/, прекрасният Енгин/Дахан.

Много благороден и умен Дахан.Не позволи на Мехмет да крещи на Селви.Въпреки това, получи упрек от нея, че любимият и е под въздействието на Мехмет.  ooooh!
Изобщо, поводът за отиването в бараката на Селви и поведението и, за мен, бяхя нелогични. Thinking

Не упреквам Селви, че е била такава.От малка, тя знае, че трябва да крие.Само тогава няма неприятности.С брат си, в сиропиталището, осиновителката не трябва да знае миналото и.
Инстинктът на Селви е такъв и сега.Да крие от Дахан цялата истина, за да не си създават проблеми, и тя, и той, и брат и разбира се. Thinking

Най-важният въпрос за мен е, как Дахан ще си върне детето. Thinking

Много, много интересен сериал. Heart Eyes





А тук, всичко беше красиво Heart Eyes, може би защото беше сън. Thinking

# 734
  • Мнения: 23 238


Преди три години... Боже, какво вълнение беше тогава...

Ама и сега...


Общи условия

Активация на акаунт