Перилни препарати и омекотители – 45

  • 56 308
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това Коколино с жасмин е уникално, много приятен аромат. Сега си взех и жълтото от тая серия, дано ми хареса.
Скрит текст:
Лавандулата ще я пропусна, не я понасям.

# 571
  • Мнения: 2 742
Кафе с мед, това Коколино официален внос ли е?

# 572
  • Мнения: 5 207
Паралелен от Италия. Аз си взех с нарцис преди няколко месеца.

# 573
  • Мнения: 2 742
Благодаря, ще потърся и аз.  bouquet
 Hug

# 574
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Паралелен от Италия. Аз си взех с нарцис преди няколко месеца.
Вчера си взех от Фантастико нарциса, имаше ги и трите. Много им се израдвах, защото го бях ползвала в Италия и страшно ми хареса. Няма я тая остро натрапчива химическа нишка като в повечето омекотители.

# 575
  • Мнения: 5 207
От трите аромата само нарцисът ми хареса. От лавандулата вече имам позиви, жасминът е сладникав и не ми харесва като цяло, а нарцисът мирише на... нарцис. Laughing Свежо и пролетно.

# 576
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А, лавандулата няма да си я причиня никога. А жасминът след изсъхване на мен не ми е сладък, напротив, много чистичко ми мирише.
А някой ползвал ли е парфюма за пране на ДМ? В едни малки шишенца синички е.
Скрит текст:
Дали ароматът е хубав, доволни ли сте, и след изпиране и изобщо ли не омекотява... Взех си го да го ползвам за вълнени и спортни дрехи, където не слагам омекотител.

# 577
  • Мнения: 5 207
Абе и да ги чепкаме, няма да ги разчепкаме ароматите. Всеки си има предпочитания. Важното е да се знае, че има нов продукт, пък всеки ще си реши какво му допада. Peace

Парфюмът Денкмит е само парфюм, не омекотява.
Едно-единствено мнение си спомням преди няколко теми от една потребителка, че не бил хубав, т.е. не е траен.

# 578
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Току-що по тв пуснаха реклама на това ново коколино.А в "преди обед"показа почистване на мастило с пр.мляко или пяна за бръснене,натърква се петното ,постоява  малко,обира се излишното с гъбичка и се пере в пералня.Показаха го върху тапицерия на диван.

# 579
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Току-що по тв пуснаха реклама на това ново коколино...
А във Фейсбук страницата на Коколино има снимка на тези омекотители от поне десетина дена Peace Когато я публикуваха, бях започнала да пиша коментар с въпрос кога ще ги пуснат в продажба, но нещо стана и не си изпратих коментара, а после дори забравих за омекотителите  Laughing Ако са като турските, белия ще ми хареса. Ще ги потърся.

# 580
  • Мнения: 5 207
Значи 'Кафе с мед' е взела официален внос от Фантастико. Аз тук все на италианския попадам. Добре е, че го има официален внос, така повече хора ще могат да опитат.

# 581
  • София
  • Мнения: 4 588
От утре до 5 април в ДМ Персил (прах, течен и капсули) е на 6.99.

Аз отдавна го заглеждам това италианско Коколино с жасмин в един квартален супер. Ще погледна и във Фантастико за нашенския вариант, щом го има вече.

# 582
  • Мнения: 68 658
От утре до 5 април в ДМ Персил (прах, течен и капсули) е на 6.99.

Пак ли бре...промоция ooooh!

 Mr. Green

# 583
# 584
  • София
  • Мнения: 529
Привет, супер полезна тема, благодарности за съветите и препоръките ви!
Имам едно питане, не намерих нищо подобно назад по темите...
Последния месец ходя на едни масажи и дрехите, които са в контакт с кожата (съответно с маслата) поемат миризмата и не мога да я премахна....
Веднага след пране се усеща миризмата само на прах или омекотител, но след няколко дни престой в гардероба пак усещам миризмата на маслото... вече като гранясало обаче....  #2gunfire
Усетих се навреме и не ходя с нови дрехи, но тези които вече са умирисани ме влудяват....
Това ми се е случвало и преди, тогава изхвърлих няколко панталона и едни чаршафи....
Дали имате някакво решение?
За справка - праховете са ми на ДенкМит и Персил, Омекотители - Семана и Ленор; пера на програмите за памук (60) или микс (40), сушенето е в сушилня.

Общи условия

Активация на акаунт