Коя кошарка да си взема?

  • 3 632
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Естествено, че втората!

Аз много се колебах на тази тема, но определено HAUCK е 100 пъти по-добра. Конструкцията е доста по-стабилна, а и начинът на сгъване е по-лесен.

# 16
  • Мнения: 35 967
имам HAUCK, която гледа второ бебе - много съм доволна, но Чиполиното има повече екстри
много зависи за какво ще я ползваш  Peace

# 17
  • Мнения: 5 296
Добави малко парички за тази http://www.pakostnik.com/pics/9866668672.jpg! Много е добра. Мисля, че имаше тема къде може да се намери.

# 18
  • Мнения: 110
Сестра ми си купи бертони и ми я дава от време на време за пътувания.Обаче сега ще ни трябва едновременно и мисля и аз да си купя.Тази на бертони е хубава като дизаин и досега не се е повредила въпреки усиленото използване ,но много тежи (за пътувания ) И другите марк ли тежат толкова?

# 19
  • Мнения: 3 457
Доколкото знам на Чиполино тежи 15кг. за другите незнам Heart Eyes

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви за съветите, взехми си на Чиполино но друг десен. Peace

# 21
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви за съветите, взехми си на Чиполино но друг десен. Peace
Честито  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 242
ЧЕСТИТО     bouquet
със сигурност ще си доволна  Wink

и ние сме с Чиполино - СТРАХОТНА кошара. Ходихме и на 4-5 почивки с нея - просто съм много доволна   Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 111
Чиполиното са добри, ичмат ципче отстрани което в последствие е много удобно когато бебето порасне. А моята е на кенгуру и съм сащо доволна

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Първата ми допада повече, но това е само снимка - на живо може да изглежда различно. Важното е да ви е удобна.

Общи условия

Активация на акаунт