FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 306
  • 434
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 1 129
Златна! Благодаря.

# 257
  • Лом
  • Мнения: 235
За нищо! Приятно разглеждане и пазаруване.

# 258
  • Мнения: 1 819
Момичета, започна Кампания 4, с много изгодни предложения особено с картите за намаление. Моето най-голямо намаление от карта е 60%, другите са по-малък процент.
На всички желая успешна кампания и много клиенти и поръчки!

# 259
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте!
Айде нашата директорка тук дано се включи да ни осветли...
Като гледам не се е включвала, не и харесва критиката.

Не мисля, че съм заслужила да се говори така. Всички имаме задачи, работа, семейство, за което да се грижим.
Първо: Кой обича критиката?
Второ: Фаберлик не е лично мой, няма за какво да се обиждам и да го приемам лично, не мислите ли?
Аз като всички консултанти страдам от липси, доставки и т.н Не си мислете, че съм се заринала от информация и си говоря с мениджърите всеки ден. А и пак ще повторя или потретя - ръководството е напълно наясно с тези проблеми. Пришки са ни излезли по пръстите да се обясняваме. Simple Smile

Реших да се включа тук активно с цел да си помагаме, да давам яснота за продукти, ползване... да не говоря на колко лични съобщения отговарям и помагам. Нека се уважаваме, моля!


Относно зарежданията, има списъци и има дати, с които ни уведомяват в групите или на мейл. Групите наистина са за нашата структура, там не се допускат от други структури. 
Както казах по-горе, ще има събитие в Пловдив напролет( не знам точната дата още). Говори се за 21.03, но аз тогава съм рожденичка и няма да мога да присъствам ако е на тази дата. Ще сложа информация щом излезе.


Нещо ново:

В сряда ще правя обучение по каталога( акции, продукти и как лесно да направим поръчка). Искате ли да сложа линк, за да гледате?

От този каталог започва акция за всички, които правят по 100т на кампания. Когато излезе официалната преведена информация ще я сложа и тук, за да се запознаете с нея.

# 260
  • Мнения: 1 819
Дами, някой с мнение за ампулите против косопад и загряващата маска от същата серия?
От Кампания 4 до Кампания 11 който прави по 100т. личен оборот ще получи мултикукър като подарък. Има го на сайта, изглежда добре наградата и като изпълнение не е сложно или невъзможно, така че желая успех на всички!

# 261
  • Варна
  • Мнения: 54
Дами, утре ще правя видео презентация на каталог 4/2020.

Ще се радвам да гледате, можем да сме си полезни Simple Smile

Линк за участие: https://pruffme.com/landing/u618565/tmp1582622413?fbclid=IwAR2Wt … s_zZAhUjRAEUz1zsw

Начало: 26.02.2020г. от 19.30ч.

# 262
  • Мнения: 1 819
Червената Рената се появи, ако на някой му трябва. Зелената и тя се появи днес, но за малко и пак е в недостиг.
Някой успя ли да поръча някоя от вазите, как са като качество?

# 263
  • Мнения: 11
Някой саморегистрирал се, чийто наставник изобщо не от България?От този случаен принцип на добавяне към нечия мрежа се оказах с наставничка от Украйна...
Здравейте и аз съм от седмица регистрирана,но като разглеждах сайта ,видях опция в личният кабинет да смениш своят наставник. Мисля,че  има как да се промени.Успех😊

# 264
  • Варна
  • Мнения: 54
Някой саморегистрирал се, чийто наставник изобщо не от България?От този случаен принцип на добавяне към нечия мрежа се оказах с наставничка от Украйна...
Здравейте и аз съм от седмица регистрирана,но като разглеждах сайта ,видях опция в личният кабинет да смениш своят наставник. Мисля,че  има как да се промени.Успех😊

Привет!

Няма опция за смяна на наставник, освен при нова регистрация, при която трябва да се използват други данни, защото се дублират в системата и не позволява завършване на регистрацията. Simple Smile

# 265
  • Мнения: 11
Някой саморегистрирал се, чийто наставник изобщо не от България?От този случаен принцип на добавяне към нечия мрежа се оказах с наставничка от Украйна...
Здравейте и аз съм от седмица регистрирана,но като разглеждах сайта ,видях опция в личният кабинет да смениш своят наставник. Мисля,че  има как да се промени.Успех😊

Привет!

Няма опция за смяна на наставник, освен при нова регистрация, при която трябва да се използват други данни, защото се дублират в системата и не позволява завършване на регистрацията. Simple Smile

# 266
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета! Има ли друг начин, освен с дебитна карта, за попълване на личната сметка в профила?Дебитната ми карта ще е готова след 10-ина дена, а трябва да пусна поръчка тези дни? Как се процедира в такъв случай?

# 267
  • Мнения: 1 819
Пусни си поръчката, а ще я платиш когато е готова картата. Хубаво е да е до края на кампанията, за да влязат точките в тази кампания. Значи ако платиш най-късно до 15.03 всичко е ок.

# 268
  • Мнения: 11
Благодаря, mamamishi ! 🌼 🌼 🌼

# 269
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте,
С поръчката на каталог 5 трябваше да получа подарък но тогава точно обявиха извънредно положение и не пуснах. Ако с новата кампания направя поръчка дали ще получа подаръка или не важи?
Също така възможна ли е доставка до адрес за района на гр. София и съответно каква е цената?

Общи условия

Активация на акаунт