МАЙ ПРАЗНУВА, АПРИЛ ГОСТУВА !!!

  • 20 201
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Eхо мами, къде сте? Ние с Вики сме добре, той всеки ден ме изненадва с хитростта и изобретелността си Mr. Green Ходи вече на ясла, от понеделник. Бяха му спрели сополките, но пак гледам от време на време има. Но много рядко се появяват, вечер няма, сутрин също и в мига в който излезем оке на завоя вадя кърпите да бърша.
Вече спи на легло без решетка и досега не е падал. Плюсовете са, че когато реши през нощта идва сам при нас...Кефи се, че има легло като на голям Вити Mr. Green
Със свалянето на памперса ще имаме успех, но трябва да си е в къщи по продължително. Така, че ще чакам до август. Иначе съботно-неделно е само по гащи и вече си казва, даже не иска да му слагам памперс. Един следобед си спа по гащи и не се изпусна, като стана веднага искаше галямата тулет прави Вити пиш Heart Eyes
За морето си мечтая вече, направих си резервация за Равда, едно хотелче между Несебър и Равда, ново и с двор с детски кът. Близо е до плажа на Олимпийски надежди, където обичам да ходя. Чакам само следващата си консултация за да ми потвърдят, че мога да ходя и да не се притеснявам...
Хайде пишете и не ни жалете Mr. Green

# 256
  • Мнения: 712
Веси, аз май все след тебе пиша!  newsm53

Ние с Боян също сме добре. В момента се целуваме и се прегръщаме за "Лека нощ" и си умирам от смях с него. Измисля всичко възможно, само и само да не си легне. То са книжки, радио, скачане по леглото, тръшкане. Сега ме язди на конче и не ми дава да пиша. Казва ми "Скъпа, мила, бичам те", пее с радиото и т.н. Откъде извира тая енергия?  newsm12
Слава Богу от 2 дни отново е на ясла и се поизморява, та поне си ляга по-рано. Май го изтървах това дете.  newsm78
Баба ми си замина вчера за Силистра и сега 2 месеца ще бъде интересна ситуацията.  newsm45  От яслата искат да предплатим за юли и август.  smile3506  А през август ще бъде дежурно ОДЗ 70 в Младост 3. Чудя се да плашам ли за август, след като Боян ще е на село с майка ми?  newsm12

Чудя се дали да го почвам с махането на памперса? Ще ми се да изчакам отпуската, за да съм по цял ден с него. По всяка вероятност, ще се съсредоточим върху проблема, когато отиде на село.
Това е засега. Пак ще пиша.
Тази и миналата седмица бях много натоварена. Разкъсвам се между работата в офиса и летището.  smile3511 Вечер не знам къде се намирам.  smile3507 smile3507 Затова утре ще си правя нова прическа. Ще съм малко като лъвицата Елза. Шефа ми ще получи удар.

# 257
  • Мнения: 435
Здравейте, приятели! Искаме да ви почерпим виртуално, по повод, че вече 5 години сме щастливото семейство Боневи (младши) beer beer3 beer2 cheers beer2 beer3 beer , а някой, ако предпочита Wine Glass

# 258
  • Мнения: 7 106
 M&D, честита годишнина   bouquet !
Още много пъти по пет да се обичате, разбирате и да живеете в мир и любов  Heart Eyes!

Днес се изваля светът направо. То не бяха порои, то не бяха градушки, само сняг дето не заваля, ама още не е късно.... От сутринта се бях завайкала какво ще правим цял ден затворени с Евката и си представях как ще ми надуе главата от претенции и мрънкане, обаче да не повярва човек нашата си намираше забавления и без моята компания. Вчера и купих един комплект (който тя сама си избра!!!!) от багер, полицейска кола, камион и още някаква кола, ама забравих каква беше (мънички разбира се  Laughing) и тя цял ден днес бръмча с тях и им търси гаражи  Laughing. А има вече 15 кукли, които само ми събират прахоляк по диваните, но явно и се играе с момчешки играчки. Утре отивам за шмайзер  Laughing.

Лек път на пътуващите утре за Конгреса, времето е ясно вече че няма да става за пикниг, но ви пожелавам весело и приятно изкарване и да не забравите фотоапаратите  photo smile3509

# 259
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Зори, мерсим за пожеланията, дано се случи кротко, сухо време.

Мая също играе с колички. Намерих от баща й доста метални, здрави, красиви автомобилчета и сега гимъкне навсякъде. Спи с тях, яде с тях, побутва ги и им се радва, понякога изпада в транс и ги гушка, но общо взето ги шофира успешно. Голям кеф тези колички!  Joy

# 260
  • Мнения: 507
Небесна, щъ мъ умориш. Паднах от смях като видях последния ти аватар. Поздравявам те за духовитостта  bouquet
Относно памреса и аз ще се хваля. 3 дни вече сме само на гърне, без изцепки. Доволна съм.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 210
Ооох 4ета ви редовно, но ми се е запалила главата от работа, а и около нас няма кой знае какво интересно. Да 4укам на дърво Ив4о е много добри4ък, пет пъти 4укам на дърво 4е е и здрав, явно физиотерапията на УНГ доктора, където ходим ежедневно ве4е цял месец дава резултати. Май е единственото дете в яслата без сополи (ПУ-ПУ!!!). На тия в яслата съм им бясна- при норматив група 19 деца, сега са 33!!!!!!! С две лелки, от които едната е болна от 10 дни и след 14ч. са само с една жена. И тя си е за ожалване, незнам как се оправят. Но пък той е доста самостоятелен, сам се храни и то доста 4исто, казва си като се наака (имахме кратък успех без памперс, ама в яслата не мога да го оставя да ходи напикан), та белким го измият. Ина4е вкъщи е образцов.
Много хубаво си играе с разни животни и други игра4ки- къщички, камион4ета. Много му работи фантазията, непрекъснато сме "в роля", например- играе си с едни динозаври, но им вика лъв4етатат Нала и Симба и им разиграва сценки. Сам си води диалозите, ние обикновено се спотайваме с баща му отстрани и падаме от смях. Днес обясняваше на "чичо Шрек" (една голяма кукла 1 към едно Шрек- с блузата му, с коженото еле4е и пр (БЛАГОДАРЯ ЗОРИ!  bouquet),  която му е любима) - "Добуто 4и4о Шйек, икаш куска?? Ив4о паи куска, кус-кус или а4амак??? ААА икаш деди4ки (звезди4ките от кус-куса), добеее! Ив4о тива кунята паи куска" После отива с една празна купа и една лъжица, храни го и така. Може да си играе сам и по един 4ас, нямам никакви проблеми. Само ве4ер не иска да излиза от ваната и седин по 40 минути- и там се разиграват едни пиратски сценки с едни кораби...(пак благодаря Зори  Simple Smile  bouquet). И така. Голямо 4ове4е си е ве4е.
Аз ве4е искам да се мобилизираме и да му ремонтираме новата стая, утре ще избираме тапети и по4ваме пак ремонтните дейности #Crazy
Надявам се като се пооправи времето да спретнем една камерна срещи4ка (ех тоя мой ентусиазъм Embarassed), или ако някой ще идва насрещата на 17??? (макар 4е аз още не съм решила със сигурност)??

И аз 4акам с нетърпение снимките от срещата в Бузлуджа, от "нашите" там ще са SZA, Charr и Небесната сладурка. И забравих ХАП4ИЦАТА СЛАДКА, която е и в организационния комитет Heart Eyes Heart Eyes

Хайде, от4етох се , пописах, сега-
ПРИЯТЕН ДЕН и още по-приятен уикенд!! Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 13:37 от Emi

# 262
  • Мнения: 6 243
Ауууууууу, Еми не ме брои от "нашите" Mr. Green
И аз ще съм на Бузлуджа. Mr. Green

И на 17ти също, мила моя Grinning

# 263
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета,
тъкмо щях да се похваля, че една седмица сме без памперс и от два дни Кети пускав гащичките и после казва, че има пиш. И после си пишка както му е реда, ама кел файда, като трябва да сменям бельото. А с акото е ужас. Отказва да говърши където трябва. Признава си само гащите. А за памперс неиска и да чуе. Загазих го.
Еми, виж до Малечко на Константин Величков има два магазина за тапети. Единия е  Домко,а другия не си спомням,но там има 3 каталога с детски тапети. Не съм ги разглеждала, но мисля, че ще са хубави.  При нас на Мадрид има едно много готино магазинче за тапети (хубави). На Кети тапетите са от там. Виж ги в нейното албумче 

А и искам дапорицая Кати. КЪДЕ СЕ ЗАГУБИ БЕ ЧОВЕК!!!

# 264
  • София
  • Мнения: 572
Аз най накрая ви изчетох  Grinning .Като се замисля имам много неща за писане.Първо ходихме вТроян за няколко дни и там си изкарахме много добре.После заминахме за Елхово,водих Кари и до Бургас за 2 дни,абе с две думи пътешествахме.В Елхово си имахме едно любимо заведение с лятнаградина с много люлки ,пързалки,пясъчници.....Там им бяхме абонати.Всеки преди обяд бяхме там и Кари сама ходеше при сервитьорката и си поръчваше"Сок пакал с фамка"(сок портокал със сламка).Имаме много снимки,но може би утре ще кача.
Знаете за нашата одисея с яслата и  бях решила след като се приберем в София да я пускам вече.В понеделник по живо по здраво я изпратих на ясла ,но от вторник сме болни.Мислех,че ще ни се размине с лечение с подръчни средства Grinning ,но от 2 дни сме на антибиотик.Днес я водих при педито и тя каза че Кари вече е добре и може да я пускам на ясла от понеделник.
Днес ходихме на откриването на Mall Sofia с Кари и свекито.Имаше клоуни,които забавляваха децата и Кари много се кефеше.Танцуваха и лимбо и Кари се нареди и тя с по-големите,с баба и умряхме от смях как се е наредила между децата и обикаля.Подариха и шоколадче и тя беше много щастлива.После я оставихме в парти центъра там и пообиколихме с баба и.Малко соленички са там цените на час-за дете под 2 год през уикенда по 7 лв на час,а през седмицата по 6 лв.
А сега да засегна една от нашумелите теми-за памперса.Като бяхме в Елхово през деня,когато си бяхме у дома и го махах.Тя казва,че има пиш след като се напишка,но като я слагам от време на време на гърнето пишка.Ако бяхме продължили така може би щяхме вече да имаме завидни успехи.Тези дни като е болна и въобще не съм и махнала памперса,само 2-3 пъти съм я слагала да пишка в гърнето.
Преди си делеше играчките с другите деца,а сега е станала една свидлива.Някой като и поиска нещо го стиска и вика"Моето,моето".Въобще не ми харесва този обрат.Хайде аз ще си лягам вече ,а утре ще кача снимки да ви се покажем и ние с "пашки" като Еви.Целувки за наборчетата!

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Добре, че се разписахте че ми беше домъчняло. Влизам през 10 мин да гледам вчера и си мислех, че вече сте на морето Mr. Green
Ние на 17 сме на сватба, така че отново се цепим от колектила уви...На голям джангър ще ходим, роднинско и голямо тържество. Виктор ще е първа писта шафер, но спортен Mr. Green Че хич не обичам момченца с костюм и папионка, като малки старчета са...
Еми вие каква терапия правите при УНГ, защото Вики постоянно е със сопол? Тъкмо си мисля, че са спрели и те пак почват, направо съм в шах.

# 266
  • Мнения: 277
И ние отпадаме за 17-ти ако сме здрави мисля да отпразнуваме моето ЧРД/19-ти юни/ в Гърция дано само да се пооправи времето, че иначе ще е една почивка.
Мацките играят с колички , моето синче за 1-ви юни си избра една розова ютия за подарък и рева два часа за една малка пералня Joy абе нали сега е модерно да домакинстват и мъжете поне жена му ще е доволна един ден hahaha

Сладка Ирина е станала голям сладкиш Heart Eyes

# 267
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Sorry za latinicata!

Zdravejte nakratko ot Sozopol. Nie veche se chislim kam letuvashtite, nishto che vremeto ne e mnogo ljatno. Po- vazhnoto e, che smenjame za izvestno vreme obstanovkata.
Nie sme dobre, luduvame po parkovete. Nito edna parzalka ili lulka ne e visoka ili strashna za Pepito, trjabva da opita vsichko! V rezultat imame obelena mucunka, no tova da ni e problema. Kato dojdohme malkijat zapochna da pokashlja malko, sashtoto go napravi i minalata godina. Maj projavjava njakakva alergija Cry Hodihme na doktor, piem sirop za kashlica i Klaritin, veche sme po- dobre.
Tova e zasega ot nas.
Zori, vidjah hotel Briz kade e Wink

Pozdravi i celuvki na naborite  newsm51

# 268
  • Мнения: 1 341
еее Кати, появи се най-накрая. Липсваше ми. Сега ако се и видиме, ще е супер.
А каква е срещата за 17-ти newsm78 Аз нещо май съм пропуснала. Пак съм назад с инфото.
Веси, знаеш ли на моята сватба имаше един страхотен шафер на три годинки с фрак и цилиндър и папионка. Страхотен беше.
Жени, какво прави ютията (предполагам нищо), че Кети има страхотгни мераци към нашата, а и това е май играчката, която все още нямаме.
Анушка, специални поздрави на Созопол. Там са ми най-страхотните морета като гадже с мъжа ми.
 

# 269
  • Мнения: 435
ЧРД на НЕБЕСНАТА НИ КРАСТАВИЦА!!!    bouquet  bouquet  bouquet

Анушка, и от нас поздрави СОЗОПОЛ! Ние също имаме незабравими спомени, а как иначе...още не бяхме семейство през далечните 1998-99 любимият ми беше матрос в поделението... Няма да забравя, отивам през септември на свиждане, излиза на портала и ми казва, че може да не го пуснат, защото изчезнала някаква четка от палубата на техния катер и ги спират от отпуска #Crazy, но какво ли не измисля войникът - взели от съседния катер четка и ... гарнизонка Joy

Момичета, трябва да помислим за нова темичка. Как да я озаглавим?

Общи условия

Активация на акаунт