Елена Поптодорова задържана за кражба?

  • 71 598
  • 917
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 302

"Върнала предметите",  "излязох неволно с продукта".  380 eвро е доста висока цена за крем. Волно или неволно, но не е допринесла за добрия имидж.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Вярвам,че го е направила неволно,но все пак е трябвало да внимава повече.

# 32
  • София
  • Мнения: 16 197
Моят крем струва толкова, Шисейдо е.

# 33
  • Мнения: X
Ако е излязла извън пределите на магазина с крем в ръка докато говори по телефона, в какво се е признала за виновна? При всички случаи имат камери в магазина и знаят какво точно е направила.

# 34
  • София
  • Мнения: 16 197
Нали е пяла алармата.

# 35
  • Мнения: X
Алармата едно на ръка. Ако само е стъпала извън магазина с крема в едната ръка и телефона в другата, няма как да я арестуват.

# 36
  • София
  • Мнения: 16 197
Кой знае докъде е стигнала, все пак е говорила с много възрастна жена, заради която е пътувала по тревога към България. Летището във Варшава е от "продълговатите", ако търсиш тихо място, може да хлътнеш не където трябва.

# 37
  • Мнения: 12 302
Моят крем струва толкова, Шисейдо е.

Може би, но честно казано, 750 лева ми се виждат много. По-склонна съм да повярвам на отговора за "предметите".

# 38
  • София
  • Мнения: 16 197
Много са, всеки път ми се свидят като ги плащам, обаче от всеки друг крем ставам на големи червени плюски по лицето.

# 39
  • Мнения: 5 903
Моят крем струва толкова, Шисейдо е.

Може би, но честно казано, 750 лева ми се виждат много. По-склонна съм да повярвам на отговора за "предметите".
Може и на Герлен да е кремчето.
Веднъж ми се случи такава случка. Още ми се подиграват, как очилата се изпотиха върху главата ми от притеснение.

# 40
  • Мнения: X
Елена Поптодорова беше сто години посланик в Щатите. Знам, че има имоти там, имоти тук, доста заможен човек е. Да вземе да краде крем, колкото и да струва той, ми се вижда малко вероятно.
Имам почти идентичен случай. Бах в една парфюмерия, която се намира на приземен етаж и обхвата на телефоните е никакъм. Гледах някакъв шампоан, през това време ми звънна майстора, който правеше ремонт вкъщи и ме пита нещо важно. Обаче връзката заглъхваше постоянно и аз бързо-бързо тръгнах към външната врата със шампоана в ръка. Като започна да пищи системата, ужас. Иди обяснявай, че говориш по телефон...Напълно изключих за шампоана.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Шисейдо си заслужава парите,но за съжаление ми идва скъп.
Шарки,блазе ти! Heart Eyes Grinning

Жената просто е била изморена и притеснена.Как не ги е срам разни жълти драскачи,които раздухаха случката?Първо да проверят!

# 42
  • Мнения: 12 302
Жената просто е била изморена и притеснена.Как не ги е срам разни жълти драскачи,които раздухаха случката?Първо да проверят!
Ако съобщението на полицията наистина  е "беше извършена кражба, жената си призна, върна откраднатите предмети и доброволно плати глобата", какво повече има да се проверява?
Възможно да е неволно, ако е умишлено, не вярвам да й е за парите. Във всички случаи е тъпо за нас.

# 43
  • София
  • Мнения: 16 197
На сайта на полицията няма никаква информация, а цитатът е уж на отговор по телефон от някакъв подкомисар, смятайте как произволно се е превеждало...

И понеже я набедиха за "рецидивистка", поствам линк какъв, аджеба, е бил т.нар. преден случай: http://www.nytimes.com/1991/04/02/us/foreign-officials-evicted-by-grocer.html

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 22:50 от Sharky*

# 44
  • Мнения: 2 204
Принципно Поптодорова си е дърта комунистка, а както знаем комунистите са доста крадливо племе. Представете си нейната дружка Нинова ако спечели изборите, какво крадене ще е пак...

Общи условия

Активация на акаунт