Кауфланд - тема 20

  • 104 621
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 30 162
Мерси, Райд ще е явно и тази година.... Mr. Green

# 661
  • Мнения: 4 842
Може пък да имаш късмет и да случиш на работеща  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 6 282
Мерси, Райд ще е явно и тази година.... Mr. Green
Виж в Лидл има едни лампи  сега против комари пак се включват към тока ,но наистина вършат работа

# 663
  • Мнения: 30 162
Благодаря, ще ги проверя!  Peace

# 664
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 915
Има ги и в магазини Зора: https://zora.bg/product/ik-400

# 665
  • Мнения: 30 162
Тези лампи са за навън най-вече. Аз искам нещо за вътре за контакт.

# 666
  • Мнения: 2 786
От стайните за комари съм най-доволна от таблетките - спрямо качество -цена. Течността излиза доста скъпа, пробвахме в началото когато я пуснаха, свърши за 10тина дни, а цената беше 6-7-8 лв, не помня точно,  че отдавна беше.  Обърнахме пак на таблетките,  много по изгодни бяха....намирала съм и на цена от 1,80 за кутийка....но без алуминиева пластина от едната страна.  Пак вършат работа.
За външно предпазване - спиралите запалени на 3-4 места , както и свещи против комари, тях слагаме на масата.
Спрейове за тяло ползваме много рядко, някак твърде агресивни ги мисля за ежедневна употреба при деца  Rolling Eyes.

# 667
  • shumen
  • Мнения: 18 274
 Натали,най добре е Райд според мен.Тези машинки не действат.

# 668
  • Мнения: 30 162
Благодаря на всички за мненията. Ще си останем с Райд. Поне знам, че действа и дори лятото при отворени прозорци няма комари. Peace bouquet

# 669
  • Мнения: 55 065
Комарници нямате ли?
Ние не сме виждали комар вътре от години.
Имам 2 машинки за Райд, не ги ползвам вече.

# 670
  • Мнения: 30 162
Нямаме комарници заради външните щори. Монтирани са така, че няма как да се сложат комарници.  Cry

# 671
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
Натали,комарници могат да се монтират и върху щоите.Ако на единичен прозорец имаш самостоятелна щора може да се сложи комарник на панти,който е по-евтин или ролетен комарник.Работя в такава фирма вече 13 години.
Извинявам се,че не е по темата.

# 672
  • Мнения: 7 339
В кухнята сме с външни щори,а комарника ни е подвижен-рамка с мрежа(зимата го махам и напролет слагам).Лампа-машинка за насекоми имам от години,но така си седи в мазето-таблетки на Райд ползваме ежегодишно по море и планина-винаги са ни в багажа.

# 673
  • Мнения: 30 162
Проблемът е, че външните щори са на цяло и са монтирани много близо до дограмата. Търсила съм мнение, но ми казаха, че няма как да се монтират комарници в момента, както е. А да развалям щори и дограма, не става.... Tired
Спирам с това, че съвсем се разводни темата.

Да питам и за грил плочата - някой има ли такава? Че имаме електрическа скара, но трудно се чисти. Тази грил тава ще я слагам директно в миялната, ако вземем... Peace

# 674
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Проблемът е, че външните щори са на цяло и са монтирани много близо до дограмата. Търсила съм мнение, но ми казаха, че няма как да се монтират комарници в момента, както е. А да развалям щори и дограма, не става.... Tired
Спирам с това, че съвсем се разводни темата.

Да питам и за грил плочата - някой има ли такава? Че имаме електрическа скара, но трудно се чисти. Тази грил тава ще я слагам директно в миялната, ако вземем... Peace
Natali_
Скрит текст:
И нашите прозорци на село са така. От утре в ЛИДЛ пускат едни мрежи за прозорци, които се лепят на дограмата с велкро лепенки. Като затвориш прозореца, мрежата остава отвън. А, бе - не знам как точно да го обясня. Две мрежи струват 5 лв. Продават ги със самозалепващо велкро. Размерите им са 130/150 см., ако не се лъжа. И в Джъмбо ги има, но там не ме устройваше размера. Мисля да си купя. В Ю-туб има клипчета как се лепят мрежите Peace

Общи условия

Активация на акаунт