Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -54

  • 121 809
  • 790
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 866
За верандата пред басейна предложенията за бели пердета са много хубави, но трябва да преобразуваш настоящия й вид от малка чакалня на гара в хубав кът за отдих с ратанов ъгъл с възглавници, маса за смутита и шезлонг на сянка. И задължително малко растения за живот и атмосфера.
Благодаря и на теб за мнението, mumbas. Показах стари снимки, от когато беше току що завършено, защото всичките ми други снимки са от партита и с храна. Иначе имам маса за хранене и диван четворка с малки масички.
Скрит текст:








На мен ни най-малко не ми прилича на малка гарова чакалня - много ми е приятно в сегашния му изчистен вид, аз съм минималистка по природа, и никак не бих накачулила пердета и стеснила и ограничила пространствата. Открито, чисто, непретрупано, функционално и лесно за поддръжка в първоначален вид - това за мен е красотата на този кът с гледка не през разни ресни!
SkyBlue, много партита с прекрасно настроение ви желая!

# 736
  • Мнения: 751
И аз щях да кажа същото - на мене не би ми и хрумнало да слагам пердета отвън. Simple Smile
Евентуално някой и друг хубав храст във висока саксия.

# 737
  • Мнения: 1 597
Момичета, пердета не се слагат само за красота, но и функционалност - да пазят от летни жеги и разни досадни насекоми от екобалансираната среда. Вярно е само, че си иска грижа.
Титина, с ъс сините аксесоари на масата и гледката към басейна нещата са доста различни. Много е хубаво.

# 738
  • USA
  • Мнения: 2 156
Титина, с ъс сините аксесоари на масата и гледката към басейна нещата са доста различни. Много е хубаво.
Благодаря, но не съм Титина Wink

# 739
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 865
А и аз имам хубава синя ваза.... Twisted Evil

# 740
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
...Комшията си го купи и направи апартамент там,който е уникален и терасата си я стопанисва сам.Трябва да ви я снимам да я видите.
Това, че вие я виждате терасата не е ли минус?
Кое да му е минуса?Мъжете си казват наздраве по лесно така  Mr. Green А пък и не само ние я виждаме.Явно не им пречи

# 741
  • Мнения: 1 597
Съвсем оплесках нещата  Joy
SkyBlue, аксесоарите отиват и на името ти bouquet
Тититна, веднага покажи вазата - само една ли е?  newsm78

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Момичета, моля за бърз съвет. На бяла гланц кухня какъв дървен плот отива. Харесах небраска натур дъб, но ми казват да съм вземела тъмно дърво - по-подхождало?
Дъб небраска идеално се съчетава и с пода. https://www.jaf-bulgaria.com/shop/Dekorativni-ploskosti/HPL-plos … ska-natur~p443128

 bouquet

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 12:38 от Beauty.

# 743
  • Мнения: 1 483
Според мене "средни" като тон цветове са най-добре за плот, защото на много тъмен или много светъл цвят всички петна си личат. Аз съм с някакъв пясъчен бук, донякъде прилича на това, и си ми е супер.

# 744
  • Мнения: 1 787
Този дъб е много груб за гланцова кухня, според мен. Нещо малко по-тъмно бих взела и аз, и да изглежда като полирано, ако е дърво, а не така все едно е необработено. Гърбът какъв ще е?

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
За гърба се чудим дали да не е същия като плота..То ако не е, трябва да е бял нали?

# 746
  • Мнения: 5 234
Madeline, масата не може ли да я местите и после според удобството и преценката ви или нещо е необходимо да я фиксира?

# 747
# 748
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Ето кухня с дъб небраска на Egger http://pinterest.com/pin/489696159462700018/?source_app=android

# 749
  • Мнения: 1 787
Madeline, масата не може ли да я местите и после според удобството и преценката ви или нещо е необходимо да я фиксира?
Полилея над нея ще я фиксира, искам да се пада по средата. Simple Smile
Не бих се разколебала за разположението вече, "what is done, is done", както се казва! Wink

Общи условия

Активация на акаунт