Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 493
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейте,
Гледам големи емоции сте имали отново покрай тези срещи, лекичко и тайничко ви завидях. Аз след като изкарах една гадна, досадна настинка, сега вече съм ок. И нали съм си супер съвестна даже на крака я изкарах и на работа, тиквен медал ще ми дадат сега на работа Simple Smile  Joy
Иначе, тук с нетърпение чакам да се стопли времето да ми светне и на мен настроението. Другата седмица моето мъниче има рожден ден , а аз още се чудя как да планирам празника. Иначе подарък вече купих, поне това не ме притеснява. Как да го измисля това парти като РД се пада през седмицата...не знам..ще видим...идеи?? newsm78
Да не говорим че съм в пълен размисъл по повод на едно друго парти, канена съм на сватба, след две седмици, и сега ви казвам съм в пълен шах. Какво ще обличам, по принцип нося предимно спортни дрехи....нищо официално нямам....какво ще купувам като не се виждам в такива дрехи....да не говорим и килцата ми как ме дразнят и в нищо не се харесвам.....УЖАСССС.....
Ох, такива са моите терзания....
А сега ще тръстича....
Прегръдки.. Hug Hug Hug

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
danity_79, най-важното е да поръчаш торта и да има къде да играят децата. И да има подаръци, разбира се. То това е рожден ден за детето.
За сватбата, все ще измислиш нещо, добър повод да си купиш нова дрешка по мярка. За килцата да не ти пука. По този въпрос питай нас, че сме един отбор хубавици с по много красота по нас.  Laughing

Девойката отпътува вчера. Педи да се качи в автобуса, се сети, че си е забравила банския и че нямала официален тоалет. То не че по принцип има, ама ако се беше сетила овреме, щяхме да измислим нещо. Но, каквото такова. Аз като казах да си направи списък, сигурно съм имала нещо предвид.  Mr. Green Кацнаха по живо по здраво вчера в Москва, но автобусът им закъсня и се разминаха с разходката. Много ме е яд. Нощувка - в посолството. След има-няма 20 мин. кацат в Екатеринбург. Беше малко възмутена, че всички очаквали от тях да говорят руски, но те руснаците очакват да говорим руски и когато са в България, така че да не им обръща внимание. Мина онова време, когато всички учехме руски. Не че има нещо лошо в това да поназнайваш нещо на този език, но младите сега масово говорят английски. Не за друго, ама е по-лесен. И се оплака, че на летището ги накарали да се събуват. Дали им по едни найлончета, както се изрази тя, но те си преминали по чорапки, а обувките в отделна тавичка.  Laughing

Аз да взема да поработя малко, че с това следене на полети, ще ми дърпат ушите  Joy /Шефът е в София. Кара си колата на ремонт. Онзи ден се качвал в планината и една сърничка му изскочила на пътя. Резултат - счупена броня на новата кола. Сърничката уж станала, пуснал я е в гората, но дали е оцеляла  newsm78/

# 467
  • София
  • Мнения: 8 390
Привет военни красавици!
ЛУННО ЦВЕТЕ, сменяме датата. Ако няма други желаещи, ще се разберем кога да е и какво да е.
ДАНИТИ, когато бяха малки моите внучета, все по разни парти клубове правехме тържествата. Важното е да има пицария, или сладкарница в близост и площадка за игра. Внукът ми вече не иска парти клуб. Събира се тайфата, играят футбол, катерят се по пързалките, люлеят се, похапнат по парче пица в движение и пак игри. Родителите пият кафе, приказват си и така празникът минава, без да е много натоварващо бюджета и да изисква кой знае какви приготовления. По въпроса за тоалета за предстоящата сватба. Това е едно събитие, на което гостите трябва да бъдат достоен фон на младоженците. Ако е някаква хипарска сватба, можеш да отидеш и ти така, но ако е сватба в ресторант, с официално облечени хора, не е подходящо да си със спортно облекло. Някой може да се възпротиви и да каже, че така се чувства добре. Е, за да е в тон с важността на събитието, ще се наложи да смени стила. Стига съм размишлявала. Предлагам ти стилна бяла блуза и черен панталон. Официално. Всяка жена би трябвало да има в гардероба си малката черна рокля ( запазена марка на знаменитата френска певица Едит Пиаф ) Съчетана с обувки на висок ток и наметната с шал стои много елегантно. Като ще си купуваш тоалет, защо не погледнеш някоя дълга рокля. Едно време имах в гардероба си дузина дълги рокли и поли, както и няколко официални блузи. Размествах блузите и полите и така се получаваха "нови тоалети". След това от дългите рокли направих къси. Срязах и полите. Сега имам няколко дълги тоалета, които разнообразявам с шалове, сака и две прозрачни пелерини ( черна и екрю ) Не е въпрос на влагане на големи суми, а е въпрос на фантазия. Поне 2 - 3 официални тоалета трябва да има всяка жена и то така да ги е подбрала, че да са възможни цветово и стилово комбинации. Да не говорим, че един дълъг тоалет издължава фигурата.
Ей, отнесох се...
ДУНДИ, така се учи човек. Бъди сигурна, че за следващото пътуване ще има списък Wink
ДЖУЛИ, защо не те познавах, когато всяка година ходех на Конгрес във Варна? Що кафета щяхме да изпием...
Момичета, спорен ден. Отивам да потръстича. Днес е хирургичен ден.  tooth bash

# 468
  • Мнения: 911
 Hug
Пиша реферати, туристически маршрути, чета за изпит, ходя на лекции, събирам информация за дипломната работа /книжен библиотекарски плъх съм/, сънувам вестници, ще интервюирам две баби /не знам кога/, бях на обучение /петък-неделя/ и в събота пак ...
Flo 51 Ходя и на зъбар ...  Blush
На 27 юни е държ. изпит, дано успея да напиша дипл. работа до края на месец май. Shocked

Програма ПРАЗНИК НА РОЗАТА 2017 - https://www.kazanlak.com/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0 … D0%B0%D1%82%D0%B0

 Hug

# 469
  • Мнения: 1 605
Добро утро,момичета Hug

# 470
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейте,
Фло, Дунди мерси за съветите. Сетих се междувпрочем, че имам и аз една "малка черна рокля" в гардероба, дано все още ми стои добре, но мисля че е подходяща. Остава едни обувки да измисля и съм готова. Ще гледам обаче да не са с много висок ток, че иначе едно хоро няма да мога да изиграя.
СГГ как успяваш с толкова учене??? Дано успееш, стискам палци.
Дунди, твоята девойка е късметлийка, аз от много отдавна си мечтая да посетя Русия, но уви засега екскурзиите ми идват доста скъпи, а и ако отида искам да съм с ММ ,така че всичко става х2. Той знае по добре от мен руски, аз го разбирам, но трудно го говоря.
Моето голямо диване снощи ме изненада с една четворка по английски, направо побеснях, не за друго а защото не е казал че има затруднения, да помагам, та аз го знам този проклет език ,,,уффф, ядосах му се... и ми вика - искам сам да се справя, да ама не става, и сега ще падне гърч да учим....ама ще го преглътна, и ще си натягам парцалките да го вкарам в ритъм с англ.език.
Такива са днешните ми настроения....
Успешен ден , мацки!  Hug Hug

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Привееет  Heart Eyes

Връщам се, да чета, че много съм изпуснала! Надявам се, вече да съм на линия, защото много ми липсвате Hug

Довечера ще напиша един ферман, само да наваксам, за да съм актуална Whistling

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Такааа, пускам аз  Mr. Green
Толкова имам да говоря, че не знам от къде да започна...

На първо място - Христос Воскресе!
Мир и любов във всеки дом!

Сега да видим, запомних ли всички изминали поводи за празнуване...
Да са живи и здрави Ивайло и Вики.
Пожелавам им най-вече здраве и щастливо детство!
Честито на Ния за първото място!
Страхотна новина и за Стефи!
Пожелавам и лека бременност, още по-леко раждане и едно пухкаво вързопче на финала Heart Eyes

И като стана дума за вързопчета - Мис Ю, мога да ти пратя 2 кадемчета аз - имаш право и на избор за пол hahaha Хем са ти близо  Mr. Green
Отговори си вече за Събитието?
Аз само си нахвърлям разни идеи, за "някой ден", като пораснат шаферите достатъчно Joy

Лейди, аз с нетърпение чакам фото-репортажа от кифленското парти hahaha Организирала съм 6 РД-та на Дреб,
4 на Рошличка и по 1 на двата ми големи племенника, та ми е интересно Simple Smile
И като заговорих за РД - този на Рошличка мина идеално, въпреки липсата на време за подготовката Simple Smile Буквално 3 денонощия преди Деня не спах, но подготвих всичко.
Тя и гостенчетата останаха доволни, така че броя мисията за успешна Simple Smile

Противно на всички традиции, подготовка за Великден вкъщи нямаше - постоянното сноване между първия и петия етаж изпива силите и на двама ни с мм. Решихме, че ще отидем при нашите на гости, пък и сестра ми бяха дошли, та се събрахме там. В събота боядисах 90 яйца с помощта на племенника и моите диваци - пробвахме и нови методи с креп-хартия - стават чудесни Simple Smile Голямо забавление беше за децата, а за мен - огромна разтуха и нужната почивка.
Докато се занимавахме с тях, на хлебопекарната беше наредено, да приготви козунаците Mr. Green
Майка ми пък се погрижи за агнешкото, а сестра ми - за салатите. Мъжете ги оставихме, да пият бира и обсъждат изминалите и предстоящи ремонти в новото ни жилище... Не, че ще стане нещо от това, което говориха hahaha Все пак основният декоратор и дизайнер съм аз... Всъщност - не основния - единствения hahaha
С който сме сприятелени и в клюкарника сигурно следи сагата със зелените контакти, необходимия точен нюанс зелени плочки, странната мивка и какви ли ти ми не още мои приумици, но аз съм зодия дИва все пак - всичко трябва да е изпитано, до най-малкия детайл Mr. Green Сега се образовам в необятната сфера на Фън Шуй (не, хладилника няма да е с врата към стената hahaha). Концепцията ми относно обзавеждането се обърна на 180 градуса, но пък ще е точно за благополучие, любов и хармонични отношения Heart Eyes
Вече се оглеждам и за цветовете на стените, че и там имам строги изисквания към нюансите Joy ...Абе хич не му е лесно на благоверния, ама пък щом ми се води по акъла, ще направя апартамента така, както искам Heart Eyes

За срещата - много, много, много съжалявам, че дойдох за толкова кратко Sad Нямаше как - трябваше да си нахраня и сложа децата по леглата, защото половинката беше зает на етаж 1 Rolling Eyes Искрено се радвам, че успяхме да се запознаем и на живо и идеята за ежемесечно срещи в различни гарнизони ми звучи СТРА-'ОТ-НО! Месец май ще е сложно покрай абитуриентските страсти, но предлагам отсега да насрочим една събота/неделя от юни и да се опитаме, да я запазим за "събрание на етажната собственост на военното ни блокче"
Фло, Рокличка ти благодари лично за подаръка! Групата ѝ в ДГ се казва "Калинки" и тя е във възторг Simple Smile Занесе книжки и там!
Всяка вечер четем стихотворения и разбрах от къде е дарбата ти, да подреждаш така думите Heart Eyes
Благодаря ти!
...и чакам с нетърпение, да видя и прочета поемата Hug

Ох, още 100 неща исках да кажа,
но ми е ред и ми се пада, да пазя родното небе, така че ви оставям засега и обещавам поне веднъж на 2-3 дни да минавам!

Гушкам ви всички, защото много ми липсвахте Hug

# 473
  • Мнения: 1 605
Ехоо къде сте се покрили,сигурно тези които не тръстичат мерят улиците в това хубаво време.И ние това правим по цял ден и особено след като във Вторник нашата психоложка в университета ми каза че съм под страшен стрес и ако не се взема в ръце ще изгоря емоционално,та така помислих и реших да го раздавам по- спокойно с повече разходка и релакс,а изпитите като не ги взема от първия път имам право и на още опити,та нали здравето ни е най-важно.
И сега малко да се похваля-Вики вече започна смело да ходи и от тук нататък спокойното стоене на пейката или на кафето приключи-сега се гоним по площадките,но нека да е весело.
Сега ви Hug и ви оставям да излизаме да "потичаме" навън Wink

# 474
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Имам черна рокля и ми е малка Mr. Green

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
Аз пък нямам. И не черна роклА нямам. Бръмча все с панталони.

Уф, много тръстичене днес, хич няма време за разходки. И е студено при мен в офиса. Навън 25 градуса, аз съм на климатик.  Mr. Green

# 476
  • Мнения: 1 856
E ,ама как без черна рокля в гардероба Laughing ( мислех, че е запазена марка на Шанел, не на Едит Пиаф....ама все тая...)....Аз първата  си я купих още като студентка от някакъв бутик на Витошка, уж италианска, но наистина много качествена, голямо носене...Преди 7-8 години си взех друга от любимия Ла Редут за 1 евро, толкова носене, толкова пъти ме е спасявала, без да знаят околните ,че е за 2 лева... Laughing
Дунди, как върви турнето на девойката? През септември и нас ни накараха на летището да се събуваме , но аз казах, че маратонките ми нямат нищо метално и ме пуснаха, но ММ се събу и мина с калцуни. Все се каня да ти пиша да имаш търпение за делото и ще видиш, че ще е в твоя полза. Наскоро съученик на големия ми  син спечели дело срещу баща му за неплащана издръжка. Сумата беше около 22000 лв...

Е, стопли се бе...а какъв сняг беше преди една седмица...Ама вътре е студено, преди малко и аз изключих отоплението...

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
kativita, пълно информационно затъмнение по отношение на турнето. Писа от Москва от летището, когато пристигнаха, после спаха в посолството. Там също имаше нет. Във вторник писа от Екатеринбург, че са пристигнали, че са открили фестивала. Вчера и днес пълна тишина. Или са много заети и нямат време за писане, или са им спрели интернета в хотела, за да спят, а не да карат нощна смяна на телефони и/или таблети.
То при нас делото е само за увеличаване на издръжката. Отсрещната страна принципно започна да плаща по-високата сума, но проблемът е кой ще поеме адвокатските хонорари и съдебните такси. Малко грозна работа, но и аз се заинатих, защото прочетох и чух куп лъжи, които много, ама много ме раздразниха. И адвокатката ми е една смотла ... уф, къде я намерих и аз. Казвам й нещо, ама тя все едно не чува.  ooooh!

dimitrova8002, споко, ще си вземеш изпитите. Дай си малко почивка. Нервите ще ти трябват и на по-късен етап от живота.

sweet_maniche, моя приятелка ще празнува РД на дъщеря си /на 7 год./ и направи оферта на дзвера да им е аниматор. Та ще мислим забавления. Ще се ровя в старите теми, че беше дала много инфо за игри. И пинята ще правя, намерих едни хартиени кълба, смятам тях да използвам. Дано излязат достатъчно здрави.

отивам да си довършвам работата, че мен чака.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Привет банда Hug

Днес цял ден съм горе и се въртя около КПП-то - наготвих, изпрах, изчистих...е, за прозорците не остана време, но утре и тази работа ще свърша Simple Smile

До преди малко се рових за някое китно хотелче...Веднъж да свърши тоз прословут ремонт, дето края не го виждам и събирам куфарите, да забегнем нанякъде. Набелязах няколко дестинации, ще видим до тогава какво ще е положението и ще го решаваме в последния момент Simple Smile
И като заговорих се замечтах за почивки - платихме си картата за морето, факса е получен - ще се ходи Simple Smile
Първата смяна на юли, ако има някой от вас в Сарафово, да си каже без принуда Whistling

Дунди, казваш 7 годишна е рожденичката... Тя тъкмо на възрастта на моя "дзвер" Simple Smile Ще помисля и ще пиша тези дни.

Отивам да къпя ченето и се мятам с плонж в леглото, че нещо възглавницата ме съблазнява много Simple Smile

Айде ламБИтИ още няма да ги гася Hug

# 479
  • София
  • Мнения: 8 390
Привет момичета.
Снощи моя лаптоп най-неочаквано се "разболя" Sad Или по-скоро реши да стачкува. Аз ли нещо натиснах, какво ли стана, но шрифтът се промени, не мога да сложа емотикони, песни или картинки. Рестартирах го няколко пъти и го зарязах. Помислих да се обадя на някоя от вас за помощ ( все пак младите знаят повече ), но беше късно и се отказах. Мислех да го "водя" на доктор днес, но не ми остана време. Като се върнах от тръстиката, той се беше самоизлекувал Simple Smile Така и не разбрах какво му беше newsm78 Сега е пушка Wink
МЪНИЧЕ, е те това се казва "писмо". Четох, четох, та се забравих Simple Smile Радвам се, че Рошличка е доволна Simple Smile А за баткото остана ли книжка? Ако трябва, ще ти изпратя, та да дадеш и на неговите госпожи.
ДУНДИ, споко, всичко ще е наред Hug
КАТИВИТА, е аз съм от тия жени, дето са без малка черна рокля в гардероба Mr. Green. Нали съм си от пернишката боя, черното никога не ми е стояло добре, та затова. Права си, че Коко Шанел дава зелена светлина на малката черна рокля, но за Едит Пиаф тя се превръща в запазена марка-постоянен сценичен костюм. Кати, ще ходиш ли скоро при майка ти?
ФЕЙЩИЦЕ, не ти си пораснала, а роклята ти се е смалила hahaha
ДИМИТРОВА, я дръпни малко ръчката. Стресът и преумората си казват думата. От три седмици се стремя да си лягам по-рано и по едно и също време. Има резултат.
Тази вечер по изключение окъснях, но затова пък утре не съм на работа, та ще поспя до по-късно.
Лека нощ на всички и приятни сънища. Hug

Общи условия

Активация на акаунт