Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 908
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Добро утро,
ето ги сладурчетата, в кметството на Екатеринбург /да си упражните руския, за тези, които са го позабравили/

http://www.egd.ru/about/lenta/_aview_b4045

Нямали нет, но всичко било супер. Второ място, но не са присъдили първа награда в тяхната категория. Т.е. първи са. Но нямат парична награда.  Mr. Green Братушките спестиха някоя и друга рубла.  Joy
Днес пак са с развлекателна програма, утре имат гала концерт и в неделя на самолет 1, после самолет 2 и обратно.
 Hug

# 481
  • София
  • Мнения: 8 420
Привет момичета!
ДУНДИиии, браво на нашите деца! Поздравления! И красиви, и талантливи. Hug Снощи преди да си легна, поговорих с нашите приятели руснаците, а сега ставам и пак започвам деня на руски. Simple Smile
Нищо интересно не се е случило около мен тази нощ, та няма какво да ви разкажа. За днес съм планувала няколко задачи-да занеса дрехи на хим. чистене ( все пак се надявам за това лято да не ми трябват повече  Mr. Green) Да почистя и прибера боти и ботуши. След обяд съм на профилактичен преглед.
Желая ви спорен ден. Сигурно ще хващате пътищата-кой насам, кой натам. Моите три почивни дни изобщо няма да са нито три, нито почивни. Мъже да ти правят програмата, та ти да видиш колко им е акъла. #2gunfire Утре и в неделя съм на Отчетно изборно събрание на Столична колегия на Зъболекарския Съюз. Като една отговорна "членка", няма начин да не присъствам.
Където и да сте, нека ви е хубаво и зареждащо с любимите хора.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Явявам се на бърз отчет!
Изпратихме ММ пак на границата и с шефа чакаме транспорта към Дгр, че ще полудеем още две седмици сами. Димитрова и Фей мисля че вече трябва да се видим за кафе!
Набързо да се оплача, излязохме в Сряда да си направим семейни снимки нооо шефа реши че трябва да съботира цялата операция и сега само се моля да имаме поне 5 неразревани и нацупени снимки.
Накрая ще кача снимковия материал в албум и ще го пусна, още не съм нещо в настроение да обработвам снимките от Вселенския Рожден Ден. И за да ми е весело започвам да обмислям кръщене!  Mr. Green
Тука едно хубаво времее само за площадки и градинки. Май май Вики скоро ще си купи крачета. Щях да пиша още нещо, но съм през тел и забравих.
Аааа честито за Дзвера за успешното представяне.  Hug

# 483
  • Варна
  • Мнения: 383
Момичета влизам с една страхотна новина за мен от 09.05.съм на новото място.Сега съм на работа и нямам много обхват,но като имам повече свободно време ще пиша.

# 484
  • Мнения: 724
Здравейте, банда! Радвам се, че поспряха писанията за болести. Дано вече да сме здрави - ние и децата ни. Браво на малката принцеса на Димитрова, че вече тича. Дунди честито за наградата на децата - много са хубави. Лейди четох назад за всеселенския рожден, който си организирала, ще чакам някоя снимчица. Честито на всички празнували нещо - рожден ден, брак и т.н. Страхотен пътепис, който ме пренесе мислено на пловдивската среща, благодаря Фло. Разбирам, че и поема ни подготвяш, сигурна съм че ще е готина, защото си майстор в реденето на рими, пък и паметта ти е необятна. Прочетох поемата (172, 1 страница), която си писала в КГБ темата. Мъниче браво на теб - ремонт, парти за рожден ден, нищо не ти се опира и пак си в действие 24/7. Ще взема да ти пратя в клюкарника покана за приятелство, ако може че ми стана любопитно какви са тези зелени мивки.
При мен нещата са си по-старому - фамилията, пръсната в различните краища на България. Училище, работа, детска градина... и времето неусетно отминава. Казваха ми, че като стигнеш на определена възраст и вече годините започват да текат по-бързо, не са ме лъгали... Ще кандидатствам за работа при ММ, тъй че стискайте ми палци към края на другия месец. Ако стане - добре дошло, ако ли не - здраве да е! През трите почивни дни, които се задават ще сме на агрофитнес, ако времето ни позволи, де. Днес при нас е 30 градуса, а миналата седмица ходих със зимното яке ooooh!.
Прегръдки за всички и приятни почивни дни!

# 485
  • Мнения: 2 195
Привет момичета  Heart Eyes

Дунди, относно черната рокля.. и аз имам.. ама не знам, може вече да ми е малка  Joy Joy
А "дзвера" са супер, като чета и ми се иска и аз да мога така да си шеткам насам натам.. да се наслаждава сега на всичко на максимум, че после ще дойде ежедневиетоо... Naughty Peace Rolling Eyes
Мъниче, давай насам от кадемчетата, само да не се срамуват много... Party Party, иначе за срещата всеки месец съм мноооооого навита... толкова супер приятно ми беше.. много ще се радвам да се виждаме по-често.. Hug
Димитрова, още по-смело да стъпва малката Вики  Hug Hug bouquet
Фло, както винаги не забравяш никого и винаги си толковаа увлекателна в писането си.. много обичам да чета постовете ти  Hug Hug
Албенка, Джули, имате палчета от мен  Peace Hug
Лейди, пак скачаш в дълбокото с кръщенето.. представям си след РД, какво ще е кръщенето  Peace Party Party Party , а колкото до снимките, явно шефа нещо не е бил доволен, сигурно фотографа много е командвал, все пак шеф трудно може някой да му казва какво да прави  Rolling Eyes Grinning Peace Heart Eyes

Аз нямам време занищо.. издействах с шефа поне утре да не съм на работа, че нали в събота съм до обяд.. но той доста добре прие идеята, че ще отсъствам.. та.. утре чакам свекито.. и останалите.. ще трябва да се представям и на моя територия, ще видим дали ще имам положителна оценка  Grinning
Подаръчетата за гостите са готови и опаковани, на магнитчета се спрях.. много сладурски станаха.. на кумовете взехме почивка във Велинград в 5* хотел и цялостно ползване на СПА центъра на хотела повреме на престоя.. запазихме и нощувки на пътуващите гости.. роклята е ок, обувките и те.. трябва да взема малко да ги разходя утре, че да не ме убиват в Неделя.. тортата утре ще я вземем, нямам търпение да я видя дали е станала както я исках.. ох.. голяма ми е лудница.. вече май искам да мине всичко.. ще пусна репортаж неделя вечер или понеделник като изпратим всички  Whistling Whistling
Хайде пожелавам Ви лека нощ, че се унесох в писане този път.. лягам да спя, че утре от рано трябва да съм на линия..  Hug Hug

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Мис Ю никви репортажи в Неделя вечер. Първата брачна нощ е най-важна! Все пак кадемчета чакаме тука!  luvbed married
Скачам аз скачам нали трябва да е веселко.  newsm78
Честито на Джули! Найй-накрая, дано ти хареса на новото място и да не те ядосват колегите.

# 487
  • Мнения: 1 605
Мис Ю,повярвай в Неделя вечер хич няма да ти е до репортажи,споко всичко ще е супер и съм сигурна че ще ти остане един мноого хубав спомен,а и днес на твоя територия ще се справиш чудесно,ние сме силни жени.
Аз изпратих децата при бабите,ММ отиде до залата да потренира и за мен започва така бленуваната почивка-днес мисля нищо да не правя,сега си пускам едно кафенце и сядам на двора да си го изпия с наслада без никой да ме дърпа за крачола Laughing

# 488
  • София
  • Мнения: 8 420
МИС Ю, тази вечер съм с мисъл за теб.
Жалко, че лапчо нещо стачкува и не мога да слагам емотикони, музикални поздрави и картинки.
От сърце ви желая утре цялата природа да е с вас-времето да е свежо и пролетно, слънцето да грее за вас, птиците да пеят за вас...Нека този ден да е най-щастливият в живота ви. Помнете го и някога да разказвате на внуците си вашата красива LOVE STORY.

Подкрепям казаното от ДИМИТРОВА. Утре вечер няма да те чакаме на вечерната проверка. Освободена си. Следва емотикон намигване.

Момичета, стискам палци на АЛБЕНКА и ДЖУЛИ.емотикон палци и детелинка за късмет.

Не се съмнявам, че ЛЕЙДИ ще организира хубаво кръщене ( така както е загряла от РД) Пак намигване.

ДУНДИ, доколкото разбрах, утре ли се прибират децата? Да ги посрещнете подобаващо, като победители!

За сега толкова, че как ми се спииии. Днес успяхме да свършим работата и утре ще имам почивен ден. Избраха ме пак за Делегат на Конгреса на Българския Зъболекарски Съюз. Още 4 години, да съм жива и здрава, ще съм публична. намигване и усмивка.

Хайде, лека нощ.

МИС Ю, утре всичко по вода да ти върви...

# 489
  • Мнения: 2 195
Благодаря момичета.. още не съм заспала.. разходихме гостите до центъра, тепетата, стария град.. хапнахме.. и едва преди малко се прибрахме.. утре рано рано пак.. дано всичко да бъде наред.. прегръщам ви и много благодаря за хубавите пожелания отново! 😘😘😘

# 490
  • Мнения: 3 058
Miss you, и моите мисли са с теб! Бъди желана, обичана и красива като на днешния ден години наред!
Фло, Албенка  Hug
Димитрова, ти пак си за завиждане  Grinning дано по-често се наслаждаваш на лежерно кафенце в градината.
Аз си пътувам към Сф и може би вече ще се включвам по-често.

# 491
# 492
  • Мнения: 884
Мис Ю, специални поздрави от твоето родно място. Тук и птичките се радват за теб и пеят "Мис Ю" "Мис Ю" . Желая ви да напишете най-романтичната приказка с твоето момче!

# 493
  • София
  • Мнения: 8 420
Момичета, а булка МИС Ю, мислеше да дава пресконференция тази вечер. Wink Да бе, да.Simple Smile Simple Smile Simple Smile.

# 494
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Младата булка е заета. Внимавайте за трусове с епицентър Южна България. Другите булки, я и вие да разлюлеете земята Heart Eyes
Аз минавам да почерпя, че имам професионален празник  Mr. Green
"На 30 април срещу 1 май всички вещици по света отбелязват своя „професионален“ празник – Валпургиевата нощ". Обачееее, съм от тел и не ми се получава черпенето. Вещерска му работа.
Лейди, свири сбор, като си тук.
Дунди, много ми хареса статията, завидях им. Много искам там...
Поздравления за назначението на Джули, на Албена стискаме палци  Peace
Кати, черна рокля имах и ме е спасявала, нооо както казах вече е само малка...
Айде, моми, да залюлеем земята.. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 06:29 от ФЕЙщица

Общи условия

Активация на акаунт