Съпруги на военнослужещи - 22

  • 60 498
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 8 449
ФЕЙЩИЦЕ, честит ти професионален празник. Емотикон-Фейщицата на метла. И още един-намигване.
Голям дерт имам-нещо му стана на моя лапчо, не мога да слагам емотикони, музикални поздрави и картинки. Голяма драма.Усмивка.
След празниците ще го водя на доктор.
Фейщице, докато вие се забавлявате с люлеенето на земята, емотикон-тя и той под юргана, намигване, доведете децата аз да ги гледам и да им чета приказки.
Хайде лека нощ.Емотикон прегръдка.
 

# 496
  • Мнения: 2 423
Добро утро, слънчеви момичета!
Понеделник е, нов ден от нова седмица... Ново начало. Нова надежда. За всичко... За нови хоризонти. За всичко ново. Надежда....

Аз не съм се вясвала скоро и има толкова новини. Мис Ю, честито, здраве и много любов. Дунди, страхотни са момичетата. Мисля, че разпознах дзвера по твоите описания. Фей, и аз си имам празник Wink. Вещиците, по принцип, са жените, които не се вписват в нормите. А според сър Пратчет - са добри и грижовни.
Джули, честита нова работа, Бени, стискам палци. На другите - успехи. Радвам се, че срещата ви е минала добре.
При мен няма нищо ново. Харесва ми да не работя по 3 дни в седмицата /ах, мечти/. Ще имам нужда от вашите палчета на 9. 05. 2017 г. към 9,00 ч. сутринта. Ако станат нещата ще черпя  Simple Smile.
В момента при нас е мрачно, но дано ни е слънчево в душите. Прегръщам ви Hug Hug Hug
Оф, забравих - честит празник bouquet

# 497
  • Мнения: 885
Добро утро. Аз се чудя какво беше това люлеене тази вечер! А то булки и вещици са се развихрили. Аз се колебая в кой отбор съм. Може би съм  вещица, но от добрите. Булка бях преди 20 години, но още ставам.... Joy
Честит празник на всички работещи! Радвам се за Джули и Албенка!
Дунди, много ми хареса и статията за хора. Момичетата са прекрасни. А братушките с каква любов говорят за тях.  bouquet
Фло, ти успяваш така добре да опишеш емотиконите, че картинки не ти трябват! Само ти би се сетила за това!
Желая ви един спокоен и усмихнат ден!

# 498
  • Мнения: 2 423
Малко пролетно:
"Май е усещане,
окосена тънка трева,
копринен шал на точки,
узряващи череши,
домашна лимонада на терасата,
дъжд, който мирише на чисто,
гривна с шарени топчета,
незабравки за позабравени мечти,
дълга разходка в парка,
облак от захарен памук в розово,
щастие на майска булка.
Май е хубаво пожелание."
Да посрещнем МАЙ-месеца, където всяка надежда е сбъдване, земята прелива от цветове..!
Подредете пъзелите в живота си през първата седмица на МАЙ и започнете начисто!Понякога сами ще се изненадате от резултатите!А сега спокойно и с усмивка отворете вратата на Май, към вашата душа и почувствайте щастието със сърцето си! Позволете му да завладее душата ви и я споделете с тези, който има нужда от нея..
Пожелавам Ви един невероятен месец изпълнен с безброй красиви мигове, споделени с хората, които ви обичат..А сега да отпием първата глътка кафе и да ...се потопим в Новият месец,Новият ден.."

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 281
До Хасковския гарнизон! Тук съм си когато сте свободни пишете за кафета и да го измислим къде ще е. Да не посочвам аз  Mr. Green
Днес било празник, почивен ден и ще се отдадем на активна почивка. Мислим да ходим към Кенана, шефа да погледа животните. И както е казано "Събта рабта няма, ръките в жобите и на Кенана!"  Laughing
Чакаме Мис Ю с репортаж от събитието, дано всичко е било наред и да не са я ядосвали много.  Grinning

# 500
  • София
  • Мнения: 8 449
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТРУДА!
Казват, че трудът е песен, ама друг да я пее. Намигване.

Добро утро прекрасни момичета.

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, всяка събота сутрин те чакам, като на среща, с ведрия тон, чашката кафе и стихотворение. Е и в понеделник може. Прегръдка. Благодаря ти.
Тези редове написах за теб:...И дори самата тя да има нужда от сила, не се оплаква, не хленчи, все си остава лирична, нежна и мила. Имаш моята подкрепа-стискам палчета на 9.май. Нека да се случи това, което искаш!!!

ЛУННО ЦВЕТЕ, все още си те бива!Ръкопляскане. Какво от това, че си се бракувала преди 20 години. То все едно вчера е било.

И днес няма да ходим на село. Там времето е хладно и вали. И у дома има какво да се прави.

Хубав ден, милички.Прегръдки.

ПП ЛЕЙДИ, приятна разходка.

# 501
  • Мнения: 2 201
Тукк съм.. кой каза че ме няма.. от телефона съм и пиша кратко и ясно.. беше суперрр, деня и вечерта минаха по вода.. буквално, защото си поваля по едно време достаа.. по без обувки бях много от рано,защото се играе по-лесно 😂😂
Изпратихме си всички вече да си отпътуват.. а аз се отдавам на чистене пране и т.н.
Ех, мислех че сме тихи снощи в първата брачна.. ноо щом сте усетили земетръс.. значии признавам сии 🙄🙄🙄😂😂
Прегръщам вии.. и довечера повече че съм от телефонаа сегаа ❤

# 502
  • София
  • Мнения: 8 449
Супер репортаж от мястото на събитието. Радвам се за нашите новобрачни! Все по вода да им върви.
А сега от мен един съвет сърдечен. Намигване. МИС Ю, отдавай се на мъжа си, не на чистене и пране. Те крака нямат, няма да избягат.
Ееех, хубаво време е това около сватбите. И после е хубаво...
Върнах се и аз в "онова" време, сиреч 40 години назад. И аз като Лунно цвете ще кажа-още ставам. Поне такова самочувствие имам.Намигване. Е, знам си, че малко съм баята ( знаете ли тази дума? значи стара), но все още бивам. Емотикон зелено човече.

Хайде, приятен обяд. Аз малко окъснях, ама така е, като сутринта се успах. На младини бях ранобудна, сега не чак толкова.  

# 503
  • Варна
  • Мнения: 383
Честито Мис Ю,все по вода да ви върви,много семейно щастие и разбирателство.Мен сега ме е подгонило притеснението нали знаете ново място,нови хора,а и старите колеги за някои от тях ще ми е много мъчно и трудно да се разделя,но живота си тече и всичко ще мине,важното е да сме здрави.Ние подобаващо отбелязахме празника на зелено въпреки прогнозите,че ще вали и сега докато малката спи ви нагледах.Докато напиша и се събудихме,но така е на чист въздух бързо се наспива човек.Чао от мен засега.

# 504
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мацки, добро утро! Кафе не мога да сервирам. Нооо да споделя нещо, на което се хиля от сутринта. Laughing Пи принцип е за майки на момичета, но и мъжките майки могат са се открият.
Извинявам се, че ще го пльосна така, но не мога от тел да го вкарам в скрит текст. Приятно четене и усмихнат ден bouquet
. Никога не можете да намерите фиби, макар че според вас има поне 300 бр. някъде из къщата.
Ако мъжете губят чорапите си (или по-точно чорапите САМИ изчезнат, защото мъжете никога нищо не губят), то при малките жени това се случва с фибите. Колкото и розови, зелени, с ягодки и микимаусчета шнолки да сте закупили, те изчезват в мига, в който престъпите прага на дома си и дъщерите ви възхитено ги грабнат от ръцете ви. Вероятно ще ги намерите след години, грижливо събрани и забравени на мига в някоя скъпоценна розова кутийка под купа играчки в детската.
2. Разбирате, че сте забравили да вземете ластик, СЛЕД като сте оплели свръхсложната плитка, тип "Рибя кост", която разучавахте 3 часа в YouTube.
Защото майките правят и това (докато си почиват, готвейки) – гледат клипчета в YouTube, в които уж майка (а всъщност най-вероятно потомствена фризьорка) леко и бързо спретва нещо като Айфеловата кула от послушни кичури на главата на ведро и спокойно дете. Вие от своя страна сте наясно, че предстои продължителен, мъчителен и шумен процес, в който вие ще крещите, че ей сега свършвате, а дъщеря ви крещи, че УЖАСНО я скубете. В момента, в който решите, че резултатът е приемлив, ластикът ще е изчезнал – завинаги и безвъзвратно – точно както фибите по-горе.
3. Госпожата от градината прави най-хубавите прически на света. Сутрин изпращате едно чорлаво дете, на главата на което сте закрепили нещо като опашка, а вечер ви връщат истинска принцеса с две плитки „рибя кост“, които се съединяват в някаква разкошотия, фиксирана с неоново светещи ластичета… Дъщеря Ви ви поглежда мълчаливо, а вие мълчаливо се правите, че не забелязвате укора, а всъщност наум се изумявате – 16 момиченца са равни на 16 прически, а госпожата е имала само някакви си 8 часа…
4. Няма нищо по-противно от обуването на детски чорапогащник рано сутрин.
Защо мъжете смятат, че чорапогащниците са лиготия и детето трябва да се калява? Защото им е трудно да ги обуват, затова!
Да обуваш чорапогащник на изнервено и въртящо се хлапе или какъвто е по-често случаят сутрин – отказващо да се събуди дете, е нещо неописуемо. Докато натикаш вътре втория крак, първият вече се е измъкнал. Тъкмо успееш да обуеш целия и откриваш дупка на пръстите или дъщеря ти вече се е събудила и протестира срещу семплия сив цвят, защото:
5. Според детската мода яркорозовият чорапогащник отива на абсолютно всяка дреха, във всеки сезон!
Коя майка на момиче не си е казвала: „Моята дъщеря никога няма да се облича в бонбонени цветове!“, и коя майка след това не е купувала розови дрехи… Има неща, които са предопределени в този живот, и цикламените чорапогащници са едни от тях.
6. Дрехите се делят на „Любимата ми“ и „Това са отвратително грозни дрехи и аз никога няма да ги облека!“. Разбира се, всеки ден става въпрос за различни дрехи.
 7. Баницата в градината е най-вкусната на света („ а не като твоята, мамо!“).
Ако си направите труда да прочетете менютата на градината, ще установите, че децата ви ядат неща, които вкъщи не биха и помирисали – доматена супа, печена риба, грис… Когато се опитате да повторите менюто вкъщи, най-ласкавият коментар, който можете да очаквате, е: „Доматената супа беше хубава, но може ли другия път да е без домати?“. Иде ви да помолите градинската готвачка за рецепти, а защо не и направо няколко урока по готвене?
8. „Мамо, а защо дупето ти има бръчки?“ – и ето как неусетно е дошло времето да запознаете дъщеря си със стриите. След изтощителни обяснения за надебеляване и отслабване, по време на които дъщеря Ви ви гледа недоумяващо, накрая тя казва: „Аха, нека тогава ти купим едно кремче против бръчки с „кютен“ и всичко ще се оправи, нали?“. За момент обмисляте да я запознаете с невъзвратимостта на някои неща от живота, но после решавате да си купите крема и да се мажете – току-виж помогнал?
9. „Мамо, а на кого са онези красиви лъскави обувки?“ – очевидно дъщеря ви не прави връзка между вас и лачените обувки, с които отдавна, в един друг живот, весело потропвахте на път към офиса… Опитвате се да ѝ обясните, че някога всеки ден сте били облечена в хубави дрехи и обувки и дори сте си слагали грим, от онзи, който сега събира прах в банята.  Но тя гледа официалния ви вече анцуг и раздърпана блуза и не може да ви разбере, защото в приказките е обратното – първо си Пепеляшка, а после принцеса… Пак се замисляте дали да я запознаете с някои неща от живота, но после просто казвате: „За теб са, моето момиче, чакат те да пораснеш“.

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 9 748
Ха добър ден. Да мина и аз да ви нагледам.
Та поред на номерата.
Фло, ако работата беше хубаво нещо, и дядо поп щеше да работи.  hahaha
МисЮ, нещо снимки не виждам ... къде ви валя? в нашия град само понапръска малко, колкото да изцапа здраво колите. И за дървото с лилавите цветове нищо не казваш, бяха ли окапали или те чакаха, както им беше поръчано?  Laughing

juli0976, успех на новото място. Дано попаднеш на свестни колеги и бързо да свикнеш с новата обстановка.

Фей, у нас май сме се разминали с голяма част от написаното от теб. Девойката имаше коса за фибички чак в последната група в градината, преди това си беше като момченце. Толкова бавно порасна тази коса. Прически не мога да правя, ако ще и цял ден да се мъча. Затова пък девойката започна да си сплита косата сама. И сега на турнето сигурно е сплела половината девойки от хора. Прави рибената кост за отрицателно време, та и по два начина.  Mr. Green Розово и нюансите му НЕ се носи. Даже и на маратонките се нацупи за две лентички в цикламено. За дрехите реших въпроса кардинално и от раз - ако вечер не си приготви това, което желае да носи, сутринта облича това, което аз кажа. Е това, докато аз я водех на градина/училище. А откакто са с униформи т.е. от четвърти клас, такива дертове просто няма. Обаче това наистина си е описание на неволите на голяма част от майките на момиченца.

Девойките се прибраха доволни и зверски изморени. Посъбрали доста студ, но поне не ги е валяло нито дъжд, нито сняг. И вчера цял ден спа. От многото возене в метрото на Екатеринбург запомнили двери открываются  и двери закрываются  hahaha Говорили са им само на руски, което означава, че са пропуснали голяма част от информацията. На английски са си говорили с китайчетата. Иначе участниците от 9-те бивши съветски републики всички са говорили на руски. И в дискотеката музиката била на руски. казах ѝ, че Путин така е разпоредил.  Joy
А на това се казва да си на два континента.
Скрит текст:

# 506
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейтеее!
Хей, Мис Ю честито ти, наистина се върнах и аз години назад, ако трябва да съм точна ей сега в неделя правим 12г. от сватбата. Беше хубаво тогава, но и сега ни е хубаво Simple Smile
Дунди, хубаво са си изкарали децата, но се замислих как искам и аз да се разходя натам, нали съм си хаймана, все ми се ходи някъде;)
Фло, имам чувстовото че лаптопа нацяло да ти се скапе пак ще намериш начин да си толкова безкрайно забавна...и да пишеш тук... Party
Аз да ви кажа никакви празници не усетих. В събота и неделя се борих с температурата на малкия, а понеделника не го усетих...кофти, но надявам се краят на тази седмица да е по весел. Мъничето ми има РД, ще има купон Simple Smile Mr. Green
А сега изчезвам, потъвам в тръстичене..... Sick

# 507
  • Мнения: 1 605
При нас е точно както го е описала Фей Laughing,а незнам какво ще стане като поотрасне малко и номер 2
Аз днес посрещам ости,братовчед ми се прибира от Испания за 2-3 дни и ми е едно приповдигнато-не сме се виждали от 2 години,а сме много близки дори сме му кумове и затова с нетърпение го очаквам.
За утре сме планували разходка до пещера Ухловица,но да не ни мине котка път.
Сега ви  Hug
Ааа и аз чакамснимки от Мис Ю Wink

# 508
  • Мнения: 3 063
През телефона съм и само с две думи - Ухловица я мразя! Mr. Green взе ми силичките, казах си, че повече няма да отида там и нахоках приятелката ми, която ми предложи да я посетим, че ми е спестила информацията, че има стотици стъпала... В летните горещини, когато бях аз там, ми се видяха хиляди. Та така. Предпочитам някоя полянка без пещери, без водопади и каквито и да било забележителности, една полянка, дръвчета за сянката, барбекю и постелка....
Дунди, (телефона все иска да ми го промени на Дънди), много хубава снимка!

# 509
  • София
  • Мнения: 8 449
Привет военни красавици!
Влизам набързо, да ви нагледам коя какви ги е вършила. Намигване.
СЕТИ_БЕТИ, викай ме и мен на полянка, под дебела сянка. На скара или чеверме-най ми е добре. И аз съм от кашкавал туристите-не ща еко пътеки, не ща пещери.
Дръж се ДИМИТРОВА, не предавай фронта. Две принцеси с една придворна дама, няма да е лесно.
ДАНИТИ, как е малечко? Оздравя ли вече? Да се стяга, щом и рожден ден ще има, че да може да се радва на подаръците си.
ДУНДИ, имаш голям късмет с твоята красавичка. Тя е повече от железен войник! Е, не без твое участие разбира се. Усмивка.
Когато отидат пак в Русия, да ме водят за преводач.
ФЕЙЩИЦЕ, а у вас как е? По описанието ли действате или не съвсем.
ДЖУЛИ, попътен вятър към новата работа. Все пак, ти толкова я искаше и чакаше, а това има значение за периода на адаптация. Стиснати палчета.
Ние днес се разходихме до нашето село. Гаджето се правИ на водопроводчик и разбира се, се справи с малката авария предизвикана от големите студове. Ей, добре съм гледала, като съм си избирала мъж-смело заявявам, че е мултифункционален. Аз пък изрязах розите-пораженията са доста. Друг път не е било така, но и такива студове скоро не сме имали. Рязах с лозарската ножица-направих си пришки по ръцете. Рязах и с трион-нарязах си едната ръка. Цялата съм надрана и набодена. Накрая, за да си уплътня времето малко поплевих треволяци. Е сега не ме питайте как ходя. Няма такъв емотикон. А представета си как би ходил пингвин, с нови обувки, които го стягат. Ето така ходя и аз сега. Да не ви разправям, че пришките ме болят, раните и драскотините също, плюс всички мускули. На война да бях ходила толкова нямаше да пострадам.
И аз чакам снимки от булка МИС Ю.
А влязох за малко, а? Добре си поговорих с вас, завивам ви и ви казвам лека нощ!Прегръдка.


Общи условия

Активация на акаунт