Забременели след ин витро - Tема 34

  • 42 975
  • 724
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20 422
Честито, Жана  Simple Smile

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 457
Жана, честито, мила. Пожелавам ти от сърце безпроблемна бременност и щастлив финал  Hug

Тани, не се безпокой. Всичко ще бъде наред и ще приключи много бързо. Няма да разбереш, кога са го извадили.бебока на бял свят Wink. Мисли позитивно и не се страхувай.  Hug
Благодаря, Зози!  Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 874
Жана, честито! Безпроблемно да ти е до финала!  Много се радвам за теб! Аз също се чудех кога ще правиш трансфер, а то какво било! Силни прегръдки от мен!  Hug

# 243
  • Мнения: X
Благодаря  Heart Eyes
Кристи, мерси  Grinning
Стефи, Кейти, да ви е лека и на вас и успешна докрая  Hug

# 244
  • Мнения: 20 422
Кейти, с теб какво става?

# 245
  • Мнения: 2 999
Жанииии прекрасна новина. Heart Eyes подозирах те от известно време. И да ти кажа вярвам, че този път ще е успешно до финала.

# 246
  • София
  • Мнения: 10 642
Жани, браво момиче. Дано скоро те последвам Simple Smile

# 247
  • Мнения: X
Дънди, Нандин  Hug
Вие сте следващите, време е  PraynigHeart Eyes

# 248
  • Мнения: 2 999
Дано Жани се окажеш права Praynig

# 249
  • Мнения: 1 410
Увладяхме положението! Не ги пускам никъде да ходят мъниците поне до 10-15 август!
Още съм на системи и кръвоспиращи, вчера имах и контракции, но днес като че ли бурята отмина, всичко с престоя ми в болницата е наред, не се оплаквам за нищо и гледам само напред!

# 250
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Жанче, честито! Много се радвам!
Нандин, дано и ти скоро се похвалиш така!
Клиър, всичко ще е наред!

# 251
  • Мнения: 311
 Жана, честито! Много се радвам Hug лека и безпроблемна до финал bouquet
Клиър, всичко ще е наред Hug Бебоците да кротуват Praynig
И мен взе да ме хваща шубето Confused Онзи ден Михова каза, че ми разрешава Да раждам вече Embarassed Сега да видим бебка кога ще си избере да се появи Heart Eyes Моля се само всичко да мине наред и скоро да си гушна малкото съкровище Praynig

# 252
  • Мнения: 749
Няма страшно, беби! Кураж! Всичко ще мине супер.  Hug

# 253
  • Мнения: X
Синеока, Беби, благодаря, момичета  Hug
Клиър, прочетох назад какво се е случило, радвам се, че сте добре и дано да няма повече такива притеснения докрая  Hug
Беби, предстои ти най-прекрасната и чакана среща, нямаш място за притеснения и страх, а само за трепетно очакване и нетърпение  Hug

# 254
  • Мнения: 749
Ох, момичета. Оказа се, че имам малки остатъци от околоплодния сак. Казаха, че не е плацента. Дадоха ми някакво лекарство cytotec, което предизвиква контрскции и сега ще го взимам до понеделник с надеждата, че тези остатъци ще излязат сами. Дано стане, че хич не ми се иска да ме стържат.  Praynig Стискайте палци.

Общи условия

Активация на акаунт