Хипохондрички, сладки шматки, тормозят доктори с неравностойни схватки

  • 83 865
  • 851
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 158
Хелоу дружки,аз пак издухвам здраво.Кой ме накара да чета за Хелп синдрома не знам....ама кофти се побърках.
И понеже нали ще имам близнаци ,обаче се оказа,че на тях не се.правят генетични изследвания защото не отчитат точно.....съм в тиха лудост
От какво се притесняваш? Смисъл какво прочете?

# 61
  • Мнения: 11 358
Хелоу дружки,аз пак издухвам здраво.Кой ме накара да чета за Хелп синдрома не знам....ама кофти се побърках.
И понеже нали ще имам близнаци ,обаче се оказа,че на тях не се.правят генетични изследвания защото не отчитат точно.....съм в тиха лудост

И защо пък се изплаши от ХЕЛП синдрома точно?  Shocked Мога да ти нахвърлям двадесетина още по-сериозни и по-често развиващи се заболявания и състояния, ама няма пък  Mr. Green
Има ли нещо, което те кара към него да се диагностираш?

Убедена съм, че хелп 100% нямаш. Всичко ще е наред с теб и бебетата  Hug

# 62
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Привет момичета! Скабиела,не се вкарвай във филми всичко ще е наред! Сигурна съм.
Аз да ви се оплача, от доста време имам една болка под лявата мишница и ръката.Но в петък бяха такива силни болки и в лявата част на гърдите.Направо място не можех да си намеря.Отдавам го на настинка.Но ММ вместо да ме успокои вика, че е нещо на сърцето и било от цигарите. EmbarassedТук няма как да ходя по лекари.Здравно осигурена съм,но за да стигна до специалист трябва направление от личната.А тя е една "шашната" като и кажа ,че нещо ме боли веднага ме праща в болница.Луда работа

# 63
  • Мнения: 2 461
Звучи ми като киста, ама пък без лекар как да се потвърди...

# 64
  • Мнения: 11 358
mozila, бих заложила на плексит или невралгия, но все пак някак една кардиограма няма ли как да си направиш при лекар?

# 65
  • Мнения: 964
Аз пак с кървава жилка в храчката  Cry ... принципно не кашлям , но сутринта ми се случи и нали да изследвам точно и да видя под лупа и забелязах една два съвсем леки кървави жилки в малка храчка - мъжо ме диагностира че е от напъването , но аз не съм се напъвала толкоз много ... олеее какво ли  да е? Обадих се на джипито и той каза ( по телефона ,без да ме преглежда ) че е от напъване ... сигурно полодявам или сум луда от одавна но не ми го е установил лекар та незнам ... или само аз незнам .
Случвало ли му се е на някои  Thinking

# 66
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Зизу,Дорис непремено ще посетя личната.Поне да се успокоя.Вие сте златни момичета! Hug
Светлинар,няма ли как да отидеш една снимка да ти направят? Така, ще откачиш от притеснение.Може наистина да е от напъване, но е добре една снимчица да си направиш

# 67
  • Мнения: 1 326
Не съм писала от много време,не защото няма от какво да се оплаквам  Mr. Green
Проблема с натиска в мехура продължава почти 1 година.Ако нямах дете,щях да се самоубия.
Мислех,че след лапароскопията ще спре тоя ужасен натиск и наистина спря за 10 дни,обаче  #2gunfire
После пак същото.Правих изследвания на бъбреците,сега микробиология на урина пуснах-нямам гъбички  Cry , а се надявах цялото ми тяло да е пълно с гъбички и заради тях да е натиска.Винаги в урината имам песъчинки,камъчета и кристали,но ми казват,че нищо ми няма.Надявах се изследванията да покажат,че имам камъни в бъбреците-абе каквото и да е и най-страшната болест да е,просто да започна да се лекувам.И оперирания яйчник ме наболява,пия противозачатъчни и мислех,че около ОВУ не би трябвало да усещам нищо,но усещам  Confused В петък имам час при АГ,ще пусна микробиология и цитонамазка.Не вярвам проблема с натиска да е от там,ама просто не знам какво да правя вече.Ще запазя и час при нефролог за последно и ако и там няма проблем,сядам и ще чакам да умра.Ужасно е,нетърпимо и изнервящо.

# 68
  • Мнения: 964
Зизу,Дорис непремено ще посетя личната.Поне да се успокоя.Вие сте златни момичета! Hug
Светлинар,няма ли как да отидеш една снимка да ти направят? Така, ще откачиш от притеснение.Може наистина да е от напъване, но е добре една снимчица да си направиш

Обадих се на лекаря и той не ме отрази особено , каза че е нормално като сум сееее напъвала , ама мен ме е страх да не е  най лошото  Embarassed ...
до сега поне това не си преписвах , а вече и това , чудя се ... снимка ... и ще ме успокой ли тя или само ще ме облъчи... аз си мисля ,че ако има нещо сериозно то ще подскаже отново и отново - знам ли - как мислите ?
Днес нито сум кашляла нито нищо - нямам проблеми освен шантавите мисли.
Някои пил ли е антистрес Калмерал 600 или релаксон и има ли файда ?

# 69
  • Мнения: 11 358
 svetlinar, ако имаше рак на белия дроб щеше да кашляш като пушила 20 години. Щеше да свалиш килограми и да не ти стига въздух. Ха сега да видим колко симптома ще дадеш  Hug

Bandida, имам едно опасение, че всеки път отивайки на лекр казваш "имам притискане на мехура" и се започва кръга гинеколог - нефролог и обратно. Ако кажеш - ей тука ме боли дали няма да измислят нещо ново, което да помогне? Ако има притискане ще имаш позиви за пишкане - пишка ли ти се постоянно?

Ти секцио ли беше родила? Проблема след раждането ли започна?

Например видяла ли си се с гастроентеролог? Гастроскопия правена ли е? Колко често акаш и как са изпражненията?
Среща с хирург за херния имаш ли?

Я тази вечер си измери Т под мишницата, в дупето и в сгъвката на крака и триъгълника и ми напиши колко са. Утре сутрин пак трите измери. Така ще стане ясно има ли възпалителен процес в теб.

Изследване за апендицит правено ли е? 
При един и същи гинеколог ли ходиш?

# 70
  • Мнения: 1 326
Ох,мила Дорис...Само ти ни влизаш в положение  Hug
Като отида не казвам,че ме боли,защото не ме боли,а само някакъв натиск или тежест усещам.Мислех,че песъчинки драскат пикочните пътища.Не пишкам често,но урината е тъмна-не много,но тъмна.Този натиск/тежест усещам след уриниране,10-15 минути продължава,затова мислех,че излизат песъчинки и докато се успокоят нещата имам това дразнене.Раждах секцио,да.Проблема се появи 1 година след раждането.Дъщеря ми спеше много леко и всеки ден се налагаше да стискам по 2-3-4 часа,докато спи.Колкото и да ми се пикаеше,не ставах,за да не я събудя.Гастроентеролог ме гледа и каза,че е възможно от подуто черво да става така.Пих 1 тон лекарства + 6-7 антибиотика,но няма подобрение.Откриха ми и Кандида в червата,пих антибиотик,но нямам представа дали ги уморихме.
Имам запек откакто се помня.След лапароскопията 10 дни нямах проблем,но изпражненията ми бяха меки.Започнах обаче да ям много и от тогава изпражненията ми са много твърди.За апендицит и херния никой не ме е гледал.Пусках СУЕ и ЦРП и не показваха проблем.Левкоцитите и те са добре  Confused
Бях при няколко гинеколога + гинеколог- онколог.Просто не знам какво да правя вече.И ЛЛ не ми дава направления,за една година нито едно не ми даде и ходя само на частно.Казват ми,че си въобразявам и ми няма нищо,щом изследванията са добри  Cry И туморни маркери пусках преди лапарото.Цитонамазката беше 2-ра група.Ако и нефролога не открие проблема се предавам.

# 71
  • Мнения: 11 358
А тези 10 дена след лапарото имаше ли го този натиск?

Обезателно трябва да решиш въпроса със запека.

Защо не слагаш в кафето кокосово масло, което избива всички гъби в организма?

Правила ли си експеримент с пиене на течности. Да пиеш 1,5 два дни и да видиш как е. Да пиеш 2,5 литра и пак да видиш как е?

Питай гинеколога си възможно ли е да имаш сраствания и от там да е проблема.

# 72
  • Мнения: 1 326
Нямах го.  newsm78
Опитвам да се справя със запека,обаче фибри,пробиотик,плодове пробвах на гладно и нищо не помага.Сега взех чай,да видим.Купих и каприлиева киселина,дадох 45 лева,ама така стои  Confused
И с вода се наливам,за да видя дали няма да има подобрение.Няма,същото е.Докторите казаха,че нямам сраствания.При лапарото не знам дали са отстранявани.Четох и за операции за отстраняване на сраствания,слагат един гел с хиалуронова киселина.Каквото и да ми е,просто искам да се разбере най-сетне и да започнем да го лекуваме.

# 73
  • Мнения: 2 461
А гледаха ли те с ехограф?

# 74
  • Мнения: 1 326
Гинеколозите ме гледаха безброй пъти.Мислеха,че имам тумор на яйчника.

Общи условия

Активация на акаунт