Хипохондрички, сладки шматки, тормозят доктори с неравностойни схватки

  • 90 508
  • 851
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 890
Здравейте отново и от мен Simple Smile Не знам точно в какъв момент се отключи страхът ми от болести, но бях много малка. Помня, че на шест годинки се притеснявах да не получа инфаркт. После минах на ревматизъм, кучешка тения и т.н... Помня, че нашите гледаха "Спешно отделение" и аз покрай тях, после бях с нови страхове и диагнози. Дори се е случвало посред нощ, да ходя да проверявам, дали майка ми диша. Имаше преди доста години едно момченце Теди, болно от левкемия, събираха пари за него, накрая почина детето, а то маѝ ми беше долу горе наборче. Аз може би тогава разбрах, че и децата умират и съвсем се стресирах. Да не говорим, че сега всеки подобен случай за който чуя, ме кара да получавам симптомите. Страхувам се от лекарска некомпетентност и незаинтересованост. Не ме е страх от смъртта, а от това, което я предхожда

# 346
  • Мнения: 983
Да не говорим, че сега всеки подобен случай за който чуя, ме кара да получавам симптомите. Страхувам се от лекарска некомпетентност и незаинтересованост. Не ме е страх от смъртта, а от това, което я предхожда
и аз така ... преди по комунистическо време беше абсолютно забранени да се всява страх и смут в населението , а сега даже имам чувство ,че е умишлено ,наложително и препоръчително  ooooh! ... мен ме е страх да пусна телевизия и радио ако не кажат колко катестрофи има то в най добрия случай рекламират лекарства - що за безобразие ?


Но като си направих разните изследвания се успокоих и от тогава не ги мисля лимфните възли, макар че незнам как бих реагирала, ако ми се надуе някой нов?!
Между другото точно тогава бях забравила страха си от повръщане, но го бях заменила с един доста по-страшен...
Та така, ако почна да Ви разказвам за моите страхове няма да имате нерви да ме изчете, затова спирам Outta Joint

и аз така от едно се освободя ( за малко ) друго ме прихване ( нета не ни е добър съветник , но все него питаме )  Crazy
та ти кажа честно по добре да те е страх от повръщане от колкото от другото ...    Rolling Eyes
приеми че повръщането е най малкото зло , така че спокойно !

# 347
  • Мнения: 348
Да не говорим, че сега всеки подобен случай за който чуя, ме кара да получавам симптомите. Страхувам се от лекарска некомпетентност и незаинтересованост. Не ме е страх от смъртта, а от това, което я предхожда
и аз така ... преди по комунистическо време беше абсолютно забранени да се всява страх и смут в населението , а сега даже имам чувство ,че е умишлено ,наложително и препоръчително  ooooh! ... мен ме е страх да пусна телевизия и радио ако не кажат колко катестрофи има то в най добрия случай рекламират лекарства - що за безобразие ?


Но като си направих разните изследвания се успокоих и от тогава не ги мисля лимфните възли, макар че незнам как бих реагирала, ако ми се надуе някой нов?!
Между другото точно тогава бях забравила страха си от повръщане, но го бях заменила с един доста по-страшен...
Та така, ако почна да Ви разказвам за моите страхове няма да имате нерви да ме изчете, затова спирам Outta Joint

и аз така от едно се освободя ( за малко ) друго ме прихване ( нета не ни е добър съветник , но все него питаме )  Crazy
та ти кажа честно по добре да те е страх от повръщане от колкото от другото ...    Rolling Eyes
приеми че повръщането е най малкото зло , така че спокойно !
Ха,нали? Laughing И аз така се успокоявам, защото като знам какво ми беше, докато ме беше страх от разни раци, това наистина е по малкото зло.
Не пожелавам на никой този страх... Hug

# 348
  • Мнения: 1 041
Боли ме прасеца на левия крак. Само единия. Тромб ли имам?  #Cussing out не е подут, прилежно го измерих с метърче. 

# 349
  • Мнения: 530
Пак съм във филма. Малката е адски злояда,яде 4- 5 неща и то все вредни- пържени картофи,мекици,пица,хляб,колбаси,десерти.....Четох, че те докарват лошата болест и сега съм откачила.

# 350
  • Мнения: 348
Пак съм във филма. Малката е адски злояда,яде 4- 5 неща и то все вредни- пържени картофи,мекици,пица,хляб,колбаси,десерти.....Четох, че те докарват лошата болест и сега съм откачила.
Недей така аз като малка бях също страшно злояда и ядях същите неща, докато влязох в пубертета и ми се отвори апетит и за други неща. Нищо ми няма, добре съм физичеСки, ама не мога да кажа същото и за психиката ми, надявам се и тя да се поправи и, някога... newsm78 Hug

# 351
  • София
  • Мнения: 2 631
От три дена имам болки ниско долу. Утре трябва да ми дойде. Принципно така ме боли като вече започне МЦ, но сега няма нищо още. Вече почвам да откачам какво може да е. На моменти все едно ме реже. Вчера беше повече като придърпване Hug

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 09:55 от Erinne

# 352
  • Варна
  • Мнения: 10 492
От три дена имам болки ниско долу. Утре трябва да ми дойде. Принципно така ме боли като вече започне МЦ, но сега няма нищо още. Вече почвам да откачам какво може да е. На моменти все едно ме реже. Вчера беше повече като придърпване Hug

ПМС му викат  Laughing
Моя започва седмица преди да ми дойде,а понякога още при овулацията.

# 353
  • София
  • Мнения: 2 631
От три дена имам болки ниско долу. Утре трябва да ми дойде. Принципно така ме боли като вече започне МЦ, но сега няма нищо още. Вече почвам да откачам какво може да е. На моменти все едно ме реже. Вчера беше повече като придърпване Hug
ПМС му викат  Laughing
Моя започва седмица преди да ми дойде,а понякога още при овулацията.
За първи път ме боли толкова преди да започне. Т.е дори нямам спомен да съм имала болки преди да видя нещо. bouquet Малко се успокоих Simple Smile благодаря.

# 354
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Преди да родя ми протичаше по един начин ПМС-то.След като родих се промени,след като ми махнаха щитовидната жлеза отново претърпя промени,от скоро взех да пия Прим ойл и отново се промени.Мисълта ми е,че търпи промени в годините по една или друга причина.

# 355
  • София
  • Мнения: 2 631
Бе май друга е причината. Вчера ходих в един МЦ, че лекувам дясното ухо и реших да си пусна HCG, ей ся гледам резултата 78.1. Това положителен ли се води, че не са писали нищо? Hug

# 356
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Бе май друга е причината. Вчера ходих в един МЦ, че лекувам дясното ухо и реших да си пусна HCG, ей ся гледам резултата 78.1. Това положителен ли се води, че не са писали нищо? Hug

Хахаха,няма да бързам да ти честитя,желано ли е  baby_neutral

# 357
  • София
  • Мнения: 2 631
Бе май друга е причината. Вчера ходих в един МЦ, че лекувам дясното ухо и реших да си пусна HCG, ей ся гледам резултата 78.1. Това положителен ли се води, че не са писали нищо? Hug

Хахаха,няма да бързам да ти честитя,желано ли е  baby_neutral
По принцип да Simple Smile но не очаквах да има толкова бързо резултат (4 месеца опити)   Hug Малко ми е странно всичко, но да видим. Утре пак имам да ходя за почистване на ушето( отгледах си гъби Joy не знаех, че и там е възможно) И ще си пусна да видя пак. Нали трябва да расте хормона, а при мойта АГ съм чак на 27ми и тя няма по-ранни часове и не знам какво да правя bouquet

# 358
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Не трябваше ли 48 часа да минат,виж в темите искам бебе там има по запознати.Ние едно време само обикновени тестове правихме.Колко дни ти закъснява?

# 359
  • София
  • Мнения: 2 631
Не трябваше ли 48 часа да минат,виж в темите искам бебе там има по запознати.Ние едно време само обикновени тестове правихме.Колко дни ти закъснява?
Един, ами те ще са 48 часа Simple Smile вчера сутринта и утре сутринта. Реално вчера го пуснах на шега. Никога не ми е правил проблеми ПМС-а по такъв начин и то толкова дълго време, а и правим опити. Викам може да е станало нещо Blush
А ся съм и нещо хремава и само се редува топло и студено и от най-малкото се изпотявам Blush Ама да видим Simple Smile  bouquet Каквото сабя покаже.

Общи условия

Активация на акаунт