До мамите, който са били бременни на сватбата си

  • 3 128
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Аз на сватбата бях в 6-я месец.Изкарах си дьлгия ритуал в цьрквата не ми ставаше лошо,но много ме заболяха краката и просто си сьбух обувките под роклята.Танцувах най-много от всички,но преди самата сватба се консултирах и с двамата ми гинеколози.Те ми изписаха някакваи лекарства.И вечерта протече така-едно хорце-две хапчета,един танц-едно хапче и пак хорце-две хапчета и така докрая.Просто от края на 5-я месец имах много контракции и опасноста при мен беше от преждевременно раждане.По -добре поговори сьс твоя гинеколог и нека той те посьветва нещо и ти изпише някакви лекарства за да се чувстваш добре и спокойно да се забавляваш.
Весело изкарване и бьдете много щастливи.  bouquet
И да не забравиш снимки да покажеш после.

# 16
  • Мнения: 748
аз бях в 6-ти. вече ми се подуваха краката, а и от съображения за сигурност не танцувах много, само леки блусчета, което не попречи сватбата да е много хубава и да се забавлявам през цялото време.  Simple Smile
църковния беше на другия ден, само с най-близките. църквата беше ремонтирана скоро, имаше добра вентилация и не миришеше на застояло и свещи, както в повечето църкви, така че и там всичко си беше ок.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Бях в четвъртия и нищо не ми е ставало, но на мен не ми се гадеше, поне не силно, такива проблеми нямах.
Но си прецени, защото във втория месец най-силно се повръща. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 537
Аз бях в началото на шестия и в църквата ми стана лошо .Наложи се да довършя  процедурата по церемонията седнала на стол,всичко стана заради миризмата на тамян. Confused

# 19
  • Мнения: 54
Та така...
В събота бяхме на сватба на много близко приятелско семйство, нямаше как да не отида...
Пропуснах венчавката в църквата, но от миризмата на свещи съвсем ми става лошо  ooooh!
Как да е издържах в ресторанта, на по-бавнички хорца рипвах и на блузчета това онова, но въпросът ми е друг...
На 21май и на мен ми предстои сватба. Как бих я издържала, мислите ли, че ще съм по-добре тогава, все пак ще съм във втория месец живот и здраве тогава ...
Почнах,ме да се чудим дали да не отложим църковният , че каквито са продължителни

Какво ще кажете майчета ???

Според мен го отложете и после с бебо .Ще е по забавно след време като гледате снимките .

# 20
  • Мнения: 13 512
Аз бях в началото на шестия и в църквата ми стана лошо .Наложи се да довършя  процедурата по церемонията седнала на стол,всичко стана заради миризмата на тамян. Confused

Значи може бременна да сключи църковен брак?

# 21
  • Мнения: 14 654
дравей,аз на моята сватба бях бременна в 4 месец.чувствах се добре,но не съм танцувала много и повечко си седях на местенцето.в църква не сме се венчали,а на мен ми става лошо от миризмата на свещите и без да съм бременна.

# 22
  • Мнения: 2 274
   Аз бях в 4 месец и имах много лека бременност, но в църквата ми стана лошо по едно време и поседнах на стол за малко! При мен не беше от миризмата на свещи или тамян, а от жегата в църквата, защото сватбата беше в разгара на лятото! Ти си прецени - можеш да изкараш церемонията седнала или да направите църковен брак по късно! А за гражданското и ресторанта едва ли ще имаш проблем!
   Лека бременност и весела сватба!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 39 771
Във 2ри месец лежах за задържане. От мотаене насам-натам подписахме и правихме сватба чак като станах в 5ти месец. И програмта ни беше много тежка Simple Smile - ритуал по подписване, ресторант нямаше, но пък се събрахме 20тина човека в бар. После ходихме да гледаме Ф1, че мъжете от компанията бяха фенове. Играхме билярд и след това към 2 приключихме в Библиотека. Издържах. Само не ми даваха да танцувам много Sad
Църковен брак не сме правили.

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Края на 3ти месец - никакви проблеми, като се изключи едно струпване на хора и лоша организация дето ме ядоса... не седнах. с църковен брак и обедна сватба. Подписахме 3 дни по-рано. Не го решихме заради бебо, но е много добра идея, защото иначе се схващаш само от позирането на поне 3 места...
Нарочи си "конферансие"! Някой дето да "дирижира" процедурите, че да не се налага ти да се намесваш. Да не е някои от главните лица - мама, тати, братя сетри... Те ще трябват при спешност.

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние бяхме предупредили попа, че освен мен има още 3 бременни и да посъкрати ритуала, но той си го изкара целия. Навън беше около 40 градуса и доста се олюлявах на токчетата  Crazy

# 26
  • Мнения: 648
 
Бях в 3-ия месец, преди това и аз си задавах въпроса как ли ще се чуствам, защото от началото много ми се гадеше, но без да повръщам, не понасях много миризми, а сватбата на нашите кумуве, която беше месец преди нашата едва я изкарах и то защото имах цитронада с мен Sick
В деня на сватбата ни, обаче Али явно реши, че мама трябва да се наслади на този вълшебен момент и бях в прекрасна кондиция Grinning Танцувах много, веселих се и мисля бях още по- щастлива на сватбения ден, защото носех в мен нашето бебе Heart Eyes
Желая ти прекрасни емоции на сватбата и леко раждане  bouquet

# 27
  • Мнения: 8 242
Аз бях в 4тия.. Ритуалите и гражданския и църковния бяха изнесени в ресторанта.. И всички бяха предупредени да карат малко по бързите процедури..
Само дето на "сцената" - дансинга - където се случваха нещата имаше страшно много лампи.. (това в Тримонциум горе).. И от топлината и все пак нерви, и цял ден чакане и .. доста ми се посъбра.. Та на средата на църковния ритуал само казах на мъж ми - Падам - и тупнах на земята..  Rolling Eyes
После си го изкарах до края на столче.. Ама и поповете бая бързо привършиха след случката  Blush

Иначе първите месеци не ми е ставало лошо, нито съм повръщала.. явно самата ситуация е била причината.. Но много бързо се оправих като почнаха хората  Mr. Green Скачах си през цялото време, въпреки че ме гледаха поне 2ма лекари и само ми подшушваха да го карам по кротко  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 2 768
Значи може бременна да сключи църковен брак?

Ей с тoз въпрос изби рибата с прашка Joy
 rotfImbo

# 29
  • Мнения: 577
аз пък бях в 7 месец и танцувах като луда-по принцип съм си по веселбите.Беше ми много гот и грам не се изморих,после даже отидохме на кръчма и се прибрахме сутринта

Общи условия

Активация на акаунт