Големите малки лъжи

  • 39 500
  • 405
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 27 179
2.7

Скрит текст:
Захаросан край, който слага край според мен на каквито и да било напъни за сезон 3. От такъв просто няма смисъл. Повече от щастлив край за Селест, Мади и Джейн, очакван и логичен за Бони. Жал ми е за нея, тъпо е това, че никога не е обичала съпруга си. Поне не умря, опасявах се, че може да има трагичен изход. Онази вресливата не ме вълнува. Оставаше и Мери Луиз да остане и да помага с децата, а двете със Селест да се прегърнат и щеше да полетят розови слончета.  Laughing
Като цяло един излишен сезон направен за феновете и за парички явно. Никакво 'уау' Нищо. Аз лично ще запомня само играта на Мерил Стрийп, която ги отвя всичките и толкоз.
Но самия сериал си е много добър като цяло и заслужава добрите оценки цялостно погледнато. Simple Smile А и такъв каст едва ли ще видим скоро в тв сериал.  Peace

# 361
  • Мнения: 668
Много слаб сюжет този сезон. И все пак - това е най-добрият скапан втори сезон на сериал. Кастът, образите, диалозите. И песента.

# 362
  • София
  • Мнения: 6 035
Замунда не работи, в Зелка го няма епизода. Идеи откъде да го сваля?

# 363
  • София
  • Мнения: 1 570
Да, и на мен ми се струва по-слаб. Някак по-бавно вървят нещата. Днес, докато гледах, ми хрумна, че има голям потенциал за още сериали, свързани с живота на децата. 3 момичета и 3 момчета. Плюс каката Абигейл,  дето не иска да ходи в колеж.

# 364
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз изгледах на един дъх първи сезон и само първи епизод на втори сезон. Обаче без Пери не е същото. Направо настръхвах само като го показваха- много добър психо. Чудя се дали да се насиля да доизгледам втория сезон, точно заради нещата, които споменавате каста, Мерил Стрип, кадрите, песента...

# 365
  • Мнения: 282
Изгледай го, защо не.
От хората, които мислят, че трябваше да си остане с единствен сезон съм. Първият епизод на втори сезон ми беше ужасяващо разочароващ - предвъкващ стари мотиви по начин, превръщащ героите в карикатури на себе си. Музиката влиза някак насилено и разсейващо в сцените, не така гладко както в първия сезон. Бих казала, че тези тенденции продължават и в следващите епизоди, а из историята има 'шокови' моменти, случващи се от нищото (няма градеж, няма последователност, има мързеливи сценаристи) и преливащи от пусто в празно.

Доста слаба история, да. Но има и култови моменти, и някои силни сцени, и все пак хубава музика... и отново добро психо. Връщала съм отделни неща, за да ги изгледам пак и пак.
А и предвид, че свърши, ще имаш предимството да не чакаш по цяла седмица, само за да получиш пореден неудовлетворителен епизод... Grin

# 366
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
На мен пък ми хареса. И сезонът и финалът. Да , не беше уау както предния, но завършиха историята.

# 367
  • Мнения: 1 673
За всичките героини предполагах, че краят им ще е такъв, но все си мислех, че някоя може да умре. Добре, че поне това са ни го спестили.
Тая Бони не знам защо го удари на депресия този сезон. Майка й не я е обичала, тя не обичала мъжа си... Защо е била с него и защо е родила и дете тогава? Голяма мъченица я изкараха и тя отнесе всичко накрая.
Наистина нямаше нужда от втори сезон, но все пак се радвам, че пак ги гледах на едно място. Flowers Hibiscus
Сега ще чакам сериала на Рийзито и Дженито есента. Kissing Smiling Eyes

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Не разбрах аз...защо все пак отихода в полицията Neutral Face Героинята на Кидман тъкмо си спечили децата и сега ще иде зад решетки ли???

# 369
  • Мнения: 4 872
 За да подкрепят Бони... Така представени нещата  само тя ще влезе в затвора, а за другите- всичко се подреди.

Не ми хареса епизода. На моменти сладникав, на други-скучен. И все си мисля, че Бони каза на мъжа си, че не го обича, за да му е по-леко без нея.

Първи сезон беше добър, а този го изгледах по инерция, за да видя края на историята. Но в равносметка сюжетната линия, която ме привличаше към сериала беше само тази на Селест- и в двата сезона. Другите не чак толкова, дори ми бяха второстепенни, пълнеж. Но определено беше удоволствие да се гледат актьорите и то в такава колаборация.

***
Цитат
Сега ще чакам сериала на Рийзито и Дженито есента.

Може ли малко повече инфо? Flowers Hibiscus

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Не се подреди за всички...фалиралата г-жа си остана на дъното.

# 371
  • Мнения: 4 872
Тя се отърва от камъка, който я дърпаше към дъното и ще изплува Simple Smile Така го разбирам поне.

# 372
  • Мнения: 1 673
Е, всички си имаха заслужения край. Селест и Рената се отърваха от неподходящите хора до себе си, Джейн намери добро момче, Маделин - прошка, а Бонито стана жертвеното агне. Pensive
Сериала на Рийз и Дженито се казва The Morning Show

# 373
  • Мнения: 14 489
На мен пък май втори сезон ми хареса повече от първия, а последния епизод - най-много. Според мен показаха как жените са готови на всичко за децата си и че заради тях вървят напред колкото и да им е трудно.

# 374
  • Мнения: 1 673
Да, Бони сигурно заради дъщеря си се предаде.
Селест цял сезон беше неадекватна и накрая стана много силна, като в сапунен сериал.

Общи условия

Активация на акаунт