Аватарни игри 37

  • 26 427
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте Hug
Захарче, много хубаво си оформила темата bouquet
Есмее - аз харесвам и двете, но повече тази, с която игра Peace
Виждам, че много се стараете за играта, прекрасни са ви комбинациите.
В понеделник поста, нали?

# 16
  • Мнения: 1 889
И моята комбинация за играта:



Захарче, благодаря за новата прекрасна тема! bouquet bouquet bouquet

# 17
  • Мнения: 4 255
Захарче, много хубаво си оформила темата! Благодаря! bouquet

# 18
  • Мнения: 5 720
Запис в новата тема! Peace

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Прекрасна нова тема.  bouquet

Включвам се в нея:



Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 22:50 от Lady Brinne

# 20
# 21
  • Мнения: 2 880
Хоп, и аз тук. ☺
Честито на всички именици! 🌼

# 22
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Голямото е в малките ни дни,понякога съвсем обикновени...Добро утро !Прекрасен и слънчев ден!


# 23
  • Мнения: 1 889
Добро утро! Благодаря за кафето и закуската! И за прекрасните пожелания! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 6 556
Ох, Захаринке, ще те изям, заедно със закуската. Mr. Green

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 230
На мене цветовете ми идват много силни и не мога да се представя в такъв интериор. Rolling Eyes

Е, да! И аз не си падам така да е у нас. Нито вехтият стол ми се иска да го имам. Но, ако отида в нечий дом и е направен в този стил, много ще се впечатля и ще оценя.
Иначе  по-скоро като комбинация от картинки и цветове за играта питах, а не за интериорни решения. Аз съм по-моногамна Simple Smile Simple Smile Simple Smile  - към една гама се придържам.
Иначе мисля, че ти,  sise_to, беше показала бял интериор, който ми допада за дом. Мене по бялто ще ме познаете - включително и дрехите в гардероба.


Много ви благодаря за мненията!! Стана ми приятно.

# 26
  • Мнения: 6 556
Оф, аз забравих да ти кажа Есме. На мен най ми допадна комбинацията, с която участва. Peace
До къде сме с междинната? Много ми е интересно какво сте направили. На мен ми беше трудна. Peace

# 27
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Випче  loveuuu
О,Есме за интериор у дома това трудно ще се приеме.На мен ми хареса изчистените картинки в комбинация с тези цветове.Обичам подобни изчистени като този стар стол  Peace
С междинната сме до никъде  Laughing 8 комбинации само.

# 28
  • SF
  • Мнения: 21 230
Да, и аз. Точно затова го сложих.
Сега последната с цветенцата ми е малко повечко, но пък спазвам условията на момичето, което я организира. (мисля, че ги спазвам)
VIP, мерси! И твоята беше много хубава!

# 29
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Есме в междинната няма ли да се включиш?

Общи условия

Активация на акаунт