Диане35

  • 1 475
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
На мен ми казаха -една жена,че за два месеца прием на Диане35-гръдната и обиколка от 89 см е станала 93.Което си е доста..
На мен гръдната ми обиколка е 88 см(1.68-около 51-52 кг съм),но наистина ми се иска малко повече да се поизпълни бюста ми защото когато отслабвам наистина излежда ужасно..И много исках да пробвам.Знам че не е шега работа,и честно казано малко ме е страх,за да не объркам нещо и после да се стигне до по-лоши последствия(болести,операции,тумори..знам ли)..Но съм чувала и позитивни мнения..Незнам,но предполагам че щом ги дават и за козметични проблеми(пъпки)=>предполагам че едвали ще навредят..а и нали регулират цикъла..как мислите?Мисля че преди тук-във форума четох че без проблем могат да се вземат и без рецепта.А и за 2-3 месеца..не е много..надявам се да не навредят..?

За 2-3 месеца може много неща да ти станат, примерно да качиш 10 кила, е и в бюста ще има повече, но и на други места, което е неприятното. Както са ти казали другите хапчетата се пият по лекарско предписание, моя приятелка ги пие, но преди това и правиха хормонални изследвания. Всеки организъм реагира различно не е шега работа с хормоните.

# 16
  • Мнения: 218
Аз съм пила Dianette (друго име на Диане35) и на мен лично много не ми понесоха. Бюстът ме не беше мръднал изобщо, и килограми не качих, но почти ме депресираха. Не си ги самоизписвай, наистина гаранция че ще ти увеличат бюста - никаква, само здравословни проблеми може да си навлечеш.

PS. Това от което наистина ми порастна бюста беше бременноста, и сега кърменето Mr. Green Mr. Green За съжаление и това е временно, и после май става още по-зле.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 927
На мен ми казаха -една жена,че за два месеца прием на Диане35-гръдната и обиколка от 89 см е станала 93.Което си е доста..
На мен гръдната ми обиколка е 88 см(1.68-около 51-52 кг съм),но наистина ми се иска малко повече да се поизпълни бюста ми защото когато отслабвам наистина излежда ужасно..И много исках да пробвам.Знам че не е шега работа,и честно казано малко ме е страх,за да не объркам нещо и после да се стигне до по-лоши последствия(болести,операции,тумори..знам ли)..Но съм чувала и позитивни мнения..Незнам,но предполагам че щом ги дават и за козметични проблеми(пъпки)=>предполагам че едвали ще навредят..а и нали регулират цикъла..как мислите?Мисля че преди тук-във форума четох че без проблем могат да се вземат и без рецепта.А и за 2-3 месеца..не е много..надявам се да не навредят..?
Ама ти сериозно ли?   Shocked

Опитът ми с Диане35 хич не беше задоволителен - над 10 кг отгоре за има няма 6 месеца. Аз ги пиех за акне/между другото т.нар пъпки  не са просто козметичен проблем, а хормонален/ и регулиране на цикъла. След като ги спрях проблемите се върнаха.
Гърдите не ми пораснаха, но дупето дооооста. Така и не успях да си върна прекрасните 49 кг. Close

# 18
  • Мнения: 1 183
НЕеееее  Naughty
Не го прави, с хормини игре не бива!
Аз съм пила дияне35 около 3 години с почивки разбира се!
Но това беше преди повече от три години и по лекарско предписание, имах поликистозни ячници и пъпки, но при всеки действа по различен начин, на мен тогава от противозачатъчните само тези ми паснаха, не ме болеше нищо и не качих нищо, но и ГЪРДИТЕ ми не пораснаха.
Но при всеки действат различно, аз има хапчета от които за 2 месеца съм качала 7 кг, или пък съм повръщала или пък главоболие и т.н. да не изреждам, така че недей, не се знае как ще ти подействат Naughty

# 19
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
хееййй... недей ....доста е рисковано , с хормоните шега не бива !!!

# 20
  • Мнения: 2 956
Моето мнение е да не ги пиеш,още повече без предписанието на лекар.


 Peace подкрепям

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Благодарение на Диане-35 се сдобих с огромен ТУМОР.

Трябваше да се оперирам. Препоръча ми го лекар за лек козметичен проблем. До колкото знам не съм единствената, на която е предизвикало тумор това лекарство......

Ти реши дали да го пиеш, само внимавай да не те осакатят за цял живот. Само 1% от противопоказанията на 1 продукт се пишат върху опаковката.

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
бреййй, вие ще ме откажете да ги пия и мен- от вчера ги вземам, преди това пих Жанин, ама се чувсвах ужасно. и гинеколога ми изписа диане-, а като чета какви са му страничните ефекти- ужас.
няма ли кой да ги похвали тук? в друга тема четох че не се толкова зле , а тук Embarassed

# 23
  • Мнения: 590

Да и при сестра ми имаше същия ефект Диането.От чашка B на чашка D и обратното.Ама

после мамолог,онколог,хирург,и забрана на всякъкви противозачатъчни.И профилактични
 
прегледи на 6 месеца.Но избора си е твой.А за приятелката ти една препоръка за преглед

поне при гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт