Не харесват приятеля ми

  • 17 272
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15 960
Не разбрах за какво си се опитала да й отвориш очите - че външно не е красавец?

# 106
  • Мнения: 10 788
Не разбрах за какво си се опитала да й отвориш очите - че външно не е красавец?
Че не си подхождат, че има нещо нелогично в тази връзка, се опитах да й кажа. Аз например, ценя някой да ми каже от страни как му изглежда нещо, което аз направя. Аз й казах на мен как ми изглежда двойката от страни погледната.
Предишните й връзки бяха дългогодишни, а с тази - направо подпис, ми се стори, че е избързала. Даже я попитах да не би да е бременна, че толкова набързо брак. Без родителите й да присъстват на брака, без сватба, без украси, все едно ще й избяга късмета. Даже я питах дали родителите й знаят за брака - направо ми се стори като на филм всичко около брака с "чичото".

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 19:22 от amy_nka

# 107
  • Мнения: 15 960
То добре да го кажеш, ама ако са на ниво гаджета и тя те попита. Вече щом са сключили брак, е безпредметно. Нищо чудно, че е прекъснала отношения с теб.

# 108
  • Мнения: 832
Авторке, не казваш на какво ниво ви е връзката,
-просто гаджета
-сериозна връзка
-скоро ще живеете заедно
?
Говорили ли сте да живеете заедно,за семейство, деца? Какво иска той от живота,как вижда бъдещето си с теб? Ти как виждаш твоето с него? Ако му кажеш не искам деца преди да завърша и направя кариера - 5-6 години поне, той как ще реагира,готов ли е да чака?
Аз също бих се притеснила,ако дъщеря ми е на 21 и гаджето и е с 10 години по-голямо, най-малкото в близките 2-3 години със сигурност мъжът ще иска деца.  Ти готова ли си за това? Има много неизвестни,които трябва да уточниш сама за себе си, докъде би стигнала с него..

# 109
  • Мнения: 832
Не разбрах за какво си се опитала да й отвориш очите - че външно не е красавец?
Че не си подхождат, че има нещо нелогично в тази връзка, се опитах да й кажа. Аз например, ценя някой да ми каже от страни как му изглежда нещо, което аз направя. Аз й казах на мен как ми изглежда двойката от страни погледната.
Предишните й връзки бяха дългогодишни, а с тази - направо подпис, ми се стори, че е избързала. Даже я попитах да не би да е бременна, че толкова набързо брак. Без родителите й да присъстват на брака, без сватба, без украси, все едно ще й избяга късмета. Даже я питах дали родителите й знаят за брака - направо ми се стори като на филм всичко около брака с "чичото".
Ама ти не разбираш ли ,че го ,,обича,,, е може да е не точно него ,но обича други неща свързани с него....$$$$$$$$$$$  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт